ДЮФЛУ (вища ліга): «Буковина» U17 здобула другу перемогу поспіль (ФОТО, ВІДЕО, ТАБЛИЦІ)

Неділя, 29 вересня 2019 22:28
ДЮФЛУ (вища ліга): «Буковина» U17 здобула другу перемогу поспіль ДЮФЛУ (вища ліга): «Буковина» U17 здобула другу перемогу поспіль

28 вересня зіграно матчі четвертого туру ДЮФЛУ (вища ліга, група 4).

Два матчі відбулися на штучному полі ФОК «Олімпія». Чернівецька «Буковина» приймала колектив МФА (Мукачево).

Футбол: ДЮФЛУ 2019/20. Вища ліга. U17. «Буковина» — МФА (Мукачево) 2:0 (Фоторепортаж)

Другу перемогу поспіль здобула команда «Буковина» U17. Підопічні Юрія Крафта святкували успіх – 2:0. На 11 хвилині удар головою по воротах МФА завдав Іван Оробець – м’яч від газону влетів у «рамку» гостей. Через 17 хвилин у ворота представників Закарпатської області призначили пенальті. На жаль, той же Іван Оробець влучив у стійку.

У другому таймі буковинці збільшили свою перевагу у рахункові. Гол-красень на 33 хвилині гри забив Іван Мельниченко. Суперник теж мав шанси відзначитися. Зокрема, м’яч двічі влучав у поперечину воріт «Буковини». Підопічні Юрія Крафта могли забити і третій гол, однак у другому таймі командам відзначитися не вдалося.

«Буковина» U17 – МФА U17 – 2:0 (1:0)

28 вересня. Чернівці. ФОК «Олімпія». 100 глядачів.

Арбітр – Володимир Гронський (Івано-Франківськ), асистенти арбітра – Дмитро Злий, Юрій Никифорець (обидва – Чернівці), спостерігач арбітражу – Віктор Кошура (Чернівці).

«Буковина»: Вадим Рогальський, Олег Штефуник, Емре Мануіла, Олександр Скутельник, Іван Макотяк, Максим Беслюбняк, Володимир Столяр, Денис Король (Владислав Таланов, 72), Тарас Гаврилюк, Іван Оробець, Іван Мельниченко (Володимир Павлов, 83). Запасні: Юрій Пилипчук, Максим Настюк, Вадим Гура, Микола Пустовар, Олексій Стинга, Богдан Столощук, Андрій Богданюк. Тренер – Юрій Крафт.

МФА: Данило Щепковський, Дмитро Добранський, Олег Денисюк, Віталій Хайнас (Вячеслав Ставничий, 21), Володимир Волинець, Максим Лютнянський (Вадим Васильків, 55), Кирило Яніцький (Матей Надь, 58), Андрій Дмитренко, Кєвін Чінеду Дуруеке (Василь Суботенко, 58), Віталій Кравець. Запасні: Денис Баковський, Ярослав Рубан, Вадим Кіктенко, Богдан Древаль. Тренер – Віктор Яїчник.

Голи: Іван Оробець (11), Іван Мельниченко (33).

Не забитий пенальті: Іван Оробець (28, «Буковина») – стійка.

10 СДЮСШОР Ужгород 4 0 1 3 1-14 1

Команда «Буковина» U15, на жаль, поступилася представникам Закарпаття з рахунком 0:1. Матч для підопічних Миколи Головачука розпочався невдало. Вже на 2 хвилині гри м’яч опинився у воротах господарів. М’яч у «рамку» чернівецької команди відправив Микита Кожевніков.

А на 5 хвилині гри у ворота «Буковини» призначили пенальті. Гравець МФА Богдан Полудняк пробив вище воріт. Підопічні Миколи Головачука мали шанси зрівняти результат. Лише з 10 по 13 хвилини зустрічі наші земляки мали три можливості зрівняти рахунок, однак м’яч у воротах МФА так і не опинився.

«Буковина» U15 – МФА U15 – 0:1 (0:1)

«Буковина»: Тарас Чевюк, Данило Кокошко, Дмитро Нагурянський, Остап Нісевич, Іван Гавчук (Ростислав Морар, 69), Павло Ободяк (Андрій Добровольський, 20; Богдан Лупан, 66), Юрій Скрипник, Богдан Ісар, Андрій Жумига, Андрій Сенишин (Марян Николайчук, 58), Данило Чепишко. Запасні: Максим Нагірний, Юрій Кульчак, Олександр Кузь, Ілля Москалюк, Данило Гакман. Тренер – Микола Головачук.

МФА: Іван Коваль, Гордій Бабенко (Олександр Єлисеєв, 60), Валерій Чайка, Микита Кожевніков (Максим Дік, 44), Костянтин Муромський, Богдан Полудняк, Ерік Савкін, Кирило Сирота, Станіслав Кузьма (Назарій Чічак, 70), Назар Пономаренко (Марк Турянчик, 64), Ілля Цаприка (Богдан Остроушко, 40). Запасні: Станіслав Данканич, Ярослав Кащин, Ігор Воробяк. Тренер – Іван Фізер.

Гол: Микита Кожевніков (2).

Не забитий пенальті: Богдан Полудняк (5 хвилина, МФА) – вище воріт.