«Буковина» U19 зіграла унічию з МФА (ФОТО)

Wednesday, 17 October 2018 21:15

У шостому турі першолігової першості України U19 чернівецька «Буковина» приймала команду МФА (Мукачево).

Матч одним зі своїм конкурентом у боротьбі за першу сходинку підопічні Віталія Куниці зіграли на стадіоні «Буковина».

Футбол: Чемпіонат України з футболу U19. 6-й тур. «Буковина» U19 — «МФА» U19 3:3 (Фоторепортаж)

Господарі поля повели у рахункові вже на другій хвилині матчу. Штрафний вдало виконав Даніел Раулюк. А на 37 хвилині зустрічі підопічні екс-гравця чернівецької «Буковини» Віктора Ряшка зрівняли результат. Результативний удар на свій рахунок записав Олександр Апарін. Ще до перерви знову вивів «Буковину» вперед Валентин Рудич.

У другому таймі дубль оформив Олександр Апарін, однак на 79 хвилині гри у воротах закарпатської команди «розписався» Владислав Павлович, який втретє вивів підопічних Віталія Куницю вперед. На жаль, втримати переможний рахунок нашій команді не вдалося. На 87 хвилині гри гол на свій рахунок записав Василь Герег. Шанс принести «Буковині» перемогу мав Олександр Жумига, однак м’яч оминув ворота гостей. Підсумок зустрічі – 3:3.

«Буковина» (Чернівці) – МФА (Мукачево) – 3:3 (2:1)

17 жовтня 2018 р. Чернівці. Стадіон «Буковина». 200 глядачів.

Арбітр – Садковський (Теребовля), асистенти арбітра – Паньків, Трач (обидва – Тернопіль), спостерігач арбітражу – Фреїк (Івано-Франківськ).

«Буковина»: Гуцул, Постолакій (Павлович, 68), Кузик, Томнюк, Рудич, Раулюк, Фрунчак, Бута, Гакман, Жумига, Ватаманюк (Квасниця, 64). Запасні: Житарюк, А. Рябий, Д. Рябий, Шихайлов, Шевчук, Полівцев, Єремічук. Головний тренер – Віталій Куниця.

МФА: Гурський (Колісник, 46), Кодря, Максимець, Тихненко, Береш, Курильчик (Бекеша, 56), Апарін (Лозан, 81), Королевич (Ковтанюк, 90), Мамич (Поліщук, 81), Дністрянський (Байса, 56), Герег. Запасний: Фляшко. Головний тренер – Віктор Ряшко.

Голи: Раулюк (2), Рудич (39), Павлович (79) – Апарін (37, 64), Герег (87).

Попередження: Рудич (53), Раулюк (58) - Максимець (14), Королевич (53), Байса (76).