Обласна футбольна Суперліга: «Довбуш» переміг оновлену «Фазенду», вдалий старт команд «Чагор», «Волока» та «Брусниця» (ФОТО, ВІДЕО, СТАТИСТИКА, РОЗКЛАД)

Середа, 12 травня 2021 21:39
Матч «Фазенда» - «Довбуш». Матч «Фазенда» - «Довбуш».

Відбулися матчі першого туру чемпіонату Чернівецької області серед команд Суперліги.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

У першому турі зустрілися дебютанти Суперліги - команди «Брусниця» та «Магістраль». У складі «Брусниці» виступають досвідчені гравці - Василь Біблюк, Дмитро Давидний, Микола Коваленко, Руслан Рябий, а також колишній захисник «Буковини» Вячеслав Пилишатий. Щодо «Магістралі», то серед її новачків можна відзначити Дениса Купчанка та Юрія Масікевича.

Після першого тайму гравці «Брусниці» вигравали з рахунком 1:0. На 35 хвилині гри відзначився Олександр Баланецький. А на початку другого тайму Микола Завацький збільшив перевагу господарів у рахункові. А на 74 хвилині гри третій гол у ворота «Магістралі» забив Василь Варварюк.

«Брусниця» святкувала перемогу з рахунком 3:0.

ФК «Брусниця» – ФК «Магістраль» – 3:0 (1:0)

8 травня. Брусниця. Стадіон «Дружба».

Арбітр - Віталій Мельник (Чернівецький район), асистенти арбітра - Георгій Нікифоряк, Денис Круглецький (Чернівецький район), спостерігач арбітражу - Василь Маковій (Вижницький район).

«Брусниця»: Василь Біблюк, Андрій Лалак (Василь Савчук, 85), Вячеслав Пилишатий, Ярослав Гаталяк, Дмитро Давидний, Олександр Баланецький, Микола Коваленко, Руслан Рябий, Микола Завацький (Андрій Фурега, 71), Василь Варварюк, Руслан Філіпчук. Запасний: Юрій Ковальчук.

«Магістраль»: Денис Купчанко, Олександр Руснак, Олег Кіцен (Віктор Ващук, 62), Вадим Попович (Андрій Шинкар, 84), Олег Добровольський (Сергій Рибак, 62), Олександр Дележа, Михайло Старчук, Василь Кердей, Тарас Таріца, Денис Зачиковський (Ігор Дончак, 84), Юрій Масікевич (Валентин Пантя, 75). Запасний: Дмитро Барановський.

Голи: Олександр Баланецький (35), Микола Завацький (48), Василь Варварюк (74).

Попередження: Микола Завацький (54) - Вадим Попович (50).

У матчі «RADENT» - «Волока» перемогу святкували гості - 3:1. У першому таймі у воротах підопічних відомого футболіста і тренера Павла Ірічука «розписалися» Артем Почтар та Владислав Андрієць. За чотири хвилини до завершення першого тайму відзначився гравець команди «RADENT» Валентин Якубовський. А на 80 хвилині гри остаточний рахунок зустрічі встановив Олег Штефуник.

Цікаво, що за «Волоку» виступають переважно гравці «Буковини» U19, які вдало грають у першоліговій першості України. Кольори підопічних Андрія Лахнюка та Олега Керчу також захищає Андрій Савчук.

ФК «RADENT» – ФК «Волока» – 1:3 (1:2)

8 травня 2021 р. Чернівці. Стадіон «Юність» («Гарт»).

Арбітр - Євгеній Маковій (Вижницький район), асистенти арбітра - Марія Сас - Батрак, Максим Чебан (Чернівці), спостерігач арбітражу - Роман Гамаль (Чернівці).

«RADENT»: Максим Міненко, Віталій Клим, Іван Андрушко, Валентин Якубовський, Вадим Якубовський, Денис Головко, Євген Єрмілов, Тарас Новаковський, Дмитро Кушнір (Віктор Васілой, 85), Віталій Круглецький (Анатолій Євдошек, 60), Богдан Унгурян. Запасні: Іван Горащук, Віктор Куляк, Степан Федоров, Віталій Пайчик (?).

«Волока»: Максим Бойко, Віталій Урсуляк (Вадим Гура, 65), Сергій Жижиян, Олег Штефуник, Іван Макотяк, Вячеслав Шевчук, Андрій Савчук, Іван Оробець (Дмитро Лахман, 80), Владислав Андрієць (Андрій Філіпчук, 80), Володимир Шородок, Артем Почтар. Запасні: Анатолій Волощук, Віктор Ягнич.

Голи: Валентин Якубовський (41) - Артем Почтар (6), Владислав Андрієць (36), Олег Штефуник (70).

Попередження: Тарас Новаковський (13), Денис Головко (49), Віталій Клим (86).

Вже у першому турі зіграли між собою команди, які претендуватимуть в обласній Суперлізі на високі місця - «Чагор» та «Глибока». У міжсезоння суттєвих змін у складі обох колективів не відбулося. «Глибоку», зокрема, залишили досвідчені гравці Олександр Тодорович та Олександр Завершенюк.

