×

Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=711' (OS errno 28 - No space left on device)

Обласна футбольна Суперліга: протистояння «Брусниці» та «Довбуша» завершилося з нічийним результатом (ФОТО, СТАТИСТИКА, ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ)

Середа, 25 серпня 2021 23:41
Протистояння «Брусниці» та «Довбуша» завершилося з нічийним результатом. Протистояння «Брусниці» та «Довбуша» завершилося з нічийним результатом.

У Брусниці зіграно центральний матч 11-го туру обласної Суперліги.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Місцева «Брусниця», яка посідає другу сходинку, приймала лідера чемпіонату - УСК «Довбуш». У складі команди з Чернівців з різних причин не було кількох гравців. Зокрема, Віктора Масікевича та Леоніда Львова.

Вже на 10 (!) секунді гри шкіряна куля опинилася у воротах гостей. Відзначився Руслан Філіпчук. А через три хвилини у ворота чернівецької команди призначили пенальті - Юрій Шевчук порушив правила у власному штрафному майданчику проти Василя Варварюка і арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Руслан Філіпчук не зміг переграти Богдана Степаненка.

На 18 хвилині матчу не зміг влучити у ворота господарів капітан «Довбуша» Валентин Рудич. Через шість хвилин Валентин Рудич виконав штрафний - м'яч від руки голкіпера «Брусниці» Василя Біблюка влучив у поперечину.

На 26 хвилині гри влучно пробити по воротах «Довбуша» не спромігся Олександр Шевчук. А на 39 хвилині матчу м'яч влучив у поперечину воріт чернівецького колективу.

Наприкінці першого тайму кілька небезпечних атак провели гості. Зокрема, «постріл» Андрія Шишигіна зреагував, напевно, кращий гравець матчу у складі «Брусниці» Василь Біблюк, який ногою перевів м'яча на кутовий. Зрештою, підопічні Віталія Куниці зрівняли рахунок ще до перерви. Шкіряну кулю у ворота гостей після удару Владислава Андрійця відправив Валентин Рудич.

Немає опису.

На початку другого тайму активно діяв гравець «Брусниці» Василь Варварюк. На 49 хвилині гри Василь не влучив у ворота, а згодом на його удар зреагував Богдан Степаненко. Вдало діяв Богдан Степаненко тоді, коли головою пробивав новачок «Брусниці» Вадим Попович. Не зміг також влучно пробити по «рамці» гостей Дмитро Давидний.

На 83 хвилині гри господарі поля залишилися у меншості. Через друге попередження поле достроково залишив Олександр Баланецький. Під завісу гри футболісти «Довбуша» провели кілька небезпечних атак. Активно діяли Ілля Стрільчук і Микола Геник, однак переграти Василя Біблюка гравцям чернівецької команди не вдалося. Щобільше, вже у доданий час арбітр гри Микола Столярчук вирівняв склади - за друге попередження залишити поле довелося Олександрові Жумизі.

Підсумок гри - закономірна нічия 1:1.

«Брусниця» - «Довбуш» - 1:1 (1:1)

ФУТБОЛ: ЧЕМПІОНАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ-2021. СУПЕРЛІГА. «БРУСНИЦЯ» — «ДОВБУШ» 1:1 (296 ФОТО)

25 серпня 2021 р. Брусниця. 250 глядачів.

Арбітр - Микола Столярчук (Чернівецький район), асистенти арбітра - Володимир Бамбурак, Сергій Дарійчук (обидва - Чернівці), спостерігач арбітражу - Віктор Антимійчук (Чернівці).

«Брусниця»: Василь Біблюк, Вячеслав Пилишатий, Дмитро Давидний, Андрій Лалак, Вадим Попович, Олександр Шевчук (Вадим Симака, 70), Олександр Баланецький, Валерій Блажко, Микола Коваленко (Микола Рябий, 61), Руслан Філіпчук (Андрій Шимчук, 81), Василь Варварюк (Андрій Фучинський, 78). Запасні: Юрій Ковальчук, Сергій Жижиян, Василь Савчук.

«Довбуш»: Богдан Степаненко, Валентин Рудич, Микола Геник, Юрій Шевчук, Володимир Найко, Ілля Стрільчук, Олександр Тодорович (Віталій Давидюк, 76), Андрій Шишигін, Дмитро Бобик, Владислав Андрієць, Олександр Жумига. Запасні: Дмитро Дутка, Андрій Мельничук, Юрій Василик, Павло Малик, Роман Мельник.

Голи: Руслан Філіпчук (1) - Валентин Рудич (45).

На 4 хвилині зустрічі пенальті не забив Руслан Філіпчук - воротар.

Попередження: Вадим Попович (10), Руслан Філіпчук (36), Олександр Баланецький (65) - Дмитро Бобик (27), Олександр Жумига (66).

Вилучення: Олександр Баланецький (83) - Олександр Жумига (90+1).