×

Warning

Error loading module Error writing file '[TMP]/MYfd=343' (OS errno 28 - No space left on device)

На Буковині встановлено пам’ятник на могилі футболіста і тренера Олександра Костюка (ФОТО)

Saturday, 16 March 2024 14:58
На Буковині встановлено пам’ятник на могилі футболіста і тренера Олександра Костюка. На Буковині встановлено пам’ятник на могилі футболіста і тренера Олександра Костюка.

Сьогодні, 16 березня, на кладовищі с. Чагор Чернівецької області встановили пам’ятник буковинському футболістові, тренерові та арбітру Олександрові Костюку. 

Кошти на встановлення пам’ятника на могилі Олександра Костюка зібрали під час благодійного міні-футбольний турнір серед ветеранських команд 60+, який відбувся на початку березня цього року.

Немає опису.

 

Освячував пам’ятник настоятель Собору Різдва Христового Православної церкви України отець Іван Кігніцький.

Немає опису.

У заході взяли участь голова Асоціації футболу Чернівецької області Василь Орлецький, перший заступник голови Асоціації футболу Чернівецької області Сергій Задорожняк, директор ФОК «Олімпія» Євген Дзівідзінський, ветерани буковинського футболу - Іван Олійник, Микола Думитрович, Ігор Грималюк, Віктор Сандуляк, Борис Беспалов.

Немає опису.

Син Олександа Костюка - Андрій подякував учасникам благодійного турніру пам'яті батька та футбольним меценатам за фінансову допомогу.

Цікаво, що за ініціативи АФЧО та спортивних активістів останніми роками було встановлено та реставровано пам’ятники на могилах футбольного мецената Миколи Гнепа, зірки буковинського футболу Дмитра Білоуса (с. Вікно Заставнівського району), відомого журналіста та коментатора Сергія Батюка, колишнього гравця чернівецької «Буковини» Володимира Мельника, відомого футболіста і тренера Валерія Семенова, арбітра та функціонера Давида Гітельмана та учасника Олімпійських ігор – 76 зі стрибків у висоту Сергія Сенюкова.

Немає опису.

Олександр Костюк народився у 1953 році. Перебував у лавах юнацької збірної Грузії, краснодарської «Кубані», чернівецької «Буковини», луцького «Торпедо». Виступав за аматорські команди Чернівецької області «Гравітон» (Чернівці), ГВЗ (Чернівці).

Тренував аматорські команди Буковини «Гравітон» (Чернівці), «Агро» (Коритне).

Був футбольним арбітром.

Помер 22 листопада 2017 року.  Похований у с. Чагор Чернівецької області. 

  

Read 178 times

Related items