Відкритий футзальний чемпіонат Чернівців: лідирує «Фазенда», другі перемоги «TOM Studio» та «Чернівецького рятувальника» (РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА, ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ)

Sunday, 25 December 2022 09:00
Відкритий футзальний чемпіонат Чернівців: лідирує «Фазенда», другі перемоги «TOM Studio» та «Чернівецького рятувальника». Відкритий футзальний чемпіонат Чернівців: лідирує «Фазенда», другі перемоги «TOM Studio» та «Чернівецького рятувальника».

На майданчику ФОК «Олімпія» відбулися матчі третього туру відкритого чемпіонату Чернівців з футзалу.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

 Другу перемогу у чемпіонаті здобули команди «TOM Studio» та «TOM Studio» та «Чернівецький рятувальник». «TOM Studio» здолало ДЮСШ - 1 - 8:4 (хет-трик а активі Ярослава Гаталяка), а «Чернівецький рятувальник» завдав першої поразки у чемпіонаті «Варатику» - 6:2 (дублем відзначилися Роман Григорищен та Ілля Піцик).

Першої поразки зазнала команда «Аматор-Садгора». Щоправда, цей колектив поступився одному з фаврпитів змагань - команді «Урожай - Сітка Захід» - 2:4. У переможців відзначилися досвідчені Сергій Рибак, Олег Керчу, Віталій Гончар, а також Олег Чемерейко.

«Фазенда» зіграла унічию з колективом «ДВ Транс Недобоївці» - 2:2. Перший гол у матчі забив Микола Кавуля. Згодом Максим Ілюк і Микола Рябий вивели «ДВ Транс Недобоївці» уперед. На останній хвилині зустрічі Валентин Рудич зрівняв рахунок. За кілька секунд до завершення гри Андрій Шишигін міг принести перемогу «Фазенді», однак влучив у поперечину. «Фазенда» набрала у трьох матчах 7 очок та очолює турнірну таблицю.

Немає опису.

«Поліція охорони» - УСК «Довбуш» - 4:3 (1:1)

«Поліція охорони»: Дмитро Волощук, Віталій Вістовський, Вадим Вістовський, Вадим Гура, Едуард Савчук, Василь Боднарашик, Іван Біловусяк, Юрій Гашнюк, Василь Мигалатюк.

УСК «Довбуш»: Віталій Чебан, Антон Червоний, Олександр Діденко, Роман Никифорук, Олександр Мікулеску, Володимир Смола, Дмитро Макаренко, Святослав Кермач, Олег Кирилюк, Євген Веретенко, Іван Філіпчук.

Голи: Юрій Гашнюк (7), Василь Боднарашик (23), Іван Біловусяк (25), Вадим Вістовський (37) - Дмитро Макаренко (13), Антон Червоний (25), Олександр Діденко (34).

«Чернівецький рятувальник» - «Варатик» - 6:2 (1:0)

«Чернівецький рятувальник»: Іван Бутук, Юрій Масікевич, Вадим Попович, Юрій Гумен, Ілля Піцик, Павло Головко, Роман Григоришен, Василь Грекул.

«Варатик»: Іван Гаврилюк, Степан Козоріз, Петро Іваничук, Володимир Іваничук, Едуард Клочко, Віталій Назарійчук, Юрій Делейчук, Роман Зейпан, Тарас Ткачук.

Голи: Роман Григоришен (5,30), Ілля Піцик (26,39), Павло Головко (33), Юрій Масікевич (34) - Степан Козоріз (25), Едуард Клочко (34).

«Бастіон» - «Рокитне-Стальнівці» - 4:1 (1:0)

«Бастіон»: Микола Тупкало, Дмитро Дучак, Олексій Штефанчук, Денис Зачиковський, Микола Коваленко, Микола Гречко, Костянтин Мага, Артем Меркушов, Олександр Жумига.

«Рокитне-Стальнівці»: Олександр Почтар, Олексій Чекан, Григорій Статник, Степан Статник, Артем Почтар, Олександр Цуркан, Захар Крижанівський.

Голи: Дмитро Дучак (9,26,40), Олександр Жумига (30) - Григорій Статник (21).

«ДЮСШ-1» - «TOM Studio» - 4:8 (1:3)

«ДЮСШ-1»: Максим Коцюбан, Юрій Букатар, Віталій Рябий, Денис Принь, Георгій Нікифоряк, Олексій Мазур, Богдан Юрчук, Єгор Іщук, Сергій Глухенький, Тимур Перепелиця.

«TOM Studio»: Олег Молдован, Ярослав Гаталяк, Вадим Бута, Олександр Карапка, Василь Луцик, Сергій Максимчук, Віктор Ягнич, Андрій Філіпчук, Юрій Соломян.

Голи: Георгій Нікифоряк (11,20), Віталій Рябий (20), Денис Принь (40) - Ярослав Гаталяк (10,31,40), Василь Луцик (22), Вадим Бута (24), Олександр Карапка (28), Сергій Максимчук (32), Андрій Філіпчук (35).

«Аматор-Садгора» - «Урожай-Сітка Захід» - 2:4 (1:2)

«Аматор-Садгора»: Григорій Іванчук, Руслан Гунчак, Степан Маковійчук, Валерій Кукуряк, Сергій Руденко, Ігор Петруненко, Віктор Сорочан, Василь Савчук, Володимир Тодераш, Віталій Длужанський, Андрій Безбородько.

