Мініфутбольний чемпіонат області («Еліт-раунд»): по дві перемоги здобули «Іванківці», «Золотий Колос» та «НДЕКЦ МВС» (ФОТО, СТАТИСТИКА, ТАБЛИЦІ, БОМБАРДИРИ)

Monday, 08 February 2021 17:37
Мініфутбольний чемпіонат області («Еліт-раунд»): результати матчів першого та другого турів. Мініфутбольний чемпіонат області («Еліт-раунд»): результати матчів першого та другого турів.

У «Маленькому Парижі» зіграно матчі першого та другого турів «Еліт-раунду» мініфутбольного чемпіонату Чернівецької області. 

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

   

Група 1

У групі 1 по дві перемоги здобули одразу три команди - «Іванківці», «Золотий Колос» (Строїнці) та «НДЕКЦ МВС». Представники Кіцманського району забили у ворота колективів «Динівці» та «Клішківці». У складі «Іванківців» 5 голів на свій рахунок записав Максим Ілюк.

Вдало розпочав виступи в «Еліт-раунд» колектив «Золотий Колос». Команда зі Строїнців спочатку перемогла «Клішківці» (6:3), а потім забила три голи у ворота ФК «Чагор» - 3:0.

Щодо команди «НДЕКЦ МВС», то у першому турі цей колектив мінімально переміг «Кіцмань» - 1:0 (переможний гол на рахунку новачка команди Дмитра Дучака). А ось у другому турі гравці «НДЕКЦ МВС» переконливо переграли «Ваш майстер» - 6:1. Хет-трик на рахунку Василя Луцика, дубль оформив Дмитро Дучак.

Перший тур

«Кіцмань» – «НДЕКЦ МВС» - 0:1 (0:1)

Арбітри: Олександр Плахов, Василь Грушкевич.

«Кіцмань»: Василь Мурга, Олег Скорейко, Сергій Рибак, Андрій Гавриш, Сергій Ільїн, Олександр Маковійчук, Максим Корчаков, Денис Петрусяк, Валентин Песаревський, Іван Антонюк.

«НДЕКЦ МВС»: Ігор Стефанишин, Василь Луцик, Ігор Дончак, Денис Зачиковський, Геннадій Куляк, Дмитро Дучак, Віталій Ткачук, Віталій Чехов, Олександр Темерівський, Олександр Стефанюк.

Гол: Дмитро Дучак (8).

«Іванківці» – «Динівці» - 7:3 (4:1)

Арбітри: Василь Грушкевич, Олександр Плахов.

«Іванківці»: Костянтин Гуцул, Богдан Степаненко, Валерій Кривинчук, Максим Максимюк, Ілля Гуцуляк, Максим Ілюк, Василь Томащук, Олександр Крохмалюк, Артем Меркушов, Андрій Фучинський, Святослав Лаврук, Андрій Савчук.

«Динівці»: Володимир Руссу, Вадим Якубович, Владислав Георгійчук, Маріан Винту, Ерік Хащук, Юрій Бучко, Георгій Нікифоряк, Артем Рябко, Вадим Рябко, Юрій Шевчук.

Голи: Максим Ілюк (3,20,22,24), Андрій Савчук (10,13), Андрій Фучинський (30) - Маріан Винту (6,28), Владислав Георгійчук (30).

«Чагор» – «Ваш майстер» - 6:2 (1:1)

Арбітри: Василь Грушкевич, Олександр Плахов.

«Чагор»: Олег Цуркан, Микола Цепа, Артем Єлов, Дмитро Попович, Б. Столощук, Олександр Боднарчук, О. Чорней, Олександр Булезюк.

«Ваш майстер»: Нікіта Чоботар, Андрій Бучацький, Андрій Ільницький, Юрій Богайчук, Юрій Негрич, Оганес Назарян, Вадим Дидилюк, Станіслав Довганюк, Богдан Луцяк, Валентин Боднар.

Голи: О. Чорней (14), Микола Цепа (21,24), Олександр Булезюк (21,36), Дмитро Попович (38) - Богдан Луцяк (15), Вадим Дидилюк (38).

