У міні-футбольному Кубку області визначилися чвертьфіналісти

Saturday, 02 February 2019 11:05
Матч «Вікторія-Везувій-Моцарелла» — «Чудей» 2:0 Матч «Вікторія-Везувій-Моцарелла» — «Чудей» 2:0

2 лютого на штучному майданчику стадіону «Буковина» відбулися матчі 1/8 фіналу Кубку Чернівецької області з міні-футболу.

У першому матчі сьогоднішнього ігрового дня зустрілися команди «T.O/M/studio» та «Волока – 2». Переконливу перемогу з рахунком 7:2 здобула «Волока-2». У ході матчу гравці «Волоки-2» вигравали з результатом 3:0 (відзначилися Олександр Тодорович, Андрій Гордей та Сергій Ільїн). Згодом колектив «T.O/M/studio» скоротив перевагу суперника до мінімуму (Олександр Степанов, Олексій Бакалярик), однак під завісу зустрічі результативні удари на свій рахунок записали Руслан Гунчак – два, Вадим Пислар і Руслан Івашко.

Ще одним учасником чвертьфіналу став колектив «Інстал PRO», який переміг «Фазенду» - 2:1. У переможців відзначилися Андрій Савчук та Іван Малофій.

Команда «Довбуш»

Здобула путівку у чвертьфінал команда «Довбуш». Цей колектив переміг «Leader team» - 2:1. У складі «Довбуша» дубль оформив Андрій Шишигін. Другий свій гол Андрій забив на останній хвилині зустрічі.

У парі «SEZON» – «Ваш майстер» перемогу святкував другий колектив. Після першого тайму виграв «SEZON» (1:0, гол Валентина Панті), однак у другій половині зустрічі гравці «Вашого майстра» відзначилися двічі. Результативні удари на рахунку Олександра Завершенюка та Івана Сорохана, який забив переможний гол зі штрафного.

Матч «Вікторія-Везувій-Моцарелла» - «Чудей»

Переможець чемпіонату області-2019 «Вікторія-Везувій-Моцарелла» перемогла «Чудей» - 2:0. Голи у другому таймі забили Денис Зачиковський та Денис Хандій.

Прогнозовано у чвертьфінал потрапив «Урожай», який переміг  «BRUNO» - 5:1. Дубль на свій рахунок записали Юрій Головачук і Сергій Янчик. Тепер у чвертьфіналі утворилася цікава пара «Вікторія-Везувій-Моцарелла» - «Урожай». Думається, що цей двобій стане гідним фіналу.

Результати матчів 1/8 фіналу:

«T.O/M/studio» – «Волока-2» - 2:7 (0:2)

Арбітри: Микола Столярчук, Василь Фурман.

«T.O/M/studio»: Степан Кушнір, Віктор Молдован, Олег Молдован, Павло Бабій, Олексій Бакалярик, Геннадій Куляк, Василь Луцик, Володимир Смола, Олександр Степанов, Денис Бульба, Сергій Павлович.

«Волока-2»: Валентин Подольський, Віталій Мотреску, Сергій Париський, Вадим Пислар, Степан Маковійчук, Руслан Гунчак, Володимир Найко, Сергій Ільїн, Олександр Руснак, Олександр Тодорович, Руслан Івашко, Олександр Темерівський, Андрій Гордей.

Голи: Олексій Бакалярик (29), Олександр Степанов (36) – Олександр Тодорович (15), Андрій Гордей (18), Сергій Ільїн (23), Вадим Пислар (37), Руслан Гунчак (37,40), Руслан Івашко (37).

«Фазенда» – «Інстал PRO» - 1:2 (1:1)

Арбітри: Денис Гуменюк, Микола Столярчук.

«Фазенда»: Микола Гоменюк, Микола Кавуля, Іван Паньків, Павло Дудлей, Тарас Анжієвський, Андрій Фурега, Віталій Єрімічук, Микола Коваль, Дмитро Перчула, Іван Бузек.

