Міні - футбольний турнір «Слава ЗСУ»: «Єдність» повертається на першу сходинку (РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА, НАСТУПНІ МАТЧІ)

Sunday, 23 July 2023 03:57
Міні - футбольний турнір «Слава ЗСУ»: «Єдність» повертається на першу сходинку. Міні - футбольний турнір «Слава ЗСУ»: «Єдність» повертається на першу сходинку.

У ФОК «Олімпія» відбувся 8 тур Благодійного турніру з міні-футболу (8х8) «Слава ЗСУ». 

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

У турнірі грають 12 команд.

У ключовому матчі туру зіграли «Фазенда» та «Єдність». Долю матчу врішив єдиний гол, який на 14 хвилині зустрічі забив гравець «Єдності» Олександр Жумига. «Фазенда» мала шанси зрівняти рахунок, однак матч завершився мінімальною перемогою «Єдності» - 1:0.

Немає опису.

Переконливу перемогу здобула команда «НДЕКЦ МВС». Один із претендентів на високі місця переграв «Велику Буду» – 5:1. Дублем відзначився досвідчений Сергій Рибак.

Немає опису.

Продовжила свою переможну серію команда «Бастіон», яка перемогла «Драницю» - 3:1. Ксі голи були забиті у першому таймі. У переможців відзначилися Максим Соломян, Дмитро Дучак та Андрій Гордей, а у «Драниці» - Андрій Бовт.

ФК «Садгора» – ФК «Грозинці» – +:-

ФК «Париж» – ФК «Клішківці» – 1:0 (0:0)

«Париж»: Максим Коцюбан, Юрій Петрусяк, Михайло Старчук, Юрій Мельник, Олексій Вишняк, Владислав Базелюк, Влад Серебреніков, Євген Мудрей.

«Клішківці»: Денис Денжанський, Олег Льохарт, Денис Льохарт, Юрій Бучко, Олег Мельник, Сергій Костенчук, Євген Шпетко, Вадим Алексеенко, Ігор Моргунов, Ігор Молдован, Ігор Тодосійчук, Андрій Костюк, Андрій Паламар, Сергій Яловега.

Гол: Олексій Вишняк (49).

ФК «Фазенда» – ФК «Єдність» – 0:1 (0:1)

«Фазенда»: Владислав Мельников, Володимир Бербека, Андрій Фучинський, Валентин Рудич, Микола Павлюк, Іван Паньків, Сергій Ільїн, Віктор Масікевич, Сергій Максимчук, Сергій Пантєєв, Микита Янков, Андрій Баюра, Олександр Тодорович, Святослав Кермач, Віталій Рябий.

«Єдність»: Костянтин Гуцул, Василь Біблюк, Микола Геник, Ілля Стрільчук, Василь Савчук, Дмитро Лахман, Олександр Жумига, Ілля Зіновєв, Василь Томащук, Василь Варварюк, Максим Ілюк, Михайло Прокопець.

Гол: Олександр Жумига (14).

ФК «НДЕКЦ МВС» – ФК «Велика Буда» – 5:1 (3:0)

«НДЕКЦ МВС»: Юрій Кисилиця, Сергій Рибак, Вадим Бута, Юрій Соломян, Олег Молдован, Олександр Карапка, Володимир Тодераш, Віталій Ткачук, Василь Луцик, Геннадій Куляк, Вадим Пислар, Олег Керчу, Павло Бабій, Олександр Темерівський.

«Велика Буда»: Р. Мазурашу, Д. Мафтей, Л. Шотропа, В. Шотропа, М. Кудрік, П. Головатий, М. Ілюк, В. Петровіч, А. Герман, В. Оларю, М.Мельничук.

Голи: Вадим Пислар (5), Володимир Тодераш (8), Сергій Рибак (18,48), Василь Луцик (29) - В. Шотропа (40).

ФК «Бастіон» – ФК «Драниця» – 3:1 (3:1)

«Бастіон»: Сергій Париський, Дмитро Дучак, Максим Соломян, Артем Меркушов, Станіслав Мороз, Вадим Лучик, Миекола Коваленко, Іван Молофій, Сергій Янчик, Андрій Гордей, Олексій Штефанчук.

«Драниця»: Станіслав Іоніцой, Лівіу Руснак, Ян Валаш, Ігор Казаку, Сергій Бурлака, Андрій Бовт, Іван Єремія, Денис Раскруча, Дмитро Раскруча, Петро Каралаш, Валерій Кукуряк, Ян Падурар.

Голи: Максим Соломян (9), Дмитро Дучак (15), Андрій Гордей (22) - Андрій Бовт (21).

ФК «Берегомет» – ФК «Горбова» – 2:0 (0:0)

«Берегомет»: Денис Іванюк, Тарас Баран, Ілля Куржос, Віталій Перепелиця, Петро Кейван, Володимир Бевцик, Тарас Новаковський, Василь Бузіяк, Михайло Марчук, Степан Дутка, Сергій Мендришора, Микола Граб, Дмитро Перепелиця.

