×

Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=543' (OS errno 28 - No space left on device)

Буковинець Степан Грекул - бронзовий призер боксерського турніру «Golden Gloves 2020»

Вівторок, 01 грудня 2020 10:06
 Степан Грекул. Степан Грекул.

У місті Сомбор (Сербія) відбувався один із найстаріших у світі боксерських турнірів «Golden Gloves 2020».

У ваговій категорії до 81 кг змагався титулований буковинський боксер Степан Грекул. Уродженець Шипинців Кіцманського району програв у півфіналі, не пройшовши всю дистанцію бою. Секунданти українця вирішили зняти його у ході поєдинку. У підсумку - буковинець бронзовий призер змагань.

Серед українців у Сербії перемогли Сергій Горсков (91 кг) та Едуард Трофименко (57 кг). Срібними призерами стали Юрій Шестак (63 кг) та Дмитро Рибалко (75 кг).

Наш суддівський корпус на турнірі був представлений суддею міжнародної категорії AIBA - чернівчанином Павлом Василинчуком.