ДЮФЛУ: команди з Чернівців поступилися у Вінниці

Monday, 20 September 2021 15:30
ДЮФЛУ: команди з Чернівців поступилися у Вінниці. ДЮФЛУ: команди з Чернівців поступилися у Вінниці.

Зіграно матчі третього туру вищолігового чемпіонату України (ДЮФЛУ, 4 група).

Представники КЗ ДЮСШ «Буковина» зіграли на виїзді у двох вікових групах (U16 та U14) з колективом КЗ ВОДЮСШ «Нива» (Вінниця).

Вже на 8 хвилині гри футболісти команди «Буковина» U16 поступалися з рахунком 0:2. У суперника відзначилися Дмитро Михайлов та Євген Балан. Після заміни у буковинської команди голкіпера господарі поля забили ще двічі. Голи на рахунку Дмитра Брацюня та Віталія Лізавенка.

Після першого тайму буковинська команда програвала з рахунком 0:4. У другій половині зустрічі підопічні Андрія Телегея та Олександра Бужака зуміли скоротити перевагу суперника у рахункові. На 47 хвилині гри пенальті реалізував Владислав Скіцко. А через 14 хвилин відзначився Віталій Морар. Зрештою, останній гол у зустрічі забили господарі поля. Відзначився Роман Скакун, який і встановив остаточний рахунок гри 5:2 на користь господарів поля.

«Буковина» U16: Іван Мельник (Максим Грунський, 8), Денис Мельник (Дмитро Прокопець, 41), Іван Бигар, Андрій Олійник (Артем Комар, 71), Едуард Іліка, Святослав Кермач, Тимофій Сімков (Дмитро Герук, 78), Віталій Морар (Андрій Орленко, 78), Юрій Мицкан (Кирило Лелюх, 24), Іван Якимович (Олександр Петруник, 78), Владислав Скіцко.

Голи: Дмитро Михайлов (5), Євген Балан (8), Дмитро Брацюнь (17), Віталій Лізавенко (22), Роман Скакун (74) - Владислав Скіцко (47, з пенальті), Віталій Морар (61).

Команда «Буковина» U14 пропустила два швидкі голи. У другій половині зустрічі буковинський колектив мав шанси вразити ворота суперника, однак свої шанси не використав. «Звісно, що на перебіг подій на футбольному полі вплинули два швидкі голи суперника. У другому таймі нам вдалося стабілізувати гру, однак відігратися нам не вдалося. У господарів поля грали 5-6 футболістів, які виглядають значно старшими за наших гравців. Зрештою, я переконаний, що у рідних стінах ми повинні перемагати суперників із Вінниці», - сказав старший тренер буковинської команди Юрій Крафт.

«Буковина» U14: Андрій Дибаш, Дмитро Колісник, Андрій Лазоришин, Андрій Павлюк, Сергій Гикавий, Олександр Хованець, Юрій Кігніцький, Володимир Друцул, Кирил Луцкевич, Віктор Баліцький, Володимир Савула. Запасні: Олег Штифанович, Максим Іванський, Ігор Дячук, Олександр Крець, Олександр Василів, Дмитро Кошурба, Андрій Фейчук, Максим Шаряк, Ігор Будинкевич.