«CHEBASKET - ЧОДЮСШ» обіграв «Вінницьких Зубрів» і закріпився на першій сходинці (ВІДЕО)

Saturday, 12 February 2022 21:20
«CHEBASKET - ЧОДЮСШ» обіграв «Вінницьких Зубрів» і закріпився на першій сходинці. «CHEBASKET - ЧОДЮСШ» обіграв «Вінницьких Зубрів» і закріпився на першій сходинці.

БК «CHEBASKET - ЧОДЮСШ» зіграв виїзний матч першолігового чемпіонату України (група Поділля) з колективом «Вінницькі Зубри» (Вінниця).

Підопічні Геннадія Водовоза святкували чергову перемогу (105:86) та впевнено посідають у підгрупі Поділля першу сходинку. Після другої чверті гості мали невелику перевагу у рахункові - 55:51. Зрештою, буковинська команда вдало зіграла у третій чверті (30:13) та у підсумку здобула перемогу.

Найрезультативнішими гравцями «CHEBASKET - ЧОДЮСШ» стали Микита Найко (27+11 підбирань), Олександр Шашков (23), Василь Федоряк (19), Максим Воробйов (18+11 підбирань), Валентин Співак (13+11 підбирань).

«Вінницькі Зубри» - «CHEBASKET - ЧОДЮСШ» - 86:105 (22:27, 29:28, 13:30, 22:20)

«Вінницькі Зубри»: Ігор Левчук (2), Володимир Фурман (11), Вадим Горбатий (2