Долю матчу «Буковина» - «Верес» визначило рішення арбітра (ФОТО)

Sunday, 14 October 2018 21:27

Суперником чернівецької «Буковини» у тринадцятому турі друголігової першості приймала колектив «Верес» (Рівне).

У стартовому складі рівненської команди на поле вийшли гравці, які раніше захищали кольори «Буковини». Серед них – Максим Бабійчук, Ярослав Рафальський, Борис Орловський та Максим Боровець. За чернівецький колектив зіграв Владислав Герасимчук, який цей сезон розпочинав у «Вересі».

Футбол: «Буковина» — «Верес» 0:1 (Фоторепортаж)

У першому таймі підопічні Віктора Мглинця мали можливості вразити ворота гостей. На жаль, ударам Віталія Кузіва та Руслана Луцика забракло влучності. А у деяких ігрових епізодах вдало діяв голкіпер гостей Максим Бабійчук.

У другій половині зустрічі на вістрі атаки опинився гравець «Вересу» Олександр Логінов. М’яч влучив у когось з гравців «Буковини» та залишив межі поля. А на 60 хвилині зустрічі небезпечно пробивав зі штрафного Руслан Луцик. На «постріл» Руслана зреагував Максим Бабійчук.

На 84 хвилині гри кутовий виконав новачок «Вересу» Марат Даудов, а Олексій Бондаренко головою переправляв м’яча у ворота «Буковини». Шкіряна куля від стійки летіла у ворота господарів, Богдан Степаненко зреагував на удар, однак арбітр зустрічі Крістіна Козорог вирішила, що м’яч перетнув лінію воріт. Цей суперечливий ігровий епізод і приніс перемогу гостям – 1:0.

«Буковина» - «Верес» - 0:1 (0:0)

14 жовтня 2018 р. Чернівці. Стадіон «Буковина». 1000 глядачів.

Арбітр – Козорог (Київська область), асистенти арбітра – Кравченко (Львів), Федунець (Тернопіль), четвертий арбітр – Кошура (Чернівці), спостерігач арбітражу – Даневич (Київ).

«Буковина»: Степаненко, В. Кузів (Рудич, 90), Понєдєльнік, Герасимчук, Павлюк, Ткаченко, Мєлконян, Батрак (Жумига, 89), Масікевич, Луцик (Р. Кузів, 73), Боженко (Раулюк, 77). Запасні: Гуцул, Заїченко, Пилишатий, Нікифоряк. Головний тренер -Віктор Мглинець.

«Верес»: Бабійчук, Пінчук, Логінов, Рафальський, Фляк (Пецків, 63), Саламаха (Гребенюк, 20), Орловський, Боровець (Бондаренко, 70), Даудов, Маїк, Яременко (Сад, 90+2). Запасні: Фіяло, Семенчук, Дубіна. Головний тренер – Олег Шандрук.

Гол: Бондаренко (84).

Попередження: Батрак (38), Понєдєльнік (41) - Рафальський (40), Маїк (85), Яременко (90).