«Урожай-Сітка Захід» : Ростислав Храпко, Віталій Гончар, Віталій Ткачук, Сергій Рибак, Андрій Савчук, Денис Хандій, Олег Чемерейко, Олег Керчу, Сергій Янчик, Олександр Тодорович.

Голи: Сергій Руденко (17,23) - Сергій Рибак (2), Олег Керчу (11), Віталій Гончар (22), Олег Чемерейко (40).

«ДВ Транс Недобоївці» - «Фазенда» - 2:2 (1:1)

«ДВ Транс Недобоївці»: Костянтин Гуцул, Василь Томащук, Андрій Лалак, Володимир Бербека, Максим Ілюк, Микола Рябий, Микола Павлюк, Віктор Галичанський, Денис Мельничук, Сергій Єремеєк.

«Фазенда»: Владислав Мельников, Микола Кавуля, Олександр Темерівський, Дмитро Бобик, Андрій Шишигін, Андрій Фучинський, Сергій Пантєєв, Максим Лукащук, Віктор Масікевич, Валентин Рудич.

Голи: Максим Ілюк (17), Микола Рябий (34) - Микола Кавуля (10), Валентин Рудич (40).

«RA-DENT» - вихідний

Турнірне становище:

1. «Фазенда» 18-6 7 (3 гри)

2. «TOM Studio» 15-8 6 (3)

3. «Урожай – Сітка Захід» 6-2 6 (2)

4. «Варатик» 12-9 6 (3)

5. «Чернівецький рятувальник» 11-9 6 (3)

6. «Аматор-Cадгора» 9-9 6 (3)

7. «ДВ Транс Недобоївці» 10-2 4 (2)

8. УСК «Довбуш» 8-10 3 (3)

9. «Бастіон» 7-11 3 (3)

10. «Поліція охорони» 7-21 3 (3)

11. «RA-DENT» 7-8 1 (2)

12. «Рокитне-Стальнівці» 5-10 1 (3)

13. ДЮСШ - 1 7-17 0 (3)

   

  

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

 

Read 445 times

Related items

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Група А 2023/24.
Після 4-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Поліція Буковини 4 19-8 12
2 Іванківці 4 11-1 12
3 TOM.studio 4 11-3 12
4 Урожай 4 17-4 9
5 Брусниця 4 14-5 7
6 Вікторія-Буковина (Чернівці) 3 6-6 4
7 Патрульна Поліція 4 4-7 4
8 Фазенда (Чернівці) 4 15-10 3
9 ДімТек (Чернівці) 4 5-16 3
10 НДЕКЦ МВС 4 2-11 1
11 CupChernivtsi 4 6-17 0
12 Арсенал (Чернівці) 3 3-25 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 4-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Драниця 4 28-5 12
2 Садгора (Чернівці) 4 22-5 10
3 Магала 4 19-6 10
4 Прайм-Тек-Буковина 4 11-8 9
5 Берегомет 4 17-9 7
6 Рідківці 4 13-9 7
7 Бояни 4 12-9 7
8 Рокитне 4 15-8 6
9 Хімік (Чернівці) 4 14-12 6
10 Новоселиця-2017 4 11-10 6
11 Green Garden Chernivtsi 4 8-13 6
12 DV TRANS (Недобоївці) 4 10-10 5
13 Грозинці 4 10-14 4
14 Топорівці 4 6-12 3
15 Колінківці 4 8-19 3
16 Лавандова мрія (Білівці) 4 9-24 3
17 Козаки (Банчени) 4 5-24 0
18 Горбова 4 11-32 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 1-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Неполоківці 1 11-0 3
2 Борівці-Киселів 1 8-0 3
3 Дорошівці 1 8-2 3
4 Лужани 1 5-1 3
5 Дубівці А 1 2-1 3
6 Клокучка-Біла 1 2-2 1
7 Заставна 1 2-2 1
8 М-Тревел (Іванківці) 0 0-0 0
9 Дорогою життя (Стара Жадова) 1 1-2 0
10 Славець (Берегомет) 1 1-5 0
11 Дубівці Б 1 2-8 0
12 Валява 1 0-8 0
13 Лашківка 1 0-11 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 1-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Чагор 1 13-3 3
2 Купка-Сучевени 1 11-1 3
3 Митник 1 9-3 3
4 Горби (Кам’янка) 1 7-6 3
5 Луковиця 1 3-2 3
6 Молодія 0 0-0 0
7 ДЮСШ (Глибока) 1 6-7 0
8 Ардан (Йорданешти) 1 2-3 0
9 Волока 1 3-9 0
10 Тереблече 1 3-13 0
11 Черепківка 1 1-11 0

Детальніше...

Супер-ліга 2023/24.
Після 10-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 8 32-5 24
2 Брусниця 9 30-11 22
3 Луко 8 12-14 13
4 Магала 9 17-18 10
5 Кам'янка 9 14-25 10
6 Садгора 9 9-27 5
7 Берегомет 8 9-23 2

Детальніше...

Перша ліга 2023/24.
Після 11-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Динівці 10 28-9 23
2 Рідківці 10 24-22 22
3 Бояни 10 27-8 21
4 Станівці 10 29-16 20
5 Топорівці 10 13-16 15
6 Дорогою життя 10 19-20 14
7 Глибоцька ДЮСШ 10 13-20 10
8 Горбова 10 13-19 8
9 Новоселиця-2017 10 11-20 7
10 Чорнівка 10 8-20 6
11 Клішківці 10 5-20 6

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Афіша Чернівців

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Реклама