На «Весняних ластівках» перемогла «Буковина - 1»

Saturday, 10 March 2018 00:15

 

 

Команда «Буковина-1» (тренери – Андрій Лахнюк, Юрій Кисилиця) перемогла на футзальному турнірі «Весняні ластівки Буковини - 2018» серед гравців 2010 року.

Про це у Facebook повідомив Олег Чорний. 

Друге місце посіла команда «Свалява» , а третє – «Ніка» (Івано – Франківськ). 

Кращим нападником турніру визнано Кирила Ротора, а гравцем – Артема Рибака («Буковина - 1»). 

У турнірі, який відбувся в «Олімпії», взяли участь 10 команд.  

Результати матчів: 

Груповий турнір (7-8 березня) 

Група «А» 

«Буковина-1» - ФК «Львів-2» - 2:1

«Восход» - «Фастів» - 1:1

«Ніка» - «Буковина-1» - 0:1

«Фастів» - ФК «Львів-2» - 1:0

«Ніка» - «Восход» - 1:1

«Фастів» - «Ніка» - 0:2

«Восход» - ФК «Львів-2» - 4:0

«Фастів» - «Буковина-1» - 0:4

«Ніка» - ФК «Львів – 2» - 1:0

«Буковина-1» - «Восход» - 3:2

Становище:

«Буковина-1» (Чернівці) – 12 очок

«Ніка» (Івано-Франківськ) – 7

«Восход» (Київ) – 5

«Фастів» (Київська область) – 4

ФК «Львів-2» - 0 

Група «Б» 

ФК «Львів-1» - «Спарта» - 1:0

«Локомотив» - «Буковина-2» - 1:2

«Свалява» - ФК «Львів – 1» - 3:2

«Локомотив» - «Спарта» - 0:1

«Свалява» - «Буковина-2» - 2:0

ФК «Львів-1» - «Буковина-2» - 2:0

«Спарта» - «Свалява» - 1:3

ФК «Львів-1» - «Локомотив» - 2:0

«Буковина-2» - «Спарта» - 0:4

«Свалява» - «Локомотив» - 4:0

Становище:

«Свалява» - 12

ФК «Львів-1» - 9

«Спарта» (Чернівці) - 6

«Буковина-2» (Чернівці) – 3

«Локомотив» (Подільськ) – 0 

9 березня 

«Восход» - «Буковина-2» - 2:2 (пенальті – 2:1)

«Фастів» - «Спарта» - 0:1

ФК «Львів» - «Локомотив» - ? (4:3)

«Ніка» - «Свалява» - 2:2 (2:3)

«Буковина-1» - ФК «Львів-1» - 2:0

Матч за 7-8 місця. «Фастів» - «Буковина-2» - 0:2

Матч за 5-6 місця. «Восход» - «Спарта» - 3:4

Матч за 3-4 місця. «Ніка» - ФК «Львів-1» - 2:1

Фінал. «Буковина-1» - «Свалява» - 4:0

 

Read 1559 times

Буковинський футбол / футзал / міні-футбол

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

 Футбол 2023/24. Супер-ліга

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 21 92-15 60
2 Брусниця 21 62-22 52
3 Луко 21 47-26 40
4 Кам'янка 21 32-52 25
5 Магала 21 29-49 24
6 Садгора 21 25-64 17
7 Берегомет 21 16-57 16
8 Довбуш 21 16-29 8

Детальніше...

 Футбол 2023/24. Перша ліга

М Команда М РГ О
      
1 Рідківці 20 49-31 45
2 Бояни 20 52-19 43
3 Станівці 20 53-31 43
4 Динівці 20 57-25 39
5 Дорогою життя 20 34-34 31
6 Топорівці 20 29-33 27
7 Клішківці 20 15-39 20
8 Глибоцька ДЮСШ 20 31-42 19
9 Новоселиця-2017 20 22-33 17
10 Горбова 20 20-46 16
11 Чорнівка 20 14-43 8

Детальніше...

Футзал 2024

М Команда М РГ О
         
1 Урожай 10 38-15 27
2 Radent 10 42-27 25
3 ТomStudio 10 43-25 24
4 DV-Trans 10 33-21 16
5 Аматор-Нива 10 30-26 15
6 Bado 10 28-27 15
7 Чернівецький рятувальник 10 17-28 9
8 Друзі 10 21-38 9
9 З-й тайм 10 31-41 8
10 Рокитне 10 21-33 5
11 Січ 10 19-43 4

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24. Група А

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24.  Група В

М Команда М РГ О
         
1 Магала 17 70-19 46
2 DV TRANS 17 73-30 42
3 Драниця 17 71-24 42
4 Садгора 17 65-26 38
5 Берегомет 17 76-39 35
6 Бояни 17 66-37 32
7 Green Garden Chernivtsi 17 48-44 31
8 Рідківці 17 71-38 31
9 Рокитне 17 55-36 27
10 Хімік 17 52-43 21
11 Прайм-Тек-Буковина 17 32-40 19
12 Новоселиця-2017 17 43-48 19
13 Топорівці 17 39-63 18
14 Грозинці 17 24-50 16
15 Горбова 17 50-81 13
16 Лавандова мрія 17 32-68 10
17 Колінківці 17 20-56 7
18 Козаки 17 22-151 0

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група С

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 12 70-0 36
2 Дорошівці 12 53-22 30
3 Лужани 12 43-22 27
4 ФК им. Ю.Царика 12 40-9 24
5 Славець 12 40-26 24
6 Лашківка 12 21-36 19
7 Заставна 12 26-36 15
8 Неполоківці 12 49-23 15
9 Дорогою життя 12 21-24 13
10 Валява 12 30-69 10
11 Дубівці А 12 25-62 9
12 Клокучка-Біла 12 19-40 5
13 Дубівці Б 12 14-73 3

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група D

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 10 39-18 28
2 Митник 10 65-33 22
3 Молодія 10 50-32 20
4 Горби 10 32-35 14
5 Ардан 10 36-32 13
6 Глибоцька ДЮСШ 10 43-50 12
7 Чагор 10 50-40 12
8 Черепківці 10 20-54 10
9 Луковиця 10 35-51 10
10 Волока 10 37-49 10
11 Тереблече 10 26-41 7

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Реклама