«Золотий Колос» – «Клішківці» - 6:3 (1:1)

Арбітри: Олександр Плахов, Василь Грушкевич.

«Золотий Колос»: Вадим Куті, Андрій Романюк, Михайло Старчук, Іван Пержун, Ренат Калараш, Октавіан Калараш, Валерій Кукуряк.

«Клішківці»: Д. Данжанський, Сергій Кирилюк, Віталій Мельник, Віктор Галичанський, Олег Продан, Михайло Василов, Володимир Юрій, Адріан Гончар, Олег Чемерейко, Андрій Пілецький, Микола Рубанов.

Голи: Іван Пержун (5), Михайло Старчук (22,34), Андрій Романюк (25), Вадим Куті (28,36) - Віктор Галичанський (15), Андрій Пілецький (28), Михайло Василов (34).

Другий тур

«Динівці» – «Кіцмань» - 2:3 (1:2)

Арбітри: Олександр Плахов, Андрій Телегей.

«Динівці»: Влад Георгійчук, Маріан Винту, Ерік Хащук, Юрій Бучко, Георгій Нікифоряк, Артем Рябко, Вадим Рябко, Юрій Шевчук, Олександр Бабюк, Олександр Сергеєв.

«Кіцмань»: Василь Мурга, Сергій Рибак, Андрій Гавриш, Олександр Маковійчук, Максим Корчаков, Денис Петрусяк, Валентин Песаревський.

Голи: Георгій Нікифоряк (6,36) - Денис Петрусяк (17), Олександр Маковійчук (20), Сергій Рибак (26).

На 8 хвилині гри Артем Рябко не забив пенальті.

«НДЕКЦ МВС» – «Ваш майстер» - 6:1 (4:0)

Арбітри: Олександр Плахов, Андрій Телегей.

«НДЕКЦ МВС»: Ігор Стефанишин, Василь Луцик, Ігор Дончак, Денис Зачиковський, Геннадій Куляк, Дмитро Дучак, Віталій Ткачук, Віталій Чехов, Олександр Темерівський.

«Ваш майстер»: Нікіта Чоботар, Андрій Бучацький, Андрій Ільницький, Юрій Богайчук, Юрій Негрич, Оганес Назарян, Вадим Дидилюк, Станіслав Довгалюк, Богдан Луцяк, Валентин Боднар.

Голи: Дмитро Дучак (1,23), Василь Луцик (2,10,14), Віталій Чехов (26) - Оганес Назарян (30).

«Іванківці» – «Клішківці» - 4:0 (0:0)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2020-2021. Еліт-раунд. «Іванківці» – «Клішківці» 4:0 (90 фото)

Арбітри: Олександр Плахов, Андрій Телегей.

«Іванківці»: Костянтин Гуцул, Богдан Степаненко, Валерій Кривинчук, Максим Максимюк, Ілля Гуцуляк, Максим Ілюк, Василь Томащук, Тарас Сивка, Артем Меркушов, Андрій Фучинський, Святослав Лаврук.

«Клішківці»: Денжанський, Галичанський, Скрипник, Продан, Василов, Юрій, А. Гончар, ?

Голи: Максим Ілюк (31), Артем Меркушов (34), Максим Максимюк (37), Тарас Сивка (39).

«Чагор» – «Золотий Колос» - 0:3 (0:0)

Арбітри: Олександр Плахов, Андрій Телегей.

«Чагор»: Олег Цуркан, Микола Цепа, Артем Єлов, Дмитро Попович, Б. Столощук, Олександр Боднарчук, О. Чорней, Олександр Булезюк.

«Золотий Колос»: Вадим Куті, Андрій Романюк, Михайло Старчук, Іван Пержун, Октавіан Калараш, Валерій Кукуряк, Ігор ?

Голи: Валерій Кукуряк (23), Іван Пержун (27), Вадим Куті (32).

