«Буковина» поступилася житомирському «Поліссю» (+ ФОТО, ВІДЕО)

Субота, 31 серпня 2019 23:43
«Буковина» поступилася житомирському «Поліссю» «Буковина» поступилася житомирському «Поліссю»

Після двох перемог у кубкових матчах чернівецька «Буковина» грала у рідних стінах із командою «Полісся» (Житомир).

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

Житомирське «Полісся» перебуває у верхній частині таблиці, однак вболівальники чернівецької команди сподівалися на перші очки своїх улюбленців у чемпіонаті.

Футбол: 5-й тур. «Буковина» — «Полісся» 0:2 (Фоторепортаж)

На жаль, у «Буковини» були серйозні кадрові проблеми. Через дискваліфікацію пропускав гру Ігор Крашневський, травмований капітан чернівецької команди Тарас Сивка. Зрештою, і головний тренер «Буковини» Андрій Мельничук через дискваліфікацію не міг перебувати на лаві запасних.

У дебюті гри футболісти чернівецької «Буковини» мали шанси відзначитися. Зокрема, на вістрі атаки опинявся Даніел Раулюк. На 15 хвилині зустрічі Даніел мав чудовий шанс забити перший м’яч у зустрічі, однак «Полісся» від голу врятував ексголкіпер чернівецької «Буковини» Олег Мозіль.

У «Полісся» активно діяв капітан Євген Немтінов. Вихованець буковинського футболу часто загострював ситуацію на полі, однак командам у першому таймі відзначитися не вдалося.

Другий тайм склався для господарів поля невдало. На 52 хвилині гри м’яч вперше опинився у воротах «Буковини». Після передачі досвідченого Олександра Бринька, Вадим Семчук змістився з лівого флангу до штрафної та завдав влучного «пострілу». Шанси зрівняти результат мали Василь Палагнюк і Віталій Полянський, однак вдруге забили підопічні Анатолія Безсмертного. Дмитро Задерецький, який вийшов на заміну, зробив навіс з правого флангу, а нападник Ярослав Галенко завдав влучного удару головою. Цікаво, що до переходу у житомирську команду Ярослав захищав кольори чернівецької «Буковини».

Наприкінці гри здалося те, що м’яч після удару Євгена Сантрапинських м’яч влучив у руку гравцеві «Полісся», однак арбітр на одинадцятиметрову позначку не вказав.

«Буковина» поступилася з рахунком 0:2. Востаннє чернівецька команда вигравала у рідних стінах 2 вересня 2018 року (матч «Буковина» - «Поділля» - 3:2).

Результати інших матчів шостого туру:

«Діназ» - ФК «Калуш» - 0:3 (Андрій Ременюк, 23, Владислав Горбаченко, 65, Данило Книш, 90)

«Нива» (Т.) – «Поділля» - 2:2 (Роман Волохатий, 33, Ігор Кохман, 45+1 – Артем Гайдаш, 75, Олександр Музичук, 85).

ФК «Ужгород» - «Чайка» - 2:1 (Вадим Ференцик, 65, Юрій Дрозд, 78 – Сергій Шевчук, 11)