×

Warning

Error loading module Error writing file '[TMP]/MYfd=400' (OS errno 28 - No space left on device)
Error loading module Error writing file '[TMP]/MYfd=286' (OS errno 28 - No space left on device)

Вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» (U 11) - переможці турніру у Тернопільській області

Wednesday, 14 February 2024 11:45
Вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» (U 11) - переможці турніру у Тернопільській області Вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» (U 11) - переможці турніру у Тернопільській області

У місті Чортків Тернопільської області відбувся дитячий футбольний турнір «AVANGARD Cup» (U11, 2013 р.н.).

Організатор турніу – ДЮСШ «Авангард».

На цьому турнірі вдало зіграли вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» (тренер – Сергій Головачук).

Команда «Буковина – 1» посіла перше місце у групі В та потрапила у Gold League. «Буковина – 1» обіграла команди «Буковина – 2» (3:0), «Еліт» (6:0), «Рух» (2:0) та зіграла унічию з «Лідером» (2:2).

У Gold League вихованці Сергія Головачука перемогли колективи «Єврошпон» (6:0), «Лідер» (3:0) та «Авангард» (4:1). У підсумку «Буковина – 1» посіла у турнірі першу сходинку.

Команда «Буковина-2» посіла у групі третє місце та потрапила у Silver League. У групі «Буковина – 2» зіграла унічию з «Рухом» (2:2), а також поступилася командам «Буковина – 1» (0:3) та «Еліт» (0:1). У Silver League «Буковина – 2» посіла третє місце.

 

Кращий гравець «Буковини – 1» - Кирило Каланча

Кращий гравець «Буковини—2» - Богдан Молдован

Кращий бомбардир – Максим Козек («Буковина-1»)

Склади команд:

«Буковина – 1»: Кирило Каланча, Максим Козек, Тарас Столяр, Ігор Алчин, Сергій Галан, Антон Тихон, Нікіта Ігнатюк, Ілля Попович, Олександр Гладчук, Матвій Дасевич, Юрій Приказка.

«Буковина – 2»: Марк Тодераш, Владислав Каліка, Юрій Божек, Богдан Молдован, Володимир Скрипкар, Олександр Вайда, Адріан Шутак, Тимофій Пєстов, Арсен Орищук, Артем Бигар, Остап Кувіла.

Read 236 times