Вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» (2010 р.н.) - призери турніру у Болгарії

Tuesday, 25 June 2024 15:39
Вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» (2010 р.н.) - призери турніру у Болгарії Вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» (2010 р.н.) - призери турніру у Болгарії

Вихованці  КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» (2010 р.н., тренер – Андрій Гордей) вдало зіграли на представницькому турнірі Utmost - black Sea Neseber Cup, який відбувся у Болгарії.

Колектив «Буковина 10» (2 склад) грав у групі А разом із командами ФК «Бєльці» (Молдова), «Дачія» (Кишинів, Молдова), Prosoccer (Салонікі, Греція). Чернівчани набрали 7 очок і посіли у групі першу сходинку.

У півфіналі наші земляки поступилися у серії пенальті команді Prosoccer - 2 (Салонікі, Греція), а у матчі за третє місце перемогли ФК «Бєльці» (Молдова) – 5:1 та замкнули трійку кращих.

Кращий півзахисник турніру – Ярослав Варфоломеєв.

Кращий гравець команди Рустем Курсеітов.

Команда «Буковина 10 (1 склад) протидяла колективам гравців 2009 року народження. У групі В чернівчани зіграли з командами АС «Раду Ребежа» (Кишинів, Молдова), «Звездичка» (Бургас, Болгарія) та ФК «Кишинів» (Молдова). Наші земляки поступилися АС «Раду Ребежа» - чемпіону Молдови у віковій групі 2009 року народження. У групі чернівчани посіли другу сходинку. У матчі за 5 місце наші земляки у серії пенальті здолали «Хасково» (Болгарія) – 4:3 (основний час – 1:1).

Кращий гравець команди – Георгій Ігнатюк.

Кращий бомбардир – Георгій – Ростислав Кельба.

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube
  

Склад команди: Нікіта Думан, Роберт Манукян, Віктор Жалоба, Вадим Кодовбецький, Владлен Лосік, Артем Моргоч, Георгій Ігнатюк, Георгій Галан, Андрій Главицький, Олександр Меленчук, Олександр Вологдін, Георгій – Ростислав Кельба, Василь Бойко, Ярослав Варфоломеєв, Євген Скакун, Іоан Гордей, Андрій Гермаківський, Валентин Ящук, Єгор Топало, Рустем Курсеітов, Микола Лелик, Іван Руснак, Арсен Гоцуляк, Дмитро Гончар, Максим Мендришора, Владислав Нікула, Нікіта Єфімов, Тимур Заікін, Дмитро Головач, Давід Якусевич.

Read 165 times

Буковинський футбол / футзал / міні-футбол

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

 Футбол 2023/24. Супер-ліга

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 21 92-15 60
2 Брусниця 21 62-22 52
3 Луко 21 47-26 40
4 Кам'янка 21 32-52 25
5 Магала 21 29-49 24
6 Садгора 21 25-64 17
7 Берегомет 21 16-57 16
8 Довбуш 21 16-29 8

Детальніше...

 Футбол 2023/24. Перша ліга

М Команда М РГ О
      
1 Рідківці 20 49-31 45
2 Бояни 20 52-19 43
3 Станівці 20 53-31 43
4 Динівці 20 57-25 39
5 Дорогою життя 20 34-34 31
6 Топорівці 20 29-33 27
7 Клішківці 20 15-39 20
8 Глибоцька ДЮСШ 20 31-42 19
9 Новоселиця-2017 20 22-33 17
10 Горбова 20 20-46 16
11 Чорнівка 20 14-43 8

Детальніше...

Футзал 2024

М Команда М РГ О
         
1 Урожай 10 38-15 27
2 Radent 10 42-27 25
3 ТomStudio 10 43-25 24
4 DV-Trans 10 33-21 16
5 Аматор-Нива 10 30-26 15
6 Bado 10 28-27 15
7 Чернівецький рятувальник 10 17-28 9
8 Друзі 10 21-38 9
9 З-й тайм 10 31-41 8
10 Рокитне 10 21-33 5
11 Січ 10 19-43 4

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24. Група А

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24.  Група В

М Команда М РГ О
         
1 Магала 17 70-19 46
2 DV TRANS 17 73-30 42
3 Драниця 17 71-24 42
4 Садгора 17 65-26 38
5 Берегомет 17 76-39 35
6 Бояни 17 66-37 32
7 Green Garden Chernivtsi 17 48-44 31
8 Рідківці 17 71-38 31
9 Рокитне 17 55-36 27
10 Хімік 17 52-43 21
11 Прайм-Тек-Буковина 17 32-40 19
12 Новоселиця-2017 17 43-48 19
13 Топорівці 17 39-63 18
14 Грозинці 17 24-50 16
15 Горбова 17 50-81 13
16 Лавандова мрія 17 32-68 10
17 Колінківці 17 20-56 7
18 Козаки 17 22-151 0

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група С

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 12 70-0 36
2 Дорошівці 12 53-22 30
3 Лужани 12 43-22 27
4 ФК им. Ю.Царика 12 40-9 24
5 Славець 12 40-26 24
6 Лашківка 12 21-36 19
7 Заставна 12 26-36 15
8 Неполоківці 12 49-23 15
9 Дорогою життя 12 21-24 13
10 Валява 12 30-69 10
11 Дубівці А 12 25-62 9
12 Клокучка-Біла 12 19-40 5
13 Дубівці Б 12 14-73 3

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група D

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 10 39-18 28
2 Митник 10 65-33 22
3 Молодія 10 50-32 20
4 Горби 10 32-35 14
5 Ардан 10 36-32 13
6 Глибоцька ДЮСШ 10 43-50 12
7 Чагор 10 50-40 12
8 Черепківці 10 20-54 10
9 Луковиця 10 35-51 10
10 Волока 10 37-49 10
11 Тереблече 10 26-41 7

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Реклама