Команда ЧОДЮСШ – CHEBASKET зіграла матчі ВЮБЛ у Рівному

Monday, 20 November 2023 12:34
Команда ЧОДЮСШ – CHEBASKET зіграла матчі ВЮБЛ у Рівному. Команда ЧОДЮСШ – CHEBASKET зіграла матчі ВЮБЛ у Рівному.

У Рівному відбувся перший тур другого етапу ВЮБЛ серед команд дівчат 2007-08 років народження.

У цих змаганнях бере участь команда ЧОДЮСШ – CHEBASKET (тренер – Руслан Чехімський). Наші землячки зіграли три матчі. Буковинки перемогли колектив ДЮСШ – Збараж (Тернопільська область) – 46:36 та поступилися командам «ДЮСШ №1 – Едельвейс» (Хмельницький) – 58:64 та «Рівненщина – ОСДЮСШОР» (Рівне) – 43:74. 

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

ЧОДЮСШ – CHEBASKET - ДЮСШ – Збараж (Тернопільська область) – 46:36 

ЧОДЮСШ – CHEBASKET: Олександра Гончар (18), Аліса Чухненко (1), Христина Ящук (13), Ксенія Герасименко, Валентина Ленчук, Валерія Мантуліна, Софія Кобиліс, Мілєна Моргун, Діана Лодба (2), Юлія Горбишена (12), Ліліана Міленкович. 

«ДЮСШ №1 – Едельвейс» (Хмельницький) - ЧОДЮСШ – CHEBASKET – 64:58 

ЧОДЮСШ – CHEBASKET: Олександра Гончар (8), Аліса Чухненко, Христина Ящук (21), Ксенія Герасименко, Валентина Ленчук, Валерія Мантуліна, Софія Кобиліс, Мілєна Моргун (2), Діана Лодба (11), Юлія Горбишена (14), Ліліана Міленкович (2). 

«Рівненщина – ОСДЮСШОР» - ЧОДЮСШ – CHEBASKET – 74:43 

ЧОДЮСШ – CHEBASKET: Олександра Гончар (9) , Аліса Чухненко, Христина Ящук (12), Ксенія Герасименко, Валентина Ленчук, Валерія Мантуліна, Софія Кобиліс, Мілєна Моргун (4), Діана Лодба (9), Юлія Горбишена (9), Ліліана Міленкович.

 

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

 

Read 636 times

Related items

Буковинський футбол / футзал / міні-футбол

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

 Футбол 2023/24. Супер-ліга

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 21 92-15 60
2 Брусниця 21 62-22 52
3 Луко 21 47-26 40
4 Кам'янка 21 32-52 25
5 Магала 21 29-49 24
6 Садгора 21 25-64 17
7 Берегомет 21 16-57 16
8 Довбуш 21 16-29 8

Детальніше...

 Футбол 2023/24. Перша ліга

М Команда М РГ О
      
1 Рідківці 20 49-31 45
2 Бояни 20 52-19 43
3 Станівці 20 53-31 43
4 Динівці 20 57-25 39
5 Дорогою життя 20 34-34 31
6 Топорівці 20 29-33 27
7 Клішківці 20 15-39 20
8 Глибоцька ДЮСШ 20 31-42 19
9 Новоселиця-2017 20 22-33 17
10 Горбова 20 20-46 16
11 Чорнівка 20 14-43 8

Детальніше...

Футзал 2024

М Команда М РГ О
         
1 Урожай 10 38-15 27
2 Radent 10 42-27 25
3 ТomStudio 10 43-25 24
4 DV-Trans 10 33-21 16
5 Аматор-Нива 10 30-26 15
6 Bado 10 28-27 15
7 Чернівецький рятувальник 10 17-28 9
8 Друзі 10 21-38 9
9 З-й тайм 10 31-41 8
10 Рокитне 10 21-33 5
11 Січ 10 19-43 4

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24. Група А

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24.  Група В

М Команда М РГ О
         
1 Магала 17 70-19 46
2 DV TRANS 17 73-30 42
3 Драниця 17 71-24 42
4 Садгора 17 65-26 38
5 Берегомет 17 76-39 35
6 Бояни 17 66-37 32
7 Green Garden Chernivtsi 17 48-44 31
8 Рідківці 17 71-38 31
9 Рокитне 17 55-36 27
10 Хімік 17 52-43 21
11 Прайм-Тек-Буковина 17 32-40 19
12 Новоселиця-2017 17 43-48 19
13 Топорівці 17 39-63 18
14 Грозинці 17 24-50 16
15 Горбова 17 50-81 13
16 Лавандова мрія 17 32-68 10
17 Колінківці 17 20-56 7
18 Козаки 17 22-151 0

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група С

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 12 70-0 36
2 Дорошівці 12 53-22 30
3 Лужани 12 43-22 27
4 ФК им. Ю.Царика 12 40-9 24
5 Славець 12 40-26 24
6 Лашківка 12 21-36 19
7 Заставна 12 26-36 15
8 Неполоківці 12 49-23 15
9 Дорогою життя 12 21-24 13
10 Валява 12 30-69 10
11 Дубівці А 12 25-62 9
12 Клокучка-Біла 12 19-40 5
13 Дубівці Б 12 14-73 3

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група D

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 10 39-18 28
2 Митник 10 65-33 22
3 Молодія 10 50-32 20
4 Горби 10 32-35 14
5 Ардан 10 36-32 13
6 Глибоцька ДЮСШ 10 43-50 12
7 Чагор 10 50-40 12
8 Черепківці 10 20-54 10
9 Луковиця 10 35-51 10
10 Волока 10 37-49 10
11 Тереблече 10 26-41 7

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Реклама