Міні-футбольний Кубок області здобула «Волока-2» (+ 3 ВІДЕО)

Monday, 11 February 2019 09:28
«Волока – 2» - володар Кубку Чернівецької області «Волока – 2» - володар Кубку Чернівецької області

На штучному майданчику стадіону «Буковина» відбувся фінальний матч Кубку Чернівецької області з міні-футболу.

У вирішальній зустрічі грали команди «Волока-2» та «Вікторія-Везувій-Моцарелла». Після першого тайму рахунок був 1:0 на користь «Волоки-2». На 17 хвилині зустрічі відзначився досвідчений Олександр Темерівський.

У другій половині зустрічі гравець «Вікторії - Везувія-Моцарелли» Денис Хандій (30 хвилина) зрівняв результат – 1:1.

Основний час завершився з нічийним рахунком. У серії післяматчевих пенальті кращими були гравці «Волоки-2» - 3:1. Вирішальний пенальті реалізував Олександр Темерівський. А невдахою серії пенальті став Денис Зачиковський.

Кращими гравцями матчу визнано Олександра Тодоровича (ФК «Волока-2») та Дениса Хандія («Вікторія-Везувій-Моцарелла»).

Фіналіст Кубку області – «Вікторія-Везувій-Моцарелла»

«Волока-2» - «Вікторія-Везувій-Моцарелла» - 1:1 (1:0), пенальті – 3:1

Арбітри: Іван Марчук, Олександр Плахов.

«Волока – 2»: Сергій Париський, Віталій Мотреску, Валентин Подольський, Вадим Пислар, Степан Маковійчук, Олександр Тодорович, Олександр Темерівський, Володимир Найко, Сергій Ільїн, Андрій Гордей, Руслан Гунчак, Руслан Івашко, Олександр Руснак.

«Вікторія-Везувій-Моцарелла»: Владислав Мельников, Микола Дрожжа, Євген Веретенко, Олександр Діденко, Віталій Савчук, Олександр Мікулеску, Денис Хандій, Андрій Беженар, Денис Зачиковський, Сергій Купріч, Микола Гречко, Едгар Мкртчян, Володимир Лазнюк, Михайло Репчук, Тарас Тимощук.

Голи: Олександр Темерівський (17) – Денис Хандій (30).

Пенальті забили: Олександр Тодорович, Руслан Івашко, Олександр Темерівський – Олександр Діденко.

Не забив: Денис Зачиковський.