Міні - футбольний турнір «Слава ЗСУ»: «Єдність» грає без втрат, «НДЕКЦ МВС» здолала «Париж» (РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА)

Saturday, 08 July 2023 14:56
Міні - футбольний турнір «Слава ЗСУ»: «Єдність» грає без втрат, «НДЕКЦ МВС» здолала «Париж». Міні - футбольний турнір «Слава ЗСУ»: «Єдність» грає без втрат, «НДЕКЦ МВС» здолала «Париж».

У ФОК «Олімпія» відбувся третій тур Благодійного турніру з міні-футболу (8х8) «Слава ЗСУ». 

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

У турнірі грають 12 команд.

Команда «НДЕКЦ МВС» з рахунком 1:0 перемогла «Париж». Переможний гол на рахунку Олександра Темерівського.

Немає опису.

Другу перемогу поспіль у турнірі здобула «Садгора», яка переграла «Бастіон» - 2:1. У переможців дубль оформив Владислав Скіцко. Не допомогла «Бастіону» і поява у складі досвідченого Ігоря Чайковського, який нещодавно залишив харківський  «Металіст». «Бастіон» зазнав другої поразки у турнірі.

Немає опису.

Не змогли вразити ворота команди «Берегомет» гравці «Фазенди» - 0:0. Щобільше, наприкінці матчу «Берегомет» мав можливість забити переможний гол.

10 голів забила у ворота «Великої Буди» команда «Єдність». Чотири голи на рахунку Олександра Жумиги.

ФК «Париж» – ФК «НДЕКЦ МВС» – 0:1 (0:1)

«Париж»: Валентин Горюк, Владислав Серебряников, Юрій Мельник, Дмитро Ганзюк, Олександр Стефанюк, Олексій Вишняк, Святослав Анеонійчук, Михайло Старчук, Микола Сочован, Максим Діденко.

«НДЕКЦ МВС»: Юрій Кисилиця, Віталій Мотреску, Олег Молдован, Юрій Соломян, Павло Бабій, Вадим Бута, Олександр Темерівський, Денис Зачиковський, Василь Луцик, Вадим Пислар, Віталій Ткачук, Михайло Вітюк, Сергій Рибак, Геннадій Куляк.

Гол: Олександр Темерівський (24).

ФК «Грозинці» – ФК «Горбова» -2:3 (1:1)

«Грозинці»: Дмитро Коташ, Михайло Василов, Богдан Продан, Вадим Продан, Павло Снігур, Юрій Руснак, Богдан Коваль, Олександр Косован, Денис Урсатій, Анатолій Білик.

«Горбова»: Денис Апетрі, Василь Козма, Марін Цирда, Костянтин Лупан, Іван Каланча, Георгій Гавріл, Кристі Црубари, Тодор Геблюк, Іван Фегору.

Голи: Богдан Продан (18,29) - Георгій Гавріл (15,40), Тодор Геблюк (40).

ФК «Садгора» – ФК «Бастіон» – 2:1 (2:0)

«Садгора»: Василь Мурга, Денис Петрусяк, Олександр Озарчук, Олександр Попович, Денис Головко, Олександр Таневський, Максим Бурденюк, Владислав Скіцко, Олександр Філіпчук, Микола Кавуля, Роман Козинець, Дмитро Балацький, Василь Костенюк, Ярослав Верстяк, Іван Петриняк, Микола Маслей.

«Бастіон»: Микола Тупкало, Сергій Париський, Дмитро Дучак, Максим Соломян, Костянтин Мага, Андрій Гордей, Микола Коваленко, Іван Молофій, Юрій Головачук, Олег Чемерейко, Артем Єлов, Вадим Лучик, Ігор Чайковський.

Голи: Владислав Скіцко (10,14) - Артем Єлов (34).

ФК «Клішківці» – ФК «Драниця» – 2:2 (0:1)

«Драниця»: Станіслав Іоніцой, Ян Валаш, Лівіу Руснак, Сергій Бурлака, Дмитро Раскруча, Денис Раскруча, Ігор Казаку, Іван Єремія, Валерій Кукуряк, Петро Калараш, Ян Падурар, Андрій Бовт, Віталій Абрамяк. 

Голи: Ю. Агузаров (26,28) - Ян Валаш (12- з пенальті, 48).

ФК «Фазенда» – ФК «Берегомет» – 0:0

«Фазенда»: Владислав Мельников, Володимир Бербека, Дмитро Бобик, Сергій Ільїн, Віктор Масікевич, Микола Павлюк, Сергій Пантєєв, Валентин Рудич, Богдан Соломян, Микита Янков, Андрій Баюра, Валентин Ерстенюк, Святослав Кермач, Віталій Рябий.

«Берегомет»: Денис Іванюк, Володимир Бевцик, Тарас Баран, Віталій Перепелиця, Петро Кейван, Олександр Калинич, Влад Іванюк, Ілля Куржос, Степан Дутка, Михайло Марчук, Василь Бузіяк, Сергій Мендришора, Тарас Новаковський, Ілля Перепелиця, Дмитро Перепелиця, Микола Граб, Богдан Герасимович.

