Вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» перебували на відновлювальному зборі у Польщі (ФОТО)

Tuesday, 19 July 2022 09:42
Вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»  перебували на відновлювальному зборі у Польщі. Вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» перебували на відновлювальному зборі у Польщі.

З 8 по 17 липня команди КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» 2007 (тренер - Віталій Куниця) та 2008 (тренер - Юрій Крафт) р.н. перебували на відновлювальному навчально-тренувальному зборі відповідно у польських містах Орнета та Гміна Любоміно.

 У складах обох команд до Польщі вирушили 46 гравців. Серед них футболісти, які тимчасово проживають на Буковині. Зокрема, гравці з Краматорська, Харкова, Ірпеня. 

Чернівецькі команди зіграли матчі з колективами MKS «Blekitni» (Орнета). Колектив гравців 2008 р.н. здобув перемогу з рахунком 8:2 (хет-трик оформив Юрій Кігніцький), футболісти 2007 р.н. - 10:0. 

Згодом відбувся турнір, у якому взяли участь 3 команди - «Буковина 07», «Буковина 08» та  MKS «Blekitni» (Орнета). Вихованці Віталія Куниці перемогли польську команду з рахунком 8:0, а Юрія Крафта - 1:0. У матчі за першу сходинку команда «Буковина 07» з рахунком 1:0 перемогла «Буковину 08». 

За словами тренера команди гравців 2007 р.н. Віталія Куниці, у футболістів був насичений графік тренувань: зарядка-тренування-вечірнє тренування. Відбувся серед гравців чернівецької команди і турнір з тенісболу.