У Чернівцях відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури та спорту (ФОТО)

Saturday, 11 September 2021 06:26
У Чернівцях відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури та спорту. У Чернівцях відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

З нагоди Дня фізичної культури та спорту у Чернівцях нагородили спортсменів, тренерів, функціонерів та представника ЗМІ. 

Приємно, що серед нагороджених є також редактор візуального контенту порталу «ЧернівціСпорт» Ігор Данилов, який отримав Грамоту від Управління фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради.

Немає опису.

Міською владою відзначені Лідія Січенікова, Дмитро Чеботаренко, Андрій Заплітний, Людмила Накоскіна, Микола Кочубей, Олена Мороз, Андрій Наконечний, Андрій Лазаренко, Андрій Бурштин, Ігор Ясенецький, Соломія Винник, Олексій Білич, Микола Кідревич, Олександр Грешнов, Костянтин Довганчук, Роман Скидан, Юрій Черкалюк, Валерія Яворська.

НАГОРОДЖЕННЯ СПОРТСМЕНІВ, ТРЕНЕРІВ, ФУНКЦІОНЕРІВ ТА ПРЕДСТАВНИКА ЗМІ З НАГОДИ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ (127 ФОТО)

Почесні грамоти Чернівецької обласної ради вручили Руслану Адамовичу (керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнської федерації рукопашного бою у Чернівецькій області), Юрію Коблюку (тренер-викладач з хокею на траві КЗ «Чернівецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Буревісник»), Іллі Руссу (голова ГО «Чернівецька федерація велосипедного спорту»), Василя Каглянчука (директор Чернівецької обласної асоціації «Техноспорт»).

 

А почесними грамотами Чернівецької ОДА відзначили Павла Василинчука (тренер боксерського клубу «Колізей-Машзавод»), Сергія Задорожняка (директор комунального закладу «Чернівецька обласна школа вищої спортивної майстерності»), Сергія Ізосімова (тренера з пауерліфтингу Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Чернівців), Юрія Мосейчука (завідувач кафедри фізичної культури та спорту факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ імені Юрія Федьковича). Нагороди також отримали Ілля Гушулей (майстер спорту України з дзюдо, чемпіон України з самбо) та Віра Фоглінська (майстер спорту України, чемпіонка Європи з карате).

 

  

Read 911 times

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Футзал 2024.
Після 7-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Radent 6 26-13 16
2 ТomStudio 6 33-17 15
3 Урожай 5 19-10 12
4 Аматор 5 14-12 9
5 DV-Trans 5 12-7 8
6 З-й тайм 6 23-24 7
7 Bado 5 10-12 6
8 Друзі 5 12-16 5
9 Чернівецький рятувальник 6 7-16 5
10 Рокитне 6 13-22 3
11 Січ 5 7-27 0

Детальніше...

Група А 2023/24

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 16-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Магала 16 62-18 43
2 Драниця 16 71-24 39
3 DV TRANS 16 64-28 39
4 Садгора 16 61-26 38
5 Берегомет 16 76-39 32
6 Бояни 16 66-38 29
7 Рідківці 16 65-34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 43-44 28
9 Рокитне 16 55-36 27
10 Хімік 16 51-37 21
11 Новоселиця-2017 16 43-48 19
12 Топорівці 16 35-56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 32-46 16
14 Горбова 16 48-76 13
15 Грозинці 16 25-53 13
16 Лавандова мрія 16 30-68 10
17 Колінківці 16 19-56 7
18 Козаки 16 20-139 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 9-го туру

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 8 65-0 24
2 Дорошівці 8 35-14 21
3 Славець 9 32-14 21
4 Борівці-Киселів 9 38-18 18
5 Лужани 8 33-18 18
6 Дорогою життя 9 19-18 13
7 Лашківка 8 14-34 12
8 Неполоківці 8 37-23 9
9 Дубівці А 8 20-32 9
10 Заставна 8 14-33 5
11 Клокучка-Біла 9 19-40 5
12 Валява 8 17-51 4
13 Дубівці Б 8 10-59 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 5 29-12 15
2 Молодія 5 30-16 13
3 Митник 6 36-20 12
4 Горби 5 23-22 9
5 Чагор 5 28-15 7
6 Тереблече 6 26-41 7
7 Ардан  5 23-20 6
8 ДЮСШ Глибока 6 26-33 6
9 Черепківка 5 13-32 4
10 Волока 5 19-30 3
11 Луковиця 5 16-28 3

Детальніше...

Супер-ліга 2023/24.
Після 10-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 8 32-5 24
2 Брусниця 9 30-11 22
3 Луко 8 12-14 13
4 Магала 9 17-18 10
5 Кам'янка 9 14-25 10
6 Садгора 9 9-27 5
7 Берегомет 8 9-23 2

Детальніше...

Перша ліга 2023/24.
Після 11-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Динівці 10 28-9 23
2 Рідківці 10 24-22 22
3 Бояни 10 27-8 21
4 Станівці 10 29-16 20
5 Топорівці 10 13-16 15
6 Дорогою життя 10 19-20 14
7 Глибоцька ДЮСШ 10 13-20 10
8 Горбова 10 13-19 8
9 Новоселиця-2017 10 11-20 7
10 Чорнівка 10 8-20 6
11 Клішківці 10 5-20 6

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Афіша Чернівців

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Реклама