ФК «Єдність» – ФК «Велика Буда» – 10:0 (3:0)

«Єдність»: Костянтин Гуцул, Василь Біблюк, Василь Томащук, Микола Геник, Ілля Стрільчук, Василь Савчук, Дмитро Лахман, Олександр Жумига, Ілля Зіновєв, Василь Варварюк, Андрій Савчук, Максим Ілюк, Андрій Шишигін, Ігор Клічук, Микола Рябий, Михайло Прокопець.

«Велика Буда»: В. Петрович, Л. Шотропа, В. Шотропа, Г. Мазурашу, В. Мафтей, К. Жалоба, В. Оларю, М. Кудрік, А. Падурару, А. Герман, І. Андрушко, М. Руснак, А. Шимчук, Г. Герман.

Голи: Андрій Шишигін (6), Максим Ілюк (12,31), Василь Варварюк (29), Олександр Жумига (25,33,40,45), Андрій Савчук (40), Ілля Зіновєв (48).

Турнірне становище після 3 туру:

  1. «Єдність» - 9, 16:1
  2. «Драниця» - 7, 11:5
  3. «НДЕКЦ МВС» - 7, 2:0
  4. «Садгора» - 6, 11:6
  5. «Фазенда» - 5, 1:0
  6. «Велика Буда» - 4, 3:10
  7. «Бастіон» - 3, 6:5
  8. «Париж» - 3, 4:7
  9. «Горбова» - 3, 5:12
  10. «Клішківці» - 2, 2:6
  11. «Берегомет» - 2, 1:3
  12. «Грозинці» - 0, 3:11

У четвертому турі зустрічаються:

9 липня (неділя)

  • 09:00. ФК «Драниця» - ФК «Єдність»
  • 09:00. ФК «Велика Буда» - ФК «Берегомет»
  • 10:00. ФК «Горбова» - ФК «Клішківці»
  • 10:00. ФК «НДЕКЦ МВС» - ФК «Садгора»
  • 11:00. ФК «Бастіон» - ФК «Грозинці»
  • 11:00. ФК «Фазенда» - ФК «Париж»

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

 

Read 368 times

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Футзал 2024.
Після 7-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Radent 6 26-13 16
2 ТomStudio 6 33-17 15
3 Урожай 5 19-10 12
4 Аматор 5 14-12 9
5 DV-Trans 5 12-7 8
6 З-й тайм 6 23-24 7
7 Bado 5 10-12 6
8 Друзі 5 12-16 5
9 Чернівецький рятувальник 6 7-16 5
10 Рокитне 6 13-22 3
11 Січ 5 7-27 0

Детальніше...

Група А 2023/24

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 16-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Магала 16 62-18 43
2 Драниця 16 71-24 39
3 DV TRANS 16 64-28 39
4 Садгора 16 61-26 38
5 Берегомет 16 76-39 32
6 Бояни 16 66-38 29
7 Рідківці 16 65-34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 43-44 28
9 Рокитне 16 55-36 27
10 Хімік 16 51-37 21
11 Новоселиця-2017 16 43-48 19
12 Топорівці 16 35-56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 32-46 16
14 Горбова 16 48-76 13
15 Грозинці 16 25-53 13
16 Лавандова мрія 16 30-68 10
17 Колінківці 16 19-56 7
18 Козаки 16 20-139 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 9-го туру

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 8 65-0 24
2 Дорошівці 8 35-14 21
3 Славець 9 32-14 21
4 Борівці-Киселів 9 38-18 18
5 Лужани 8 33-18 18
6 Дорогою життя 9 19-18 13
7 Лашківка 8 14-34 12
8 Неполоківці 8 37-23 9
9 Дубівці А 8 20-32 9
10 Заставна 8 14-33 5
11 Клокучка-Біла 9 19-40 5
12 Валява 8 17-51 4
13 Дубівці Б 8 10-59 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 5 29-12 15
2 Молодія 5 30-16 13
3 Митник 6 36-20 12
4 Горби 5 23-22 9
5 Чагор 5 28-15 7
6 Тереблече 6 26-41 7
7 Ардан  5 23-20 6
8 ДЮСШ Глибока 6 26-33 6
9 Черепківка 5 13-32 4
10 Волока 5 19-30 3
11 Луковиця 5 16-28 3

Детальніше...

Супер-ліга 2023/24.
Після 10-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 8 32-5 24
2 Брусниця 9 30-11 22
3 Луко 8 12-14 13
4 Магала 9 17-18 10
5 Кам'янка 9 14-25 10
6 Садгора 9 9-27 5
7 Берегомет 8 9-23 2

Детальніше...

Перша ліга 2023/24.
Після 11-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Динівці 10 28-9 23
2 Рідківці 10 24-22 22
3 Бояни 10 27-8 21
4 Станівці 10 29-16 20
5 Топорівці 10 13-16 15
6 Дорогою життя 10 19-20 14
7 Глибоцька ДЮСШ 10 13-20 10
8 Горбова 10 13-19 8
9 Новоселиця-2017 10 11-20 7
10 Чорнівка 10 8-20 6
11 Клішківці 10 5-20 6

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Афіша Чернівців

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Реклама