«Горбова»: Д. Апетрі, М. Цирдя, В. Козма, Т. Гемблюк, В. Русу, І. Каланча, М. Тринта, К. Лупан, І. Фечару, Г. Гаврил, К. Шурубару, О. Онеску.

Голи: Володимир Бевцик (35), Василь Бузіяк (42).

Турнірне становище:

  1. «Єдність» - 19, 25:5
  2. «Садгора» - 18, 25:15
  3. «Бастіон» - 18, 30:6
  4. «Фазенда» - 17, 27:7
  5. «НДЕКЦ МВС» - 17, 25:6
  6. «Драниця» - 14, 29:13
  7. «Париж» - 9, 14:20
  8. «Берегомет» - 8, 12:15
  9. «Велика Буда» - 7, 9:38
  10. «Горбова» - 6, 10:27
  11. «Клішківці» - 5, 6:26
  12. «Грозинці» - 0, 6:40 

9 тур

23 липня (неділя)

  • 09:00. ФК «Клішківці» - ФК «Садгора»
  • 09:00. ФК «Єдність» - ФК «Париж»
  • 10:00. ФК «Велика Буда» - ФК «Фазенда»
  • 10:00. ФК «Драниця» - ФК «НДЕКЦ МВС»
  • 11:00. ФК «Горбова» - ФК «Бастіон»
  • 11:00. ФК «Грозинці» - ФК «Берегомет»

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

 

Read 410 times

Related items

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

 Футбол 2023/24. Супер-ліга. Після 18-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 17 66-13 48
2 Брусниця 18 55-21 46
3 Луко 17 39-23 34
4 Магала 17 24-31 20
5 Кам'янка 16 21-47 14
6 Садгора 17 19-50 13
7 Берегомет 17 13-42 10
8 Довбуш 15 12-17 8

Детальніше...

 Футбол 2023/24. Перша ліга. Після 18-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Рідківці 17 46-27 39
2 Бояни 17 45-15 36
3 Станівці 16 47-26 35
4 Динівці 17 43-25 30
5 Дорогою життя 16 30-28 25
6 Топорівці 16 22-26 21
7 Клішківці 17 13-31 19
8 Новоселиця-2017 16 21-29 17
9 Горбова 18 20-40 13
10 Глибоцька ДЮСШ 16 21-38 12
11 Чорнівка 16 11-34 7

Детальніше...

Футзал 2024

М Команда М РГ О
         
1 Урожай 10 38-15 27
2 Radent 10 42-27 25
3 ТomStudio 10 43-25 24
4 DV-Trans 10 33-21 16
5 Аматор-Нива 10 30-26 15
6 Bado 10 28-27 15
7 Чернівецький рятувальник 10 17-28 9
8 Друзі 10 21-38 9
9 З-й тайм 10 31-41 8
10 Рокитне 10 21-33 5
11 Січ 10 19-43 4

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24. Група А

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24.  Група В

М Команда М РГ О
         
1 Магала 17 70-19 46
2 DV TRANS 17 73-30 42
3 Драниця 17 71-24 42
4 Садгора 17 65-26 38
5 Берегомет 17 76-39 35
6 Бояни 17 66-37 32
7 Green Garden Chernivtsi 17 48-44 31
8 Рідківці 17 71-38 31
9 Рокитне 17 55-36 27
10 Хімік 17 52-43 21
11 Прайм-Тек-Буковина 17 32-40 19
12 Новоселиця-2017 17 43-48 19
13 Топорівці 17 39-63 18
14 Грозинці 17 24-50 16
15 Горбова 17 50-81 13
16 Лавандова мрія 17 32-68 10
17 Колінківці 17 20-56 7
18 Козаки 17 22-151 0

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група С

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 12 70-0 36
2 Дорошівці 12 53-22 30
3 Лужани 12 43-22 27
4 ФК им. Ю.Царика 12 40-9 24
5 Славець 12 40-26 24
6 Лашківка 12 21-36 19
7 Заставна 12 26-36 15
8 Неполоківці 12 49-23 15
9 Дорогою життя 12 21-24 13
10 Валява 12 30-69 10
11 Дубівці А 12 25-62 9
12 Клокучка-Біла 12 19-40 5
13 Дубівці Б 12 14-73 3

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група D

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 10 39-18 28
2 Митник 10 65-33 22
3 Молодія 10 50-32 20
4 Горби 10 32-35 14
5 Ардан 10 36-32 13
6 Глибоцька ДЮСШ 10 43-50 12
7 Чагор 10 50-40 12
8 Черепківці 10 20-54 10
9 Луковиця 10 35-51 10
10 Волока 10 37-49 10
11 Тереблече 10 26-41 7

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Реклама