Чемпіонат області з міні-футболу (група «А»): «Іванківці» вперше грають унічию, «TOM.studio-GB Oil-Inventor Soft» перемогла «Урожай» (ФОТО, РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА, ТАБЛИЦЯ)

Sunday, 31 December 2023 11:19
Чемпіонат області з міні-футболу (група «А»): «Іванківці» вперше грають унічию, «TOM.studio-GB Oil-Inventor Soft» перемогла «Урожай». Чемпіонат області з міні-футболу (група «А»): «Іванківці» вперше грають унічию, «TOM.studio-GB Oil-Inventor Soft» перемогла «Урожай».

На майданчику стадіону «Буковина» відбулися матчі 10 туру чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу (група «А»).

Матч між кращою командою групи А - «Іванківці» та «Вікторією - Буковиною» завершився з нічийним рахунком 5:5. У «Іванківців» дубль оформили Андрій Шишигін і Віктор Масікевич.

У матчі між командами «Урожай» та «ТОМstudio GB OIL I S» переміг другий колектив - 2:1. У першому таймі команди обмінялися голами (Юрій Головачук і Сергій Максимчук). А у другій половині зустрічі переможний гол забив Максим Беслюбняк.

«Фазенда» мінімально поступилася «Брусниці» - 0:1. Єдиний гол у зустрічі забив Ілля Стрільчук.

ФК «Арсенал» – ФК «Поліція Буковини» – 2:8 (0:4)

«Поліція Буковини»: Микола Тупкало, Дмитро Дучак, Максим Соломян, Артем Меркушов, Вадим Лучик, Костянтин Мага, Сергій Вишняк, Микола Мачишак, Богдан Гуцалюк.

«Арсенал»: Станіслав Лукянчук, Сергій Заболотний, Антон Івончін, Олександр Пристайко, Микита Заболотний, Олександр Ластівка, Богдан Капіцький, Олег Житарюк, Василь Ротар.

Голи: Олександр Ластівка (23), Олександр Пристайко (35) - Максим Соломян (7,11,31), Артем Меркушов (13), Дмитро Дучак (16,22), Микола Мачишак (34), Вадим Лучик (40).

ФК «Вікторія-Буковина» – ФК «Іванківці» – 5:5 (0:3)

«Вікторія-Буковина»: Іван Пономаренко, Євген Веретенко, Віталій Савчук, Артем Рябий, Сергій Купріч, Артур Орнат, Олександр Штифанович, Олександр Мікулеску, Олександр Степанов.

«Іванківці»: Костянтин Гуцул, Богдан Степаненко, Максим Ілюк, Василь Томащук, Андрій Беженар, Андрій Шишигін, Михайло Прокопець, Дмитро Бобик, Віктор Масікевич, Дмитро Лахман, Максим Максимюк.

Голи: Артем Рябий (22), Олександр Мікулеску (37), Максим Ілюк (38, у власні ворота), Олександр Штифанович (39), Олександр Степанов (40) - Віктор Масікевич (1,31), Максим Ілюк (13), Андрій Шишигін (16,33).

ФК «Урожай» – ФК «ТОМstudio GB OIL I S» – 1:2 (1:2)

«Урожай»: Сергій Париський, Віталій Гончар, Дмитро Прокопчук, Юрій Головачук, Олександр Карапка, Денис Хандій, Артем Єлов, Іван Філіпчук, Олег Керчу, Євген Маркін, Олег Чемерейко.

«TOM.studio-GB Oil-Inventor Soft»: Олег Молдован, Сергій Максимчук, Максим Беслюбняк, Павло Бабій, Владислав Базелюк, Едуардо Чорней, Емре Мануїла, Віталій Фетісов, Юрій Букатар.

Голи: Юрій Головачук (5) - Сергій Максимчук (12), Максим Беслюбняк (30).

ФК «Фазенда» – ФК «Брусниця» – 0:1 (0:1)

 

«Фазенда»: Василь Мурга, Іван Паньків, Микита Янков, Олександр Озарчук, Микола Коваль, Павло Дудлей, Володимир Бербека, Володимир Смола, Микола Рябий.

«Брусниця»: Василь Біблюк, Ілля Стрільчук, Ілля Зіновєв, Василь Палагнюк, Микола Коваленко, Михайло Берсан, Василь Савчук, Денис Петрусяк, Богдан Соломян, Василь Варварюк.