 

М

Назва команди

І

П

Н

П

РМ

О

1

«Іванківці»

2

2

0

0

11:4

6

2

«Золотий Колос» (Строїнці)

2

2

0

0

9:3

6

3

«НДЕКЦ МВС»

2

2

0

0

7:1

6

4

«Чагор»

2

1

0

1

6:5

3

5

«Кіцмань»

2

1

0

1

3:3

3

6

«Динівці»

2

0

0

2

6:10

0

7

ФК «Клішківці»

2

0

0

2

3:10

0

8

«Ваш майстер»

2

0

0

2

3:12

0

Група 2

У групі 2 не залишилося жодної команди, яка не втратила очки. Турнірну таблицю очолюють «Магістраль» та «TOM. Studio», які втратили по два очка у матчах із «Боянами». До речі, ці згадані три команди після двох турів залишаються без поразок.

У першому турі «Глибока» розгромила «Весільний світ» - 11:0, а наступного ігрового дня поступилася «Магістралі» - 1:2.

У складі «Глибокої» шість голів у двох матчах забив Тарас Анжієвський, який очолює бомбардирські перегони.

Перший тур

«Глибока» – «Весільний світ» - 11:0 (5:0)

Арбітри: Андрій Телегей, Микола Столярчук.

«Глибока»: Олександр Стрільчук, Ілля Стрільчук, Андрій Мотовилець, Максим Соломян, Тарас Анжієвський, Андрій Букатар, Юрій Соломян, Богдан Соломян, Михайло Телегуз, Іван Жук, Артем Рябий.

«Весільний світ»: Михайло Скорейко, Сергій Бурлака, Сергій Чорний, Михайло Гучик, Костянтин Рядовий, Влад Базелюк, Тарас Новаковський, Валерій Семанюк, Микола Рябий.

Голи: Тарас Анжієвський (2,10,23,32,35), Ілля Стрільчук (4,33), Андрій Мотовилець (5,13,26), Богдан Соломян (29).

«Бояни» – «Магістраль» - 2:2 (1:1)

Арбітри: Микола Столярчук, Андрій Телегей.

«Бояни»: Олександр Почтар, Олексій Чекан, Максим Тринта, Артем Почтар, Андрій Помпуш, Олександр Мазур, Віталій Сорочан, Віталій Тома, Василь Нікифоряк, Іван Жуміга.

«Магістраль»: Андрій Герасимчук, Олександр Руснак, Олег Добровольський, Євген Маркін, Віктор Ващук, Олександр Назарко, Микола Таріца, Тарас Таріца, Андрій Шинкар, Олег Кіцен, Володимир Шородок.

Голи: Василь Нікифоряк (10), Артем Почтар (27) - Олег Добровольський (5,27).

«Ставчани» – «Молодія» - 5:2 (2:1)

Арбітри: Андрій Телегей, Микола Столярчук.

«Ставчани»: Сергій Порушник, Василь Савчук, Іван Савчук, Ілля Піцик, Віктор Масікевич, Вадим Костюк, Василь Мигалатюк, Іван Біловусяк, Вадим Гура, Сергій Хрептун, Василь Штефанчук, Василь Каралаш, Іван Гавдун, Сергій Іванюк.

«Молодія»: Яник Томюк, Владислав Павлович, Павло Григораш, Александру - Васілє Мунтян, Вадим Боднараш, Олександр Жумига, Даніел Раулюк, Дмитро Лях, Василь Гакман, Микола Фрунчак.

Голи: Вадим Костюк (5,10,37), Іван Гавдун (26), Ілля Піцик (28) - Олександр Жумига (8,12).

«Чернівецький рятувальник» – «ТОМ. Studio» - 3:4 (1:3)

Арбітри: Микола Столярчук, Андрій Телегей.

«Чернівецький рятувальник»: Михайло Парменов, Іван Бутук, Сергій Урсуляк, Юрій Масікевич, Вадим Українець, Павло Головко, Олександр Баланецький, Богдан Братко, Олександр Айсюк, Юрій Гумен, Роман Григоришен.

