Чемпіонат області з міні-футболу: без втрат грають «Урожай», «T.O.M.studio» та «Прутська корона» (+ ФОТО, ТАБЛИЦІ)

Sunday, 23 December 2018 19:25
У грі досвідчений Ігор Мігалатюк («Дрім-Тім») У грі досвідчений Ігор Мігалатюк («Дрім-Тім»)

23 грудня на штучному майданчику стадіону «Буковина» та СК «Локомотив» зіграно матчі шостого туру чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу. 

У групі «А» чергову перемогу здобув «Урожай». Черговою жертвою одного з фаворитів змагань став ФК «Веренчанка» - 6:0. Хет-трик на свій рахунок записав Олег Керчу. Дубль оформив ще один досвідчений гравець Віталій Ткачук. Ще один гол на рахунку Юрія Головачука.

Міні-футбол: Чемпіонат області 2018-2019. 6-й тур. ФК «Мамаївці плюс» — ФК «Фазенда» 2:8

Міні-футбол: Чемпіонат області 2018-2019. 6-й тур. «Берегомет-Підкрай» — «Топорівці» 2:3

Міні-футбол: Чемпіонат області 2018-2019. 6-й тур. «Дрім-Тім» — «Моцарелла-ЧНУ» 2:2

Міні-футбол: Чемпіонат області 2018-2019. 6-й тур. «Патрульна поліція» — «Спарта-U17» 5:1

Найцікавішим у групі «В» був безперечно матч між її лідерами – ФК «Волока – 2» та «T.O.M.studio». У першій половині гри команди не забивали. А вже у дебюті другого тайму відзначився один із лідерів «T.O.M.studio» Олександр Степанов. Згодом Олексій Бакалярик збільшив перевагу «T.O.M.studio» у рахункові. Гравці «Волоки – 2» спромоглися лише на один влучний удар Руслана Івашка. Команда «T.O.M.studio» святкувала перемогу з рахунком 2:1 та одноосібно очолила групу «В». 

Відзначимо непогану гру команди «Чудей», яка у шостому турі здобула перемогу над ФК «Грозинці» (8:4) та замикає трійку кращих групи «В». Нагадаємо, що за «Чудей» грає екс-нападник «Буковини» Максим Ілюк, який пройшов школу донецького «Шахтаря». 

Групу «С» переконливо очолює «Прутська корона» - 6 перемог у 6 матчах. Команда, за яку виступають відомі буковинські гравці (Сергій Гамаль, Володимир Павлов) у шостому турі перемогли одного з аутсайдерів групи «С»  - колектив «Еко плюс» (6:0). 

У групі «D» лідерів двоє – «Вікторія-Везувій-Моцарелла» та «Фазенда». У шостому турі «Фазенда» здолала команду ФК «Мамаївці плюс» - 8:2.

Результати матчів: 

Група «А» 

«RA-DENT» – «Весільний світ» – 1:1 (1:1)

«RA-DENT»: Володимир Кифяк, Ярослав Ілащук, Андрій Лукащук, Іван Пержун, Дмитро Бараняк, Олександр Чумак, Валерій Блажко.

«Весільний світ»: Станіслав Іоніцой, Сергій Бурлака, Михайло Скорейко, Ян Валаш, Денис Алекса, Сергій Богачук, Вадим Боднарашик, Тарас Новаковський, Сергій Чорний, Ігор Гончар, Андрій Лесік.

Голи: Ярослав Ілащук (18) – Тарас Новаковський (11).

«Урожай» – ФК «Веренчанка» – 6:0 (2:0)

Арбітри – Ігор Гітельман, Денис Круглецький.

«Урожай»: Василь Біблюк, Андрій Онуфрієв, Сергій Янчик, Віталій Гончар, Юрій Головачук, Олександр Дележа, Вадим Українець, Михайло Рябий, Олег Керчу, Віталій Ткачук, Андрій Шинкарь.

ФК «Веренчанка»: Володимир Цісовський, Юрій Федорюк, Андрій Чикановський, Назар Гливка, Максим Гливка, Володимир Рихло, В. Труфин, Юрій Шевченко.

