Турнір «Баті-Гол»: визначилися учасники чвертьфіналу (+РЕЗУЛЬТАТИ, ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ)

Wednesday, 22 November 2017 16:31

На футзальному турнірі пам’яті заслуженого журналіста України Сергія Батюка – «Баті-Гол», який триває у ФОК «Олімпія», визначилися учасники чвертьфінальних матчів.

Сьогодні, 22 листопада у чвертьфіналі зіграють команди «Урожай», «Буковина – Ретро», «Самопоміч», «Корона», «Бест-Біла», «Буковинська надія», «RA–DENT» та «Лідер». 

Півфінали та фінальний матч відбудуться 25 листопада.

№ гри

Дата

Час

Гра

Рахунок

тур група «А»

1

06.11

19.00

«Корона» - ФК «Стальнівці»

4:1

2

06.11

19.50

«Урожай» - «БукМедіа»

7:3

Вих. «Аматор»

тур група «В»

1

06.11

20.40

«Чернівецький рятувальник» - «Лідер»

2:1

2

06.11

21.30

«Бест-Біла» - ФК «Остриця»

6:0

Вих. «Фазенда»

тур група «С»

1

07.11

19.00

«RA-DENT» - «Буковинська надія»

5:2

2

07.11

19.50

«Політех» - «Патрульнаполіція»

1:0

 Вих. «БукФам»

тур група «Д»

1

07.11

20.40

«Самопоміч» - ФК «Веренчанка»

5:3

2

07.11

21.30

«Буковина-Ретро» - ФК «Роша»

3:2

Вих. «Бульвар»

II тур група «А»

2

08.11

19.00

«БукМедіа» - «Корона»

1:5

3

08.11

19.50

ФК «Стальнівці» - «Аматор»

3:2

 Вих. ФК «Урожай»

II тур група «В»

2

12.11

15.00

ФК «Остриця» -  «Чернівецький рятувальник»

4:1

3

08.11

21.30

«Лідер» - ФК «Фазенда»

1:0

 Вих. «Бест-Біла»

II тур група «С»

2

09.11

19.00

«Буковинська надія» - «Політех»

8:2

3

09.11

19.50

«БукФам» - «RA-DENT»

0:1

Вих. «Патрульна поліція»

II тур група «Д»

2

09.11

20.40

ФК «Веренчанка» - «Буковина-Ретро»

2:3

3

09.11

21.30

«Бульвар» - «Самопоміч»

2:6

Вих. ФК «Роша»

III тур група «А»

4

13.11

19.00

«Аматор» - «Корона»

3:5

5

13.11

19.50

ФК «Стальнівці» - «Урожай»

4:9

Вих. «БукМедіа»

III тур група «В»

4

13.11

20.40

ФК «Фазенда» - «Чернівецький рятувальник»

2:3

5

13.11

21.30

«Лідер» - «Бест-Біла»

1:1

Вих. ФК «Остриця»

III тур група «С»

4

14.11

19.00

«Патрульна поліція» - «Буковинська надія»

0:5

5

14.11

19.50

«Політех» - «БукФам»

3:1

 Вих. «RA-DENT»

III тур група «Д»

4

14.11

20.40

ФК «Роша» - ФК «Веренчанка»

6:2

5

14.11

21.30

«Буковина-Ретро» - «Бульвар»

4:1

 Вих. «Самопоміч»

IV тур група «А»

6

15.11

19.00

ФК «Урожай» - «Аматор»

 0:0

7

15.11

19.50

«БукМедіа» - ФК «Стальнівці»

 3:7

 Вих. «Корона»

Iтур група «В»

6

15.11

20.40

«Бест-Біла» - ФК «Фазенда»

 7:3

7

15.11

21.30

ФК «Остриця» - «Лідер»

 0:3

Вих. «Чернівецький рятувальник»

Iтур група «С»

6

16.11

19.00

«БукФам» - «Патрульна поліція»

2:0 

7

16.11

19.50

«RA-DENT» - «Політех»

5:1 

 Вих. «Буковинська надія»

Iтур група «Д»

6

16.11

20.40

«Бульвар» - «Роша»

0:2 

7

16.11

21.30

«Самопоміч» - «Буковина-Ретро»

5:1 

 Вих. ФК «Веренчанка»

тур група «А»

8

20.11

19.00

«Корона» - «Урожай»

2:5

9

20.11

19.50

«Аматор» - «БукМедіа»

3:0

Вих. ФК «Стальнівці»

тур група «В»

8

20.11

20.40

«Чернівецький рятувальник» - «Бест-Біла»

5:7

9

20.11

21.30

ФК «Фазенда» - ФК «Остриця»

3:0

Вих. «Лідер»

тур група «С»

8

21.11

19.00

«Буковинська надія» - «БукФам»

3:3

9

21.11

19.50

«Патрульна поліція» - «RA-DENT»

3:7

Вих. «Політех»

тур група «Д»

8

21.11

20.40

ФК «Веренчанка» - «Бульвар»

5:4

9

21.11

21.30

ФК «Роша» - «Самопоміч»

1:3

Вих. «Буковина-Ретро»

№ гри

Дата

Час

Гра

Рахунок

1/4 фіналу

10

22.11

19.00

«Урожай» - «Буковина-Ретро»

 

11

22.11

20.00

«Самопоміч» - «Корона»

 

12

22.11

21.00

«Бест-Біла» - «Буковинська надія»

 

13

22.11

22.00

«RA-DENT» - «Лідер»

 

1/2 фіналу

14

25.11

16.00

Переможець гри №10 – переможець гри №11

 

15

25.11

17.00

Переможець гри №12 – переможець гри №13

 

Фінал

16

25.11

18.30

Переможець гри №14 – переможець гри №15

 

 

Група «А»

м.

