«Буковинська надія» здобула вольову перемогу над «Колосом-Мрією»

Неділя, 21 квітня 2019 01:06
«Буковинська надія» здобула вольову перемогу над «Колосом-Мрією» «Буковинська надія» здобула вольову перемогу над «Колосом-Мрією»

Жіноча команда «Буковинська надія» (Великий Кучурів, Сторожинецький район, Чернівецька область) розпочала виступи у першоліговому чемпіонаті України (попередній етап, група «А»).

У шостому турі змагань підопічні Віталія Луцишина приймали колектив «Колос-Мрія» (Махнівка, Козятинський район, Вінницька область).

Нагадаємо, що у першому колі наші землячки поступилися «Колосу-Мрії» з рахунком 0:2.

Футбол: «Буковинська надія» — «Колос-Мрія» 3:2 (Фоторепортаж)

Якщо порівняти з минулорічним складом, то у лавах «Буковинської надії» зявилися кілька нових футболісток. Серед них – досвідчений захисник Наталя Боярова (06.02.1983). Наталя відома за виступами у чернігівській «Легенді». Вона тричі ставала чемпіонкою України та двічі здобувала Кубок нашої держави. Наталя Боярова також захищала кольори команд «Волинь» (Луцьк), «Спартак» (Суми), «Ятрань-Берестівець» (Умань), «Нафтохімік» (Калуш). Останнім часом досвідчена дебютантка «Буковинської надії» грала у колективі «Єдність-ШВСМ» (Плиски).

Перший гол у зустрічі забили футболістки буковинської команди. На 5 хвилині гри відзначилася Христина Сорохан. Гравці «Колоса-Мрії» зрівняли результат за чотири хвилини до завершення основного часу першого тайму. Результативний удар на свій рахунок записала  Лілія Юзвенко.

У другої таймі команда гостей спромоглася вийти вперед. Ворота «Буковинської надії» вразила Ірина Жукова (60 хвилина).  Через чотири хвилини рахунок зрівняла Христина Сорохан, яка оформила дубль. А вже у доданий арбітром час вольову перемогу буковинській команді принесла Анастасія Кошман.

«Буковинська надія» святкувала перемогу з рахунком 3:2.

«Буковинська надія» - «Колос-Мрія» - 3:2 (1:1)

20 квітня 2019 р. Чернівці. Стадіон «Буковина»

Арбітр – Олег Вангела (Калуш, Івано-Франківська область), асистент арбітра – Віталій Глуханик (Івано-Франківськ), Петро Микитин (Івано-Франківська область), четвертий арбітр – Юрій Гаврилюк (Чернівецька область), спостерігач арбітражу – Віктор Кошура (Чернівці).

«Буковинська надія»: Вікторія Кремчаніна, Катерина Литвин, Богдана Джуравець, Наталя Боярова, Віталіна Продан, Оксана Одочук, Олександра Дашкевич (Діана Процюк, 59), Елеонора Дідковська (Регіна Іванеску, 57), Анастасія Кошман, Христина Сорохан, Зінаїда Піцул (Олександра Прокопець, 63; Оксана Демедюк, 88). Запасні: Юлія Андоній, Тетяна Колотило, Валентина Петіхачна. Президент клубу – Василь Столярчук, головний тренер – Віталій Луцишин.

«Колос-Мрія»: Валерія Гаєвська, Олександра Маркусь, Юлія Костенко, Вікторія Ярош, Надія Заплава, Анна Куртиніна, Дарія Кукса, Лілія Юзвенко, Ірина Жукова, Аліна Дашлюк (Ольга Гижа,70), Світлана Вітюк. Запасні: Надія Колесник, Наталія Танадайчук, Віра Сопонюк, Зоя Демідова, Олена Зорич, Альона Споденюк. Президент клубу – Анатолій Дроздович, головний тренер – Микола Бабюк.

Голи: Христина Сорохан (5,64), Анастасія Кошман (90+2) – Лілія Юзвенко (41), Ірина Жукова (60).

Результати матчів шостого туру:

ВО «ДЮСШ» - «Станіславчанка-ДЮСШ №3» - 3:0

«Янтарочка» - «Карпати» - 4:0

Турнірне становище:

Група «А»

1. ВО «ДЮСШ» (Вінниця) – 12 (6)

2. «Станіславчанка – ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) – 12 (6)

3. «Карпати» (Львів) – 12 (6)

4. «Буковинська надія» (Чернівецька область) – 9 (6)

5. «Колос-Мрія» (Вінницька область) – 4 (6)

6. «Янтарочка» (Новояворівськ) – 4 (6)

Група «Б»

1. СК «Вишневе» (Київська область) – 12 (5)

2. «Маріупольчанка» (Маріуполь) – 10 (4)

3. «Атекс-СДЮШОР-16» (Київ) – 6 (4)

4. «Полісся» (Житомир) – 4 (4)

5. «Луганочка-Спартак» (Луганська область) - -3

З «Луганочки-Спартака» знято 3 очки за неявку команди на матч 5 туру з «Маріупольчанкою» та зараховано технічну поразку 0:3.

За підсумками попереднього етапу переможці груп та команди, які зайняли другі місця потрапляють до фінального етапу.

Фінальний етап проводиться: (пара №1: переможець групи «А» – друге місце групи «Б»; пара № 2: переможець групи «Б» – друге місце групи «А». Переможці матчів зустрічаються у матчі за перше місце, а переможені команди – за третє місце).