Голи: Юрій Головачук (1), Віталій Ткачук (15,28), Олег Керчу (21,29,39).

«Дрім-Тім» – «Моцарелла-ЧНУ» – 2:2 (0:0)

Арбітри – Денис Круглецький, Ігор Гітельман.

«Дрім-Тім": Ігор Магурчак, Руслан Кувіла, Микола Курик, Богдан Рачинський, Ігор Мігалатюк, Мирослав Стецюк, Михайло Мангер, Василь Кердей, Максимчук.  

«Моцарелла-ЧНУ»: Руслан Крецький, Андрій Танасійчук, Рустем Кадиров, Богдан Соломян, Станіслав Одайний, Юрій Остафійчук, Андрій Петрусяк, Григорій Романюк, Георгій Нікифоряк.

Голи: Микола Курик (23), Руслан Кувіла (26) – Андрій Танасійчук (21,40).

«Патрульна поліція» – «Спарта-U-17» – 5:1 (1:1)

Арбітри – Дмитро Гітельман, Денис Круглецький.

«Патрульна поліція»: Юрій Данелюк, Антон Місько, Андрій Паламар, Степан Тісногуз, Андрій Попеску, Дан Коваль, Назар Григорійчук, Олег Кіцен.

«Спарта-U-17»: Дмитро Гогоман, Микита Чоботар, Віталій Урсуляк, Владислав Андрієць, Михайло Студінікін, Петро Каралаш, Вадим Гура, Михайло Боднар, Антон Горкун, Максим Гараміта. 

Голи: Дан Коваль (2), Станіслав Тісногуз (28), Антон Місько (30), Юрій Данелюк (36), Андрій Попеску (39) – Максим Гараміта (18).

 

м

Назва команди

і

в

н

п

Р.м.

о

1

«Урожай»

5

5

0

0

34-2

15

2

УСК «Довбуш»

5

3

2

0

17-7

11

3

«Весільний світ»

6

3

2

1

17-14

11

4

«RA-DENT»

5

3

1

1

15-6

10

5

«Моцарелла-ЧНУ»

5

2

1

2

16-13

7

6

«Дрім-Тім»

6

2

1

3

14-17

  7

7

«Патрульна поліція»

5

2

1

2

12-15

7

8

ФК «Веренчанка»

5

0

0

5

8-28

0

9

«Спарта-U-17»

6

0

0

6

8-42

0

 

Група «В» 

«Інстал ПРО» – ФК «Мамаївці» – +:-

«BRUNO» – «Буко - 93» – 2:2 (1:0)

Арбітри – Василь Грушкевич, Андрій Телегей.

«BRUNO»: Олександр Антоняк, Віталій Мельничук, Богдан Тодоріко, Ігор Ткачук, Ігор Григорєв, Михайло Манжосов, Дмитро Скутар, Юрій Мельник, Юрій Паламарчук, Олег Поліщук, Ігор Малишевський. 

«Буко-93»: Вадим Яшан, Дмитро Савчук, Володимир Логвінов, Юрій Слободян, Віталій Кердей, Максим Загорюк. Дмитро Постолакій, Максим Постолакій.

Голи: Олег Поліщук (8), Юрій Паламарчук (37) – Володимир Логвінов (22,30).

«Волока-2» – «T.O/M/studio» – 1:2 (0:0)

Арбітри – Василь Грушкевич, Андрій Телегей.

«Волока – 2»: Валентин Подольський, Віталій Мотреску, Вадим Пислар, Олександр Тодорович, Володимир Найко, Руслан Івашко, Олександр Темерівський, Андрій Гордей, Степан Маковійчук, Сергій Ільїн, Руслан Гунчак, Тарас Сивка, Олександр Руснак.

«T.O/M/studio»: Степан Кушнір, Олексій Бакалярик, Віктор Молдован, Олег Молдован, Денис Бульба, Василь Луцик, Володимир Смола, Сергій Павлович, Павло Бабій, Олександр Степанов.

