У матчі Універсіади України волейболістки ЧНУ перемогли команду ПНУ (Івано-Франківськ)

Friday, 05 May 2023 07:57
У матчі Універсіади України волейболістки ЧНУ перемогли команду ПНУ. У матчі Універсіади України волейболістки ЧНУ перемогли команду ПНУ.

У рамках XVIII Універсіади України з волейболу серед жіночих команд (зональний етап) у залі ЧОДЮСШ відбувся матч між збірною ЧНУ та ПНУ (Івано-Франківськ).

Команда ЧНУ здобула перемогу з рахунком 3:1 (25:20, 17:25, 25:20, 25:17).

Склади команд:

ЧНУ: Анастасія Логвиненко, Анастасія Гнатків, Ольга Січковська, Євгенія Скакун, Анастасія Юрку, Дарія Вітюк, Іванна Горбачова (ліберо). Тренер – Іван Васкан.

ПНУ: Юлія Шевера, Діана Войтюк, Дарія Ковальчук, Тетяна Макогін, Святослава Гуменюк, Анастасія Гамеза, Дарина Гоголіна, Дарина Щирба, Валентина Салабай, Юлія Голубовська (ліберо). Тренер - Ірина Цап.

 

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

 

Read 247 times

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Футзал 2024.
Після 7-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Radent 6 26-13 16
2 ТomStudio 6 33-17 15
3 Урожай 5 19-10 12
4 Аматор 5 14-12 9
5 DV-Trans 5 12-7 8
6 З-й тайм 6 23-24 7
7 Bado 5 10-12 6
8 Друзі 5 12-16 5
9 Чернівецький рятувальник 6 7-16 5
10 Рокитне 6 13-22 3
11 Січ 5 7-27 0

Детальніше...

Група А 2023/24

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 16-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Магала 16 62-18 43
2 Драниця 16 71-24 39
3 DV TRANS 16 64-28 39
4 Садгора 16 61-26 38
5 Берегомет 16 76-39 32
6 Бояни 16 66-38 29
7 Рідківці 16 65-34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 43-44 28
9 Рокитне 16 55-36 27
10 Хімік 16 51-37 21
11 Новоселиця-2017 16 43-48 19
12 Топорівці 16 35-56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 32-46 16
14 Горбова 16 48-76 13
15 Грозинці 16 25-53 13
16 Лавандова мрія 16 30-68 10
17 Колінківці 16 19-56 7
18 Козаки 16 20-139 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 9-го туру

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 8 65-0 24
2 Дорошівці 8 35-14 21
3 Славець 9 32-14 21
4 Борівці-Киселів 9 38-18 18
5 Лужани 8 33-18 18
6 Дорогою життя 9 19-18 13
7 Лашківка 8 14-34 12
8 Неполоківці 8 37-23 9
9 Дубівці А 8 20-32 9
10 Заставна 8 14-33 5
11 Клокучка-Біла 9 19-40 5
12 Валява 8 17-51 4
13 Дубівці Б 8 10-59 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 5 29-12 15
2 Молодія 5 30-16 13
3 Митник</