Гол: Ілля Стрільчук (14).

ФК «ДімТек» – ФК «Патрульна Поліція» – 3:1
ФК «НДЕКЦ МВС» – ФК «CupChernivtsi» – 2:1 

Група А 2023/24. Після 10-го туру

М Команда М П Н П Гз Гп О
         
1 Іванківці 10 9 1 0 44 10 28
2 «TOMstudio GB OIL I S» 10 8 0 2 43 12 24
3 Урожай 10 7 1 2 43 15 22
4 Вікторія-Буковина  10 6 2 2 33 24 20
5 Брусниця 10 6 2 2 38 11 20
6 Поліція Буковини 10 6 0 4 35 35 18
7 ДімТек 10 3 1 6 20 34 10
8 Патрульна Поліція 10 3 1 6 21 33 10
9 Фазенда 10 3 0 7 28 26 9
10 НДЕКЦ МВС 10 2 2 6 24 28 8
11 CupChernivtsi 10 2 0 8 26 48 6
12 Арсенал 10 0 0 10 16 96 0

 

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

 

Read 603 times

Буковинський футбол / футзал / міні-футбол

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

 Футбол 2023/24. Супер-ліга

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 21 92-15 60
2 Брусниця 21 62-22 52
3 Луко 21 47-26 40
4 Кам'янка 21 32-52 25
5 Магала 21 29-49 24
6 Садгора 21 25-64 17
7 Берегомет 21 16-57 16
8 Довбуш 21 16-29 8

Детальніше...

 Футбол 2023/24. Перша ліга

М Команда М РГ О
      
1 Рідківці 20 49-31 45
2 Бояни 20 52-19 43
3 Станівці 20 53-31 43
4 Динівці 20 57-25 39
5 Дорогою життя 20 34-34 31
6 Топорівці 20 29-33 27
7 Клішківці 20 15-39 20
8 Глибоцька ДЮСШ 20 31-42 19
9 Новоселиця-2017 20 22-33 17
10 Горбова 20 20-46 16
11 Чорнівка 20 14-43 8

Детальніше...

Футзал 2024

М Команда М РГ О
         
1 Урожай 10 38-15 27
2 Radent 10 42-27 25
3 ТomStudio 10 43-25 24
4 DV-Trans 10 33-21 16
5 Аматор-Нива 10 30-26 15
6 Bado 10 28-27 15
7 Чернівецький рятувальник 10 17-28 9
8 Друзі 10 21-38 9
9 З-й тайм 10 31-41 8
10 Рокитне 10 21-33 5
11 Січ 10 19-43 4

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24. Група А

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24.  Група В

М Команда М РГ О
         
1 Магала 17 70-19 46
2 DV TRANS 17 73-30 42
3 Драниця 17 71-24 42
4 Садгора 17 65-26 38
5 Берегомет 17 76-39 35
6 Бояни 17 66-37 32
7 Green Garden Chernivtsi 17 48-44 31
8 Рідківці 17 71-38 31
9 Рокитне 17 55-36 27
10 Хімік 17 52-43 21
11 Прайм-Тек-Буковина 17 32-40 19
12 Новоселиця-2017 17 43-48 19
13 Топорівці 17 39-63 18
14 Грозинці 17 24-50 16
15 Горбова 17 50-81 13
16 Лавандова мрія 17 32-68 10
17 Колінківці 17 20-56 7
18 Козаки 17 22-151 0

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група С

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 12 70-0 36
2 Дорошівці 12 53-22 30
3 Лужани 12 43-22 27
4 ФК им. Ю.Царика 12 40-9 24
5 Славець 12 40-26 24
6 Лашківка 12 21-36 19
7 Заставна 12 26-36 15
8 Неполоківці 12 49-23 15
9 Дорогою життя 12 21-24 13
10 Валява 12 30-69 10
11 Дубівці А 12 25-62 9
12 Клокучка-Біла 12 19-40 5
13 Дубівці Б 12 14-73 3

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група D

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 10 39-18 28
2 Митник 10 65-33 22
3 Молодія 10 50-32 20
4 Горби 10 32-35 14
5 Ардан 10 36-32 13
6 Глибоцька ДЮСШ 10 43-50 12
7 Чагор 10 50-40 12
8 Черепківці 10 20-54 10
9 Луковиця 10 35-51 10
10 Волока 10 37-49 10
11 Тереблече 10 26-41 7

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Реклама