команда

і

в

н

п

р-м

оч.

1.

 «Урожай»

4

3

1

0

21-9

10

2.

 «Корона»

4

3

0

1

16-10

9

3.

 ФК «Стальнівці»

4

2

0

2

15-18

6

4.

 «Аматор»

4

1

1

2

8-8

4

5.

 «БукМедіа»

4

0

0

4

7-22

0

 

Група «B»

м.

команда

і

в

н

п

р-м

оч.

1.

 «Бест-Біла»

4

3

1

0

21-9

10

2.

 «Лідер»

4

2

1

1

6-3

7

3.

 «Чернівецький рятувальник»

4

2

0

2

11-14

6

4.

 ФК «Фазенда»

4

1

0

3

8-11

3

5.

 ФК «Остриця»

4

1

0

3

4-13

3

 

Група «C»

м.

команда

і

в

н

п

р-м

оч.

1.

 «RA-DENT»

4

4

0

0

18-6

12

2.

 «Буковинська надія»

4

2

1

1

18-10

7

3.

 «Політех»

4

2

0

2

7-14

6

4.

 «БукФам»

4

1

1

2

6-7

4

5.

 «Патрульна поліція»

4

0

0

4

3-15

0

 

Група «D»

м.

команда

і

в

н

п

р-м

оч.

1.

 «Самопоміч»

4

4

0

0

19-7

12

2.

 «Буковина-Ретро»

4

3

0

1

11-10

9

3.

 ФК «Роша»

4

2

0

2

11-8

6

4.

 ФК «Веренчанка»

4

1

0

3

12-18

3

5.

 «Бульвар»

4

0

0

4

7-17

0

Read 1124 times

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Футзал 2024.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Radent 5 21-10 13
2 ТomStudio 5 24-12 12
3 Урожай 4 15-10 9
4 Аматор 5 14-12 9
5 DV-Trans 4 12-7 7
6 З-й тайм 5 18-15 7
7 Друзі 4 9-11 5
8 Чернівецький рятувальник 5 7-16 4
9 Bado 4 8-12 3
10 Рокитне 5 13-20 3
11 Січ 4 7-23 0

Детальніше...

Група А 2023/24

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 16-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Магала 16 62-18 43
2 Драниця 16 71-24 39
3 DV TRANS 16 64-28 39
4 Садгора 16 61-26 38
5 Берегомет 16 76-39 32
6 Бояни 16 66-38 29
7 Рідківці 16 65-34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 43-44 28
9 Рокитне 16 55-36 27
10 Хімік 16 51-37 21
11 Новоселиця-2017 16 43-48 19
12 Топорівці 16 35-56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 32-46 16
14 Горбова 16 48-76 13
15 Грозинці 16 25-53 13
16 Лавандова мрія 16 30-68 10
17 Колінківці 16 19-56 7
18 Козаки 16 20-139 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 9-го туру

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 8 65-0 24
2 Дорошівці 8 35-14 21
3 Славець 9 32-14 21
4 Борівці-Киселів 9 38-18 18
5 Лужани 8 33-18 18
6 Дорогою життя 9 19-18 13
7 Лашківка 8 14-34 12
8 Неполоківці 8 37-23 9
9 Дубівці А 8 20-32 9
10 Заставна 8 14-33 5
11 Клокучка-Біла 9 19-40 5
12 Валява 8 17-51 4
13 Дубівці Б 8 10-59 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 5 29-12 15
2 Молодія 5 30-16 13
3 Митник 6 36-20 12
4 Горби 5 23-22 9
5 Чагор 5 28-15 7
6 Тереблече 6 26-41 7
7 Ардан  5 23-20 6
8 ДЮСШ Глибока 6 26-33 6
9 Черепківка 5 13-32 4
10 Волока 5 19-30 3
11 Луковиця 5 16-28 3

Детальніше...

Супер-ліга 2023/24.
Після 10-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 8 32-5 24
2 Брусниця 9 30-11 22
3 Луко 8 12-14 13
4 Магала 9 17-18 10
5 Кам'янка 9 14-25 10
6 Садгора 9 9-27 5
7 Берегомет 8 9-23 2

Детальніше...

Перша ліга 2023/24.
Після 11-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Динівці 10 28-9 23
2 Рідківці 10 24-22 22
3 Бояни 10 27-8 21
4 Станівці 10 29-16 20
5 Топорівці 10 13-16 15
6 Дорогою життя 10 19-20 14
7 Глибоцька ДЮСШ 10 13-20 10
8 Горбова 10 13-19 8
9 Новоселиця-2017 10 11-20 7
10 Чорнівка 10 8-20 6
11 Клішківці 10 5-20 6

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Афіша Чернівців

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Реклама