Розпочинається чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу (група «В»)

Friday, 24 November 2023 17:51
озпочинається чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу (група «В»). озпочинається чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу (група «В»).

У суботу, 25 листопада, на майданчиках готельного комплексу «Mariletta» (с. Бояни) стартує чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу (група «В»).

Учасники чемпіонату:

СФК «Магала»
ФК «DV TRANS» (Недобоївці)
ФК «Green Garden Chernivtsi»
ФК «Берегомет»
ФК «Бояни»
ФК «Горбова»
ФК «Грозинці»
ФК «Драниця»
ФК «Козаки» (Банчени)
ФК «Колінківці»
ФК «Лавандова мрія» (Білівці)
ФК «Новоселиця-2017»
ФК «Прайм-Тек-Буковина»
ФК «Рокитне»
ФК «Рідківці»
ФК «Садгора» (Чернівці)
ФК «Топорівці»
ФК «Хімік» (Чернівці)

Календар матчів:

1 тур

25 листопада

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

10.00. ФК «Грозинці» – ФК «Прайм-Тек-Буковина»
10.50. ФК «Магала» – ФК «DV TRANS» (Недобоївці)
11.40. ФК «Козаки» (Банчени) – ФК «Колінківці»
12.30. ФК «Лавандова мрія» (Білівці) – ФК «Горбова»
13.20. ФК «Рідківці» – ФК «Хімік» (Чернівці)
10.50. ФК «Садгора» – ФК «Берегомет»
11.40. ФК «Новоселиця-2017» – ФК «Топорівці»
12.30. ФК «Green Garden Chernivtsi» – ФК «Рокитне»
13.20. ФК «Бояни» – ФК «Драниця»

2 тур

26 листопада

10.00. ФК «Садгора» – ФК «Грозинці»
10.50. ФК «Топорівці» – ФК «Бояни»
11.40. ФК «Хімік» (Чернівці) – ФК «Новоселиця-2017»
12.30. ФК «Берегомет» – ФК «Горбова»
13.20. ФК «Драниця» – ФК «Green Garden Chernivtsi»
10.50. ФК «DV TRANS» (Недобоївці) – ФК «Рідківці»
11.40. ФК «Колінківці» – ФК «Магала»
12.30. ФК «Прайм-Тек-Буковина» – ФК «Козаки» (Банчени)
14.10. ФК «Рокитне» – ФК «Лавандова мрія» (Білівці) 

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

 

Read 365 times

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Футзал 2024.
Після 7-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Radent 6 26-13 16
2 ТomStudio 6 33-17 15
3 Урожай 5 19-10 12
4 Аматор 5 14-12 9
5 DV-Trans 5 12-7 8
6 З-й тайм 6 23-24 7
7 Bado 5 10-12 6
8 Друзі 5 12-16 5
9 Чернівецький рятувальник 6 7-16 5
10 Рокитне 6 13-22 3
11 Січ 5 7-27 0

Детальніше...

Група А 2023/24

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 16-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Магала 16 62-18 43
2 Драниця 16 71-24 39
3 DV TRANS 16 64-28 39
4 Садгора 16 61-26 38
5 Берегомет 16 76-39 32
6 Бояни 16 66-38 29
7 Рідківці 16 65-34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 43-44 28
9 Рокитне 16 55-36 27
10 Хімік 16 51-37 21
11 Новоселиця-2017 16 43-48 19
12 Топорівці 16 35-56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 32-46 16
14 Горбова 16 48-76 13
15 Грозинці 16 25-53 13
16 Лавандова мрія 16 30-68 10
17 Колінківці 16 19-56 7
18 Козаки 16 20-139 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 9-го туру

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 8 65-0 24
2 Дорошівці 8 35-14 21
3 Славець 9 32-14 21
4 Борівці-Киселів 9 38-18 18
5 Лужани 8 33-18 18
6 Дорогою життя 9 19-18 13
7 Лашківка 8 14-34 12
8 Неполоківці 8 37-23 9
9 Дубівці А 8 20-32 9
10 Заставна 8 14-33 5
11 Клокучка-Біла 9 19-40 5
12 Валява 8 17-51 4
13 Дубівці Б 8 10-59 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 5 29-12 15
2 Молодія 5 30-16 13
3 Митник 6 36-20 12
4 Горби 5 23-22 9
5 Чагор 5 28-15 7
6 Тереблече 6 26-41 7
7 Ардан  5 23-20 6
8 ДЮСШ Глибока 6 26-33 6
9 Черепківка 5 13-32 4
10 Волока 5 19-30 3
11 Луковиця 5 16-28 3

Детальніше...

Супер-ліга 2023/24.
Після 10-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 8 32-5 24
2 Брусниця 9 30-11 22
3 Луко 8 12-14 13
4 Магала 9 17-18 10
5 Кам'янка 9 14-25 10
6 Садгора 9 9-27 5
7 Берегомет 8 9-23 2

Детальніше...

Перша ліга 2023/24.
Після 11-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Динівці 10 28-9 23
2 Рідківці 10 24-22 22
3 Бояни 10 27-8 21
4 Станівці 10 29-16 20
5 Топорівці 10 13-16 15
6 Дорогою життя 10 19-20 14
7 Глибоцька ДЮСШ 10 13-20 10
8 Горбова 10 13-19 8
9 Новоселиця-2017 10 11-20 7
10 Чорнівка 10 8-20 6
11 Клішківці 10 5-20 6

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Афіша Чернівців

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Реклама