ДЮФЛУ: вихованці КЗ ДЮСШ «Буковина» перемогли та зіграли унічию з «Поділлям» (ВІДЕО)

Понеділок, 15 листопада 2021 07:40
ДЮФЛУ: вихованці КЗ ДЮСШ «Буковина» перемогли та зіграли унічию з «Поділлям». ДЮФЛУ: вихованці КЗ ДЮСШ «Буковина» перемогли та зіграли унічию з «Поділлям».

Команди КЗ ДЮСШ «Буковина» (Чернівці) зіграли домашні матчі 11-го туру чемпіонату України - 2021/22 (вища ліга, група 4).

Це були останні цьогорічні матчі буковинських колективів.

Колективи U17 (тренер - Микола Головачук) та U15 (тренер - Віталій Куниця) зіграли на полі ФОК «Олімпія» з командою «Поділля» (Хмельницький).

«Буковина» U17 у першому таймі створювали небезпечні моменти. Лише Данило Чепишко влучив у стійку та поперечину воріт суперника. На жаль, на 19 хвилині зустрічі через неузгодженість у діях воротаря та захисників ворота буковинської команди вразив Сергій Лень. А згодом буковинці отримали гол у роздягальню. Ворота господарів поля дальнім ударом вразив Іван Бобиляк.

На початку другої половини зустрічі дальнім ударом перевагу «Поділля» у рахункові скоротив Андрій Семенишин. А за чотири хвилини до завершення основного часу рахунок зрівняв Данило Чепишко. Матч завершився з нічийним рахунком 2:2.

Немає опису.

«Буковина» U17: Максим Нагірний, Іван Гавчук, Ілля Москалюк, Остап Нісевич, Богдан Ісар, Юрій Скрипник (Павло Ободяк, 66), Андрій Добровольський, Андрій Жумига (Сергій Біляр, 70), Арсеній Руснак (Ростислав Морар, 70), Андрій Семенишин (Микита Багрій, 76), Данило Чепишко. Запасні: Денис Потічінський, Данило Гакман, Богдан Лупан, Артем Пинзар.

Голи: Андрій Семенишин (49), Данило Чепишко (86) - Сергій Лень (19), Іван Бобиляк (45+2).

Колектив «Буковина» U15 обіграв суперника з рахунком 2:1.

У першому таймі команди голів не забивали.

А на 50 хвилині гри помилкою голкіпера гостей скористався Артур Мельничук та закинув йому шкіряну кулю за комірець. Через чотири хвилини гри вихованці Віталія Куниці збільшили свою перевагу у рахункові. Влучного удару головою завдав Антон Гарабажій.

Гравці «Поділля» спромоглися лише скоротити розрив у рахунку. Гол на рахунку Валентина Лужняка.

«Буковина» U15: Нікіта Балан, Іван Немец (Андрій Красноштан, 33), Богдан Биковський (Антон Гарабажій, 33), Максим Кирияк, Богдан Ганзіль, Максим Зінчук, Артур Мельничук, Микола Маляр, Кіріл Мороз, Денис Петрук (Володимир Джус, 63; Денис Ратинський, 70), Олександр Ревуцький (Владислав Возняк, 58). Запасні: Микола Семенчук, Степан Шудровський, Олександр Стрільчук, Руслан Гаїна.

Голи: Артур Мельничук (50), Антон Гарабажій (54) - Валентин Лужняк (56).

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!