Командам тривалий час відзначитися не вдавалося. Лише на 84 хвилині матчу шкіряну кулю у ворота «Глибокої» головою відправив Анатолій Сопонару. Одразу ж шанс зрівняти рахунок мав один із лідерів «Глибокої» Тарас Анжієвський, однак влучити у ворота не зміг.

Відзначимо вдалу гру у цьому матчі голкіперів команд - Владислава Мельникова та Степана Кушніра.

Гравці команди «Чагор» розпочали чемпіонат з перемоги - 1:0.

ФК «Чагор» – ФК «Глибока» – 1:0 (0:0)

ФУТБОЛ: ЧЕМПІОНАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ-2021. СУПЕРЛІГА. ФК «ЧАГОР» – ФК «ГЛИБОКА» 1:0 (215 ФОТО)

Арбітр - Микола Шевчук (Хотин), асистенти арбітра - Іван Ткач, Сергій Буковей (Чернівецький район), спостерігач арбітражу - Василь Фурман (Чернівецький район).

8 травня 2021 р. Чернівці. Стадіон «Електронмаш».

«Чагор»: Владислав Мельников, Богдан Рачинський, Олександр Чорней, Олександр Булезюк, Олег Циганчук (Олександр Боднарчук, 59), Анатолій Сопонару, Роман Блажко (Богдан Столощук, 59), Артем Єлов, Сергій Пантєєв (Дмитро Попович, 64), Микола Цепа (Віталій Стротейчук, 75), Леонід Львов (Артем Рабко, 90+1). Запасні: Юрій Сопонару, Богдан Туряк.

«Глибока»: Степан Кушнір, Іван Молофій, Василь Нікифоряк, Андрій Букатар (Богдан Соломян, 46), Микола Фрунчак, Олексій Бакалярик, Геннадій Куляк (Денис Петрусяк, 79), Владислав Ватаманюк, Андрій Мотовилець, Максим Соломян, Тарас Анжієвський. Запасні: Олександр Стрельчук, Володимир Николайчук, Михайло Телегуз.

Гол: Анатолій Сопонару (84).

Попередження: Богдан Рачинський (80) - Богдан Соломян (69), Іван Молофій (81), Микола Фрунчак (89).

Цікавим вийшов матч першого туру між командами «Фазенда» та «Довбуш». Щодо змін у складі минулорічного чемпіона області, то до команди прийшли Богдан Степаненко, Олександр Тодорович, Віктор Масікевич, Дмитро Дучак і Роман Придрик. Суттєві зміни сталися у лавах колективу «Фазенда». Відтепер «Фазенду» тренує відомий буковинський футболіст Олександр Степанов. За «Фазенду» гратимуть Олег Цуркан, Сергій Янчик, Сергій Ільїн, Вадим Пислар, Юрій Антонюк, Павло Бабій, Юрій Головачук та інші. Думається, що цього року «Фазенда» претендуватиме в обласній Суперлізі на високі місця.

У першому таймі глядачі побачили лише один гол. Відзначився Олександр Жумига. А ось у другій половині зустрічі гравці «Довбуша» Андрій Шишигін та Валентин Рудич зробили рахунок 3:0 на користь «Довбуша». Під завісу матчу команди обмінялися результативними ударами. Голи на рахунку Романа Мельника та Юрія Антонюка.

Підсумковий рахунок - 4:1 на користь «Довбуша».

«Фазенда» - «Довбуш» - 1:4 (0:1)

Футбол: Чемпіонат Чернівецької області-2021. Суперліга. «Фазенда» — «Довбуш» 1:4 (244 фото)

12 травня 2021 р. СОУ «Ленківці»

Арбітр - Андрій Кошура (Чернівці), асистенти арбітра - Іван Райлян, Володимир Безборотько (Чернівецький район), спостерігач арбітражу - Юрій Мосейчук (Чернівці).

«Фазенда»: Олег Цуркан, Сергій Янчик, Юрій Головачук, Максим Гринько (Іван Паньків, 67), Максим Тринта (Микола Кавуля, 64), Вадим Пислар, Дмитро Бараняк, Юрій Антонюк, Станіслав Вішніцький, Павло Бабій, Сергій Ільїн. Запасні: Сергій Сороцький, Павло Дудлей, Віталій Єлінчук, Віталій Ткачук, Дмитро Перчула. Тренер - Олександр Степанов.

«Довбуш»: Богдан Степаненко, Валентин Рудич (Дмитро Бобик, 76), Ілля Стрільчук (Віталій Давидюк, 88), Микола Геник, Юрій Шевчук, Андрій Шишигін, Олександр Тодорович (Вадим Бута, 75), Артем Меркушов (Роман Мельник, 88), Олександр Жумига (Роман Придрик, 81), Дмитро Дучак, Віктор Масікевич. Запасні: Юрій Генцар, Андрій Мельничук. Тренер - Віталій Куниця.

Голи: Юрій Антонюк (90+2) - Олександр Жумига (25), Андрій Шишигін (58), Валентин Рудич (71), Роман Мельник (90+1).

Попередження: Сергій Янчик (55).