«ЧОДЮСШ – StarLife» привіз із київського туру ВЮБЛ дві перемоги

Tuesday, 27 November 2018 08:44
«ЧОДЮСШ – StarLife» привіз із київського туру ВЮБЛ дві перемоги «ЧОДЮСШ – StarLife» привіз із київського туру ВЮБЛ дві перемоги

Чернівецька команда «ЧОДЮСШ – StarLife» зіграла у другому турі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед юнаків 2002 року народження.

Матчі відбувалися у Києві.

У першому матчі підопічні Геннадія Водовоза зустрілися з колективом «Калуш-Баскет-Захід-ДЮСШ». Матч у столиці України спочатку складався не на користь «ЧОДЮСШ – StarLife». Після першої чверті буковинці поступалися суперникові з рахунком 13:23. А у другій чверті представники Івано-Франківської області мали перевагу у п'ятнадцять очок.

Підопічним Геннадія Водовоза вдалося переламати хід зустрічі. Особливо вдало буковинці діяли у четвертій чверті – 29:9. Підсумковий рахунок зустрічі – 71:63 на користь «ЧОДЮСШ – StarLife».

Після матчу Геннадій Водовоз зазначив: «Хлопці – молодці. Це команда ! Хоча на початку гри складалося враження, що вона грає за Пенсійний фонд. Маю на увазі те, щоби я не дожив до пенсійного віку. Матчі важкі. Команди рівні».

Суперником буковинців у другому матчі стали баскетболісти команди «СДЮШОР-16-ЮНІС» (Київ). Гра була рівною. Про це свідчить рахунок кожної з чвертей, які та чи інша команда вигравала з перевагою в 1-2 очка. За словами Геннадія Водовоза, у гравців нашого колективу було багато не влучних кидків. Кияни перемогли з результатом 63:59.

А завершували буковинці виступи у другому турі матчем з командою ОДЮСШ (Львів). Перша чверть завершилася з нічийним рахунком 20:20. А ось у другій та третій чвертях на майданчику домінували баскетболісти «ЧОДЮСШ – StarLife» - 33:7, 18:11. Наші земляки святкували перемогу – 79:60. У цьому матчі отримали можливість вийти на майданчик усі гравці буковинської команди.

У матчах київського туру результативною грою відзначилися Ілля Камбур і баскетболіст із Кельменців Микита Когут.

«ЧОДЮСШ – StarLife» - «Калуш-Баскет-Захід-ДЮСШ» - 71:63 (13:23, 16:21, 13:10, 29:9)

«ЧОДЮСШ – StarLife»: Ростислав Писанчин (4), Олександр Радомський (6), Ілля Камбур (15+12 підбирань), Валентин Ковтун (14), Микита Когут (27+11 підбирань), Максим Нестеренко, Іван Ігнатюк, Олександр Столярчук (4), Артур Тікан (1).

«ЧОДЮСШ – StarLife» - «СДЮШОР-16-ЮНІС» (Київ) – 59:63 (12:14, 19:18, 12:14, 16:17)

«ЧОДЮСШ – StarLife»: Ростислав Писанчин (12), Олександр Радомський (7), Ілля Камбур (15+23 підбирання), Валентин Ковтун (8), Микита Когут (15+15 підбирань), Іван Ігнатюк (2), Олександр Столярчук.

«ЧОДЮСШ – StarLife» - ОДЮСШ (Львів) – 79:60 (20:20, 33:7, 18:11, 8:22)

«ЧОДЮСШ – StarLife»: Ростислав Писанчин (6), Олександр Радомський (13), Ілля Камбур (27+11 підбирань), Валентин Ковтун (12), Микита Когут (14+21 підбирання), Олександр Грицюк, Максим Нестеренко (6), Іван Ігнатюк, Олександр Столярчук, Ніколас Мокрицький (1), Артур Тікан, Амер Мансоур.