«ТОМ. Studio»: Юрій Кисилиця, Сергій Максимчук, Юрій Антонюк, Павло Бабій, Олександр Карапка, Олексій Бакалярик, Олександр Бакалярик.

Голи: Юрій Масікевич (15,35), Олександр Баланецький (27) - Олександр Карапка (4,31), Павло Бабій (13,15).

Другий тур

«Магістраль» – «Глибока» - 2:1 (2:1)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2020-2021. Еліт-раунд. «Магістраль» – «Глибока» 2:1 (28 фото)

Арбітри: Денис Гуменюк, Василь Фурман.

«Магістраль»: Андрій Герасимчук, Олександр Руснак, Олег Добровольський, Євген Маркін, Віктор Ващук, Олександр Назарко, Микола Таріца, Тарас Таріца, Андрій Шинкар, Олег Кіцен.

«Глибока»: Олександр Стрільчук, Ілля Стрільчук, Андрій Мотовилець, Максим Соломян, Тарас Анжієвський, Андрій Букатар, Юрій Соломян, Михайло Телегуз, Іван Жук, Артем Рябий.

Голи: Тарас Таріца (4,10) - Тарас Анжієвський (3).

«Весільний світ» – «Молодія» - 0:5 (0:1)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2020-2021. Еліт-раунд. «Весільний світ» – «Молодія» 0:5 (79 фото)

Арбітри: Василь Фурман, Денис Гуменюк.

«Весільний світ»: Михайло Скорейко, Сергій Бурлака, Сергій Чорний, Михайло Гучик, Костянтин Рядовий, Влад Базелюк, Тарас Новаковський, Валерій Семанюк, Микола Рябий.

«Молодія»: Яник Томюк, Владислав Павлович, Павло Григораш, Александру - Васілє Мунтян, Вадим Боднараш, Андрій Глібочану, Олександр Жумига, Дмитро Лях, Василь Гакман, Микола Фрунчак, Ростислав Меренюк.

Голи: Олександр Жумига (13,24,29), Александру - Васілє Мунтян (34,35).

«Бояни» – «ТОМ. Studio» - 0:0

Міні-футбол: Чемпіонат області 2020-2021. Еліт-раунд. «Бояни» – «ТОМ. Studio» 0:0 (70 фото)

Арбітри: Денис Гуменюк, Василь Фурман.

«Бояни»: Олександр Почтар, Олексій Чекан, Максим Тринта, Артем Почтар, Андрій Помпуш, Віталій Тома, Василь Нікифоряк, Іван Жуміга.

«ТОМ. Studio»: Юрій Кисилиця, Сергій Максимчук, Юрій Антонюк, Павло Бабій, Олександр Карапка, Олексій Бакалярик, Олександр Бакалярик.

«Ставчани» – «Чернівецький рятувальник» - 1:5 (0:2)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2020-2021. Еліт-раунд. «Ставчани» – «Чернівецький рятувальник» 1:5 (76 фото)

Арбітри: Василь Фурман, Денис Гуменюк.

«Ставчани»: Сергій Порушник, Василь Савчук, Іван Савчук, Ілля Піцик, Віктор Масікевич, Вадим Костюк, Василь Мигалатюк, Іван Біловусяк, Вадим Гура, Сергій Хрептун, Василь Штефанчук, Петро Каралаш, Василь Каралаш.

«Чернівецький рятувальник»: Михайло Парменов, Іван Бутук, Сергій Урсуляк, Юрій Масікевич, Вадим Українець, Павло Головко, Олександр Баланецький, Едуард (Богдан) Братко, Олександр Айсюк, Юрій Гумен.

Голи: Віктор Масікевич (33) - Вадим Українець (4,5), Юрій Масікевич (27), Павло Головко (37,40).