«Інстал PRO»: Ростислав Храпко, Андрій Житарюк, Микола Таріца, Андрій Савчук, Валерій Кривинчук, Микола Цепа, Вадим Бута, Іван Малофій, Олександр Назарко, Олександр Зварич, Вадим Шостак, Денис Ткач.

Голи: Микола Кавуля (8) – Андрій Савчук (18), Іван Малофій (24).

«Довбуш» – «Leader team» - 2:1 (1:1)

Арбітри: Василь Фурман, Денис Гуменюк.

«Довбуш»: Вадим Добрянський, Андрій Шишигін, Антон Батрак, Ладік Мєлконян, Валентин Рудич, Юрій Негрич, Богдан Унгрурян, Роман Мельник, Юрій Букатар, Дмитро Лях, Станіслав Третяк.

«Leader team»: Павло Хмара, Вадим Кікорош, Олександр Пікулін, Олег Херняк, Антон Червоний, Віталій Чебан, Володимир Жуківський, Віталій Чехов, Андрій Корчак, Олег Клевчук, Єгор Спірідонов, Геннадій Прісняк.

Голи: Андрій Шишигін (15,40) – Вадим Кікорош (10).

«SEZON» – «Ваш майстер» - 1:2 (1:0)

«SEZON»: Назарій Цінько, Валентин Пантя, Дмитро Гаврилюк, Ілля Сорока, Олександр Шевчук, Олексій Сема, Андрій Безбородько, Роман Мельничук, Олександр Карапка.

«Ваш майстер»: Денис Купчанко, Юрій Богайчук, Андрій Бучацький, Олександр Маковійчук, Іван Сорохан, Богдан Луцяк, Володимир Маковій, Олександр Завершенюк, Андрій Гавриш.

Голи: Валентин Пантя (11) – Олександр Завершенюк (24), Іван Сорохан (32).

«Вікторія-Везувій-Моцарелла» – «Чудей» - 2:0 (0:0)

«Вікторія-Везувій-Моцарелла»: Владислав Мельников, Олександр Діденко, Віталій Савчук, Денис Хандій, Андрій Беженар, Денис Зачиковський, Тарас ?

«Чудей»: Юрій Ковальчук, Микола Демянов, Дмитро Дучак, Ілля Стрільчук, Максим Ілюк, Микола Коваленко, Максим Хачаруєв, Юрій Косован, Ілля Гуцуляк, Едуард Семенюк.

Голи: Денис Зачиковський (31), Денис Хандій (35).

«BRUNO» – «Урожай» - 1:5 (0:3)

Арбітри: Василь Фурман, Іван Фурман.

«BRUNO»: Олександр Антоняк, Андрій Климук, Богдан Тодоріко, Юрій Мельник, Ігор Григорєв, Віталій Мельничук, Максим Манжосов, Юрій Паламарчук, Олег Поліщук.

«Урожай»: Василь Біблюк, Андрій Онуфрієв, Сергій Янчик, Віталій Гончар, Олег Керчу, Михайло Рябий, Олександр Дележа, Дмитро Давидний, Юрій Головачук.

Голи: Богдан Тодоріко (31) – Юрій Головачук (5,14), Сергій Янчик (19,28), Олег Керчу (24).

«Дрім-Тім» – RA-DENT-2 - 0:2 (0:0)

Арбітри: Іван Фурман, Денис Гуменюк.

«Дрім-Тім»: Іван Павлюк, Ігор Магурчак, Руслан Кувіла, Мирослав Стецюк, Анатолій Максимчук, Михайло Мангер, Микола Курик, Богдан Рачинський, Ігор Мігалатюк.

RA-DENT-2: Ігор Стефанишин, Ігор Руснак, Олександр Білоус, Віталій Ільїн, Ілля Куруляк, Олександр Крохмалюк, Вадим Мельничук, Роман Гнат, Олександр Попов, Степан Федоров, Віорел Радукан.

Голи: Олександр Білоус (33), Ігор Стефанишин (37).

«Весільний світ» – ФК «Волока» - 0:1 (0:0)

Гол: Владислав Ватаманюк (23).