Буковинський богатир Кочергін змагатиметься на чемпіонаті України

Friday, 26 June 2020 10:22
Олександр Кочергін. Олександр Кочергін.

4 липня у Києві відбудеться чемпіонат України зі стронгмену.

У цих змаганнях братиме участь буковинський богатир Олександр Кочергін, який неодноразово відзначався на міжнародних і всеукраїнських змаганнях.

Чернівчанин змагатиметься у ваговій категорії 110+ кг.

Список учасників чемпіонату України зі стронгмену

Вагова категорія 95 кг:

Володимир Шевчук, м. Івано-Франківськ

Андрій Грижак, м. Івано-Франківськ

Іван Кушнір, м. Івано-Франківськ

Павло Болтава, м. Київ

Юрій Дувало, м. Стрий

Олександр Білоконь, м. Біла Церква

Михайло Кучма, м. Тараща

Анатолій Комісаров, м. Оникієве

Павло Савченко, м. Київ

Костянтин Мельнічук, м. Кременчук

Василь Олєйніков, м. Херсон

Андрій Бібіков, м. Київ

Роман Грицеляк, м. Львів (Рекорд Дамбл)

Вагова категорія 110 кг:

Андрій Ориджук, м. Івано-Франківськ

Вiталiй Бондаренко, м. Кривий Рiг

Максим Блажко, м. Львів

Артур Марчук, м. Берегово

Володимир Васін, м. Львів

Віктор Прокопенко, м. Житомир

Андрій Кошубский, м. Київ

Едуард Оганісян, смт. Золочів

Віктор Ільєнко, м. Буча

Андрій Ананьєв, м. Красноград

Чобо Штовк, м. Хуст

Вагова категорія 110+ кг:

Володимир Бойко, м. Тернопіль

Олександр Кочергін, м. Чернівці

Павло Кордіяка, м. Львів

Роман Сирманов, м. Кривий Рiг

Богдан Ксенчук, м. Кривий Рiг

Юрій Руденко, м. Київ

Богдан Копил, м. Черкаси

Ігор Головко, м. Рівне

Володимир Климко, м. Львів

Юрій Огоновський, м. Львів (Рекорд Супер Йок)

Світлина від Федерація стронгмену України.

Read 1405 times

Буковинський футбол / футзал / міні-футбол

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

 Футбол 2023/24. Супер-ліга

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 21 92-15 60
2 Брусниця 21 62-22 52
3 Луко 21 47-26 40
4 Кам'янка 21 32-52 25
5 Магала 21 29-49 24
6 Садгора 21 25-64 17
7 Берегомет 21 16-57 16
8 Довбуш 21 16-29 8

Детальніше...

 Футбол 2023/24. Перша ліга

М Команда М РГ О
      
1 Рідківці 20 49-31 45
2 Бояни 20 52-19 43
3 Станівці 20 53-31 43
4 Динівці 20 57-25 39
5 Дорогою життя 20 34-34 31
6 Топорівці 20 29-33 27
7 Клішківці 20 15-39 20
8 Глибоцька ДЮСШ 20 31-42 19
9 Новоселиця-2017 20 22-33 17
10 Горбова 20 20-46 16
11 Чорнівка 20 14-43 8

Детальніше...

Футзал 2024

М Команда М РГ О
         
1 Урожай 10 38-15 27
2 Radent 10 42-27 25
3 ТomStudio 10 43-25 24
4 DV-Trans 10 33-21 16
5 Аматор-Нива 10 30-26 15
6 Bado 10 28-27 15
7 Чернівецький рятувальник 10 17-28 9
8 Друзі 10 21-38 9
9 З-й тайм 10 31-41 8
10 Рокитне 10 21-33 5
11 Січ 10 19-43 4

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24. Група А

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

 Міні-футбол 2023/24.  Група В

М Команда М РГ О
         
1 Магала 17 70-19 46
2 DV TRANS 17 73-30 42
3 Драниця 17 71-24 42
4 Садгора 17 65-26 38
5 Берегомет 17 76-39 35
6 Бояни 17 66-37 32
7 Green Garden Chernivtsi 17 48-44 31
8 Рідківці 17 71-38 31
9 Рокитне 17 55-36 27
10 Хімік 17 52-43 21
11 Прайм-Тек-Буковина 17 32-40 19
12 Новоселиця-2017 17 43-48 19
13 Топорівці 17 39-63 18
14 Грозинці 17 24-50 16
15 Горбова 17 50-81 13
16 Лавандова мрія 17 32-68 10
17 Колінківці 17 20-56 7
18 Козаки 17 22-151 0

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група С

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 12 70-0 36
2 Дорошівці 12 53-22 30
3 Лужани 12 43-22 27
4 ФК им. Ю.Царика 12 40-9 24
5 Славець 12 40-26 24
6 Лашківка 12 21-36 19
7 Заставна 12 26-36 15
8 Неполоківці 12 49-23 15
9 Дорогою життя 12 21-24 13
10 Валява 12 30-69 10
11 Дубівці А 12 25-62 9
12 Клокучка-Біла 12 19-40 5
13 Дубівці Б 12 14-73 3

Детальніше...

Міні-футбол 2023/24. Група D

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 10 39-18 28
2 Митник 10 65-33 22
3 Молодія 10 50-32 20
4 Горби 10 32-35 14
5 Ардан 10 36-32 13
6 Глибоцька ДЮСШ 10 43-50 12
7 Чагор 10 50-40 12
8 Черепківці 10 20-54 10
9 Луковиця 10 35-51 10
10 Волока 10 37-49 10
11 Тереблече 10 26-41 7

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Реклама