Чернівецький «Довбуш» поступився «Агрону» (СТАТИСТИКА, РЕЗУЛЬТАТИ, РОЗКЛАД, ВІДЕО)

Saturday, 19 September 2020 22:16
В аматорському чемпіонаті України «Довбуш» приймав «Агрон». В аматорському чемпіонаті України «Довбуш» приймав «Агрон».

У суботу, 19 вересня, чернівецький УСК «Довбуш» у третьому турі аматорського чемпіонату України приймав колектив «Агрон» (Великогаївська ОТГ Тернопільська область).

Вже на першій хвилині зустрічі представники Тернопільської області виконали небезпечний штрафний. У цьому ігровому епізоді вдало діяв голкіпер носподарів Андрій Мельничук. У першому таймі пригадується також момент Олександра Жумиги, який не зміг влучити у ворота гостей. Мали шанси відзначитися Валентин Рудич та Андрій Гордей, однак у першому таймі голів не було.

А вже на початку другого тайму на удар Андрія Шишигіна зреагував голкіпер «Агрону» Іван Рогаль. На 56 хвилині зустрічі не зміг влучити у ворота капітан чернівецької команди Антон Батрак. А через три хвилини підопічних Віталія Куниці від голу врятував Андрій Мельничук.

Єдиний гол у матчі було забито на 63 хвилині після стандарту. Штрафний виконав колишній гравець «Буковини» Руслан Луцик і м'яч опинився у воротах господарів. Гол записали на Ігоря Швеця, однак шкіряна куля потрапила у ворота «Довбуша» після рикошету від новачка чернівецької команди Іллі Стрільчука.

Шанси зрівняти рахунок мали гравці буковинського колективу Олександр Жумига та Владислав Ватаманюк, однак уникнути поразки «Довбуш» не зміг - 0:1.

«Довбуш» - «Агрон» - 0:1 (0:0)

19 вересня 2020 р. Чернівці. ФОК «Олімпія».

Арбітр - Ростислав Молнар (Ужгород), асистенти арбітра - Валерій Волошин, Сергій Рущак (обидва - Ужгород), четвертий арбітр - Володимир Бамбурак (Чернівці), спостерігач арбітражу - Михайло Митровський (Чернівці).

«Довбуш»: Андрій Мельничук, Дмитро Бобик, Микола Геник, Ілля Стрільчук, Валентин Рудич, Сергій Ільїн (Сергій Богачук, 85), Андрій Шишигін, Антон Батрак (Александру - Васілє Мунтян, 64), Андрій Гордей (Владислав Ватаманюк, 77), Олександр Жумига, Артем Меркушов. Запасні: Юрій Генцар, Дмитро Постолакій, Вадим Бута, Віталій Давидюк.

«Агрон»: Іван Рогаль, Сергій Лукянов, Дмитро Коник, Олег Лівіцький, Андрій Пастернак, Юрій Соколовський, Андрій Капелян (Тарас Семенець, 69), Тарас Громяк, Валентин Білик (Дмитро Стриєшин, 86), Руслан Луцик (Олександр Павлусь, 82), Ігор Швець (Петро Скобляк, 89). Запасні: Руслан Мазур, Віктор Ковалик, Роман Андрієшин.

Гол: Ігор Швець (63).

Попередження: Сергій Ільїн (62), Дмитро Бобик (79) - Дмитро Коник (70).