 

М

Назва команди

І

П

Н

П

РМ

О

1

«Магістраль»

2

1

1

0

4:3

4

2

«TOM. Studio»

2

1

1

0

4:3

4

3

«Глибока»

2

1

0

1

12:2

3

4

«Чернівецький рятувальник»

2

1

0

1

8:5

3

5

«Молодія»

2

1

0

1

7:5

3

6

«Ставчани»

2

1

0

1

6:7

3

7

«Бояни»

2

0

2

0

2:2

2

8

«Весільний світ»

2

0

0

2

0:16

0

Бомбардири:

Тарас АНЖІЄВСЬКИЙ («Глибока») - 6

Максим ІЛЮК («Іванківці») - 5

Олександр ЖУМИГА («Молодія») - 5

Дмитро ДУЧАК («НДЕКЦ МВС») - 3

Вадим КОСТЮК («Ставчани») - 3

Василь ЛУЦИК («НДЕКЦ МВС») - 3

Юрій МАСІКЕВИЧ («Чернівецький рятувальник») - 3

Андрій МОТОВИЛЕЦЬ («Глибока») - 3

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

 

Read 1526 times

Related items

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

 Футбол 2023/24. Супер-ліга. Після 18-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 17 66-13 48
2 Брусниця 18 55-21 46
3 Луко 17 39-23 34
4 Магала 17 24-31 20
5 Кам'янка 16 21-47 14
6 Садгора 17 19-50 13
7 Берегомет 17 13-42 10
8 Довбуш 15 12-17 8

Детальніше...

 Футбол 2023/24. Перша ліга. Після 18-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Рідківці 17 46-27 39
2 Бояни 17 45-15 36
3 Станівці 16 47-26 35
4 Динівці 17 43-25 30
5 Дорогою життя 16 30-28 25
6 Топорівці 16 22-26 21
7 Клішківці 17 13-31 19
8 Новоселиця-2017 16 21-29 17
9 Горбова 18 20-40 13
10 Глибоцька ДЮСШ 16 21-38 12
11 Чорнівка 16 11-34 7

Детальніше...

Футзал 2024

М Команда М РГ О
         
1 Урожай 10 38-15 27
2 Radent 10 42-27 25
3 ТomStudio 10 43-25 24
4 DV-Trans 10 33-21 16
5 Аматор-Нива 10 30-26 15
6 Bado 10 28-27 15
7 Чернівецький рятувальник 10 17-28 9
8 Друзі 10 21-38 9
9 З-й тайм 10 31-41 8
10 Рокитне 10 21-33 5
11 Січ 10 19-43 4

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24. Група А

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24.  Група В

М Команда М РГ О
         
1 Магала 17 70-19 46
2 DV TRANS 17 73-30 42
3 Драниця 17 71-24 42
4 Садгора 17 65-26 38
5 Берегомет 17 76-39 35
6 Бояни 17 66-37 32
7 Green Garden Chernivtsi 17 48-44 31
8 Рідківці 17 71-38 31
9 Рокитне 17 55-36 27
10 Хімік 17 52-43 21
11 Прайм-Тек-Буковина 17 32-40 19
12 Новоселиця-2017 17 43-48 19
13 Топорівці 17 39-63 18
14 Грозинці 17 24-50 16
15 Горбова 17 50-81 13
16 Лавандова мрія 17 32-68 10
17 Колінківці 17 20-56 7
18 Козаки 17 22-151 0

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група С

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 12 70-0 36
2 Дорошівці 12 53-22 30
3 Лужани 12 43-22 27
4 ФК им. Ю.Царика 12 40-9 24
5 Славець 12 40-26 24
6 Лашківка 12 21-36 19
7 Заставна 12 26-36 15
8 Неполоківці 12 49-23 15
9 Дорогою життя 12 21-24 13
10 Валява 12 30-69 10
11 Дубівці А 12 25-62 9
12 Клокучка-Біла 12 19-40 5
13 Дубівці Б 12 14-73 3

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група D

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 10 39-18 28
2 Митник 10 65-33 22
3 Молодія 10 50-32 20
4 Горби 10 32-35 14
5 Ардан 10 36-32 13
6 Глибоцька ДЮСШ 10 43-50 12
7 Чагор 10 50-40 12
8 Черепківці 10 20-54 10
9 Луковиця 10 35-51 10
10 Волока 10 37-49 10
11 Тереблече 10 26-41 7

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Реклама