Відвідувачі порталу «ЧернівціСпорт» визначатимуть кращого спортсмена Буковини у січні-березні

Friday, 12 April 2019 14:55

Читачі «ЧернівціСпорт» матимуть можливість визначати кращого спортсмена Буковини у січні-березні 2019 року. Надалі наш портал проводитиме подібне опитування щомісяця. До списку претендентів увійшли спортсмени, які відзначалися на представницьких міжнародних і всеукраїнських змаганнях.

Впродовж трьох місяців «ЧернівціСпорт» повідомляв про успіхів цих спортсменів. Голосування розпочнеться 12 квітня.

Після завершення голосування серед його учасників буде розіграний невеликий, однак пам'ятний сувенір від спортивного буковинського порталу «ЧернівціСпорт».

Претенденти на звання кращого спортсмена у січні-березні (за версією «ЧернівціСпорт»):

 

Спортсмен Вид спорту Досягнення
1 Віталій Бернадський шахи  Переможець міжнародних турнірів Vergani Cup Montebelluna City (Італія), Karoun International Masters Cup 2019 (Іран), Open cup of Lviv chess Academy-2019 (Львів),  Pfalz-Open 2019 (Німеччина), срібний призер міжнародного турніру 17th Caspian Cup International Chess Festival (Іран)
2 Олексій Білич шахи Триразовий срібний призер чемпіонату України серед юнаків і дівчат до 16 років (класика, рапід, бліц)
3 Марія Винник вільна боротьба Срібний призер дорослого чемпіонату України, переможниця чемпіонату України серед юніорів та юніорок (1999-2001 р.н.)
4 Соломія Винник вільна боротьба Переможниця чемпіонату України серед юніорів та юніорок (1999-2001 р.н.)
5 Олександр Вишняк вільна боротьба Переможець чемпіонату України серед юніорів та юніорок (1999-2001 р.н.)
6 Андрій Заплітний карате Бронзовий призер чемпіонату Європи серед кадетів, юніорів та молоді (U21), переможець та бронзовий призер Grand Prix Croatia 2019
7 Іван Кожокарь стрільба з лука Переможець чемпіонату Європи у приміщенні серед юніорів, переможець чемпіонату України у приміщенні серед юніорів, 
8 Олег Миронець легка атлетика Срібний призер командного чемпіонату України у приміщенні (800 метрів), переможець та срібний призер чемпіонату України серед дорослих і молоді (800 метрів)
9 Артем Овчинніков настільний теніс  Переможець в команді «Кубку Бистриці» - «Меморіал Георгія Бозги» у Румунії
10 Максим Продан професійний бокс Здобув титул титул IBF International у напівсередній вазі
11 Лідія Січенікова стрільба з лука Срібна та бронзова призерка чемпіонату Європи у приміщенні серед жінок, срібна призерка чемпіонату України у приміщенні в особистих і командних змаганнях
12 Влас Тележинський легка атлетика Срібний призер юнацького чемпіонату України (2002 р.н.) у бігу на 1500 метрів
13 Олександр Тесленко професійний бокс Здобув пояс WBA/NABA у суперважкій вазі
14 Богдана Ящук вільна боротьба Бронзова призерка дорослого чемпіонату України
15 Іван Яворський легка атлетика Переможець юнацького чемпіонату України серед юнаків (2002 р.н.) у штовханні ядра

 

Read 1206 times

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Футзал 2024.
Після 7-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Radent 6 26-13 16
2 ТomStudio 6 33-17 15
3 Урожай 5 19-10 12
4 Аматор 5 14-12 9
5 DV-Trans 5 12-7 8
6 З-й тайм 6 23-24 7
7 Bado 5 10-12 6
8 Друзі 5 12-16 5
9 Чернівецький рятувальник 6 7-16 5
10 Рокитне 6 13-22 3
11 Січ 5 7-27 0

Детальніше...

Група А 2023/24

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 16-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Магала 16 62-18 43
2 Драниця 16 71-24 39
3 DV TRANS 16 64-28 39
4 Садгора 16 61-26 38
5 Берегомет 16 76-39 32
6 Бояни 16 66-38 29
7 Рідківці 16 65-34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 43-44 28
9 Рокитне 16 55-36 27
10 Хімік 16 51-37 21
11 Новоселиця-2017 16 43-48 19
12 Топорівці 16 35-56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 32-46 16
14 Горбова 16 48-76 13
15 Грозинці 16 25-53 13
16 Лавандова мрія 16 30-68 10
17 Колінківці 16 19-56 7
18 Козаки 16 20-139 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 9-го туру

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 8 65-0 24
2 Дорошівці 8 35-14 21
3 Славець 9 32-14 21
4 Борівці-Киселів 9 38-18 18
5 Лужани 8 33-18 18
6 Дорогою життя 9 19-18 13
7 Лашківка 8 14-34 12
8 Неполоківці 8 37-23 9
9 Дубівці А 8 20-32 9
10 Заставна 8 14-33 5
11 Клокучка-Біла 9 19-40 5
12 Валява 8 17-51 4
13 Дубівці Б 8 10-59 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 5 29-12 15
2 Молодія 5 30-16 13
3 Митник 6 36-20 12
4 Горби 5 23-22 9
5 Чагор 5 28-15 7
6 Тереблече 6 26-41 7
7 Ардан  5 23-20 6
8 ДЮСШ Глибока 6 26-33 6
9 Черепківка 5 13-32 4
10 Волока 5 19-30 3
11 Луковиця 5 16-28 3

Детальніше...

Супер-ліга 2023/24.
Після 10-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 8 32-5 24
2 Брусниця 9 30-11 22
3 Луко 8 12-14 13
4 Магала 9 17-18 10
5 Кам'янка 9 14-25 10
6 Садгора 9 9-27 5
7 Берегомет 8 9-23 2

Детальніше...

Перша ліга 2023/24.
Після 11-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Динівці 10 28-9 23
2 Рідківці 10 24-22 22
3 Бояни 10 27-8 21
4 Станівці 10 29-16 20
5 Топорівці 10 13-16 15
6 Дорогою життя 10 19-20 14
7 Глибоцька ДЮСШ 10 13-20 10
8 Горбова 10 13-19 8
9 Новоселиця-2017 10 11-20 7
10 Чорнівка 10 8-20 6
11 Клішківці 10 5-20 6

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Афіша Чернівців

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Реклама