Голи: Руслан Івашко (30) – Олександр Степанов (21), Олексій Бакалярик (24).

«Грозинці» – «Чудей» – 4:8 (2:3)

Арбітри – Василь Грушкевич, Андрій Телегей.

ФК «Грозинці»: Ігор Коташ, Богдан Продан, Михайло Василов, Олег Верешко, Денис Василов, Дмитро Скрипник, Андрій Паращук.

«Чудей»: Марян Косован, Дмитро Дучак, Ілля Стрільчук, Максим Ілюк, Юрій Ковальчук, Мансур Хачаруєв, Ілля Гуцуляк, Юрій Косован, Станіслав Вишніцький, Микола Коваленко, Станіслав Вишніцький, Микола Коваленко.

Голи: Микола Коваленко (3,13), Марян Косован (18), Дмитро Дучак (21,30,36), Максим Ілюк (22), Юрій Косован (29) – Михайло Василов (5), Андрій Паращук (12,33), Денис Василов (22).

 

м

Назва команди

і

в

н

п

Р.м.

о

1

«T.O.M.studio»

5

5

0

0

25-7

15

2

«Волока-2»

5

4

0

1

37-6

12

3

«Чудей»

5

3

1

1

25-15

10

4

«Інстал ПРО»

5

3

1

1

13-10

10

5

«RA-DENT-2»

5

2

1

2

9-11

7

6

«Грозинці»

6

2

0

4

20-26

6

7

«BRUNO»

5

1

2

2

9-22

5

8

ФК «Мамаївці»

6

0

2

4

7-25

2

9

«Буко 93»

6

0

1

5

11-34

0

 

Група «C»

«Бук-Фам» – «Університет» - 1:2

ФК «Васловівці» – «SEZON» - 2:9

«Old school» – ФК «Волока» - 2:7

«Прутська корона» – «Еко плюс» - 6:0

 

м

Назва команди

і

в

н

п

Р.м.

о

1

«Прутська корона»

6

6

0

0

24-2

18

2

«SEZON»

6

4

0

2

25-15

12

3

«Університет»

6

4

0

2

15-10

12

4

ФК «Волока»

5

3

1

1

19-9

10

5

ФК «Бояни»

5

3

1

1

13-9

10

6

«Бук-Фам»

5

1

1

3

6-9

4

7

«Old school»

5

1

1

3

13-19

4

8

«Еко плюс»

5

0

0

5

6-29

0

9

ФК «Васловівці»

5

0

0

5

5-24

0

 

Група «D»

«Ваш майстер» – «Мрія-Заставна» - 2:1 (0:0)

Судді – Василь Фурман, Валерій Шпирко.

«Ваш майстер»: Денис Купчанко, Микола Маковій, Володимир Маковій, Олександр Завершенюк, Андрій Гавриш, Олександр Маковійчук, Андрій Бучацький, Богдан Луцяк, Іван Сорохан.

«Мрія – Заставна»: Михайло Парменов, Микола Фрунчак, Андрій Пилипюк, Артур Гущин, Віталій Слободян, Кирило Янчик, Віталій Давидюк, Степан Семенюк, Юрій Каленюк, Едуард Дідух.

Голи: Олександр Завершенюк (30), Андрій Бучацький (35) – Артур Гущин (26).

ФК «Мамаївці плюс» – ФК «Фазенда» - 2:8 (1:3)

Арбітри – Валерій Шпирко, Василь Фурман.

«Мамаївці плюс»: Сергій Молотков, Родіон Ончуленко, Степан Шинкарук, Данило Чепіль, Павло Молотков.

«Фазенда»: Микола Гоменюк, Микола Кавуля, Павло Дудлей, Тарас Кринський, Іван Паньків, Дмитро Перчула, Денис Петрусяк, Андрій Фурега, Тарас Анжієвський, Іван Бузак (?).

Голи: Данило Чепіль (11), Родіон Ончуленко (40) – Іван Бузак (7), Дмитро Перчула (11,38), Денис Петрусяк (19,28), Тарас Кринський (21), Микола Кавуля (33,36).

 «Берегомет-Підкрай» – «Топорівці» - 2:3

 «Золотий колос-М’ясо Буковини» – «Leader team» - 0:2

 

м

Назва команди

і

в

н

п

Р.м.

о

1

«Вікторія-Везувій-Моцарелла»

5

4

1

0

23-9

13

2

ФК «Фазенда»

5

4

1

0

22-9

13

3

«Ваш майстер»

6

4

0

2

22-16

12

4

«Leader team»

6

3

0

3

15-15

9

5

«Золотий колос-М'ясо Буковини»

5

3

0

2

17-15

9

6

«Берегомет-Підкрай»

5

2

0

3

12-17

6

7

«Топорівці»

6

2

0

4

19-28

6

8

«Мрія-Заставна»

5

1

0

4

13-14

3

9

ФК «Мамаївці плюс»

5

0

0

5

8-29

0

Read 1680 times

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Футзал 2024.
Після 7-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Radent 6 26-13 16
2 ТomStudio 6 33-17 15
3 Урожай 5 19-10 12
4 Аматор 5 14-12 9
5 DV-Trans 5 12-7 8
6 З-й тайм 6 23-24 7
7 Bado 5 10-12 6
8 Друзі 5 12-16 5
9 Чернівецький рятувальник 6 7-16 5
10 Рокитне 6 13-22 3
11 Січ 5 7-27 0

Детальніше...

Група А 2023/24

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 16-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Магала 16 62-18 43
2 Драниця 16 71-24 39
3 DV TRANS 16 64-28 39
4 Садгора 16 61-26 38
5 Берегомет 16 76-39 32
6 Бояни 16 66-38 29
7 Рідківці 16 65-34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 43-44 28
9 Рокитне 16 55-36 27
10 Хімік 16 51-37 21
11 Новоселиця-2017 16 43-48 19
12 Топорівці 16 35-56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 32-46 16
14 Горбова 16 48-76 13
15 Грозинці 16 25-53 13
16 Лавандова мрія 16 30-68 10
17 Колінківці 16 19-56 7
18 Козаки 16 20-139 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 9-го туру

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 8 65-0 24
2 Дорошівці 8 35-14 21
3 Славець 9 32-14 21
4 Борівці-Киселів 9 38-18 18
5 Лужани 8 33-18 18
6 Дорогою життя 9 19-18 13
7 Лашківка 8 14-34 12
8 Неполоківці 8 37-23 9
9 Дубівці А 8 20-32 9
10 Заставна 8 14-33 5
11 Клокучка-Біла 9 19-40 5
12 Валява 8 17-51 4
13 Дубівці Б 8 10-59 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 5 29-12 15
2 Молодія 5 30-16 13
3 Митник 6 36-20 12
4 Горби 5 23-22 9
5 Чагор 5 28-15 7
6 Тереблече 6 26-41 7
7 Ардан  5 23-20 6
8 ДЮСШ Глибока 6 26-33 6
9 Черепківка 5 13-32 4
10 Волока 5 19-30 3
11 Луковиця 5 16-28 3

Детальніше...

Супер-ліга 2023/24.
Після 10-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 8 32-5 24
2 Брусниця 9 30-11 22
3 Луко 8 12-14 13
4 Магала 9 17-18 10
5 Кам'янка 9 14-25 10
6 Садгора 9 9-27 5
7 Берегомет 8 9-23 2

Детальніше...

Перша ліга 2023/24.
Після 11-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Динівці 10 28-9 23
2 Рідківці 10 24-22 22
3 Бояни 10 27-8 21
4 Станівці 10 29-16 20
5 Топорівці 10 13-16 15
6 Дорогою життя 10 19-20 14
7 Глибоцька ДЮСШ 10 13-20 10
8 Горбова 10 13-19 8
9 Новоселиця-2017 10 11-20 7
10 Чорнівка 10 8-20 6
11 Клішківці 10 5-20 6

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Афіша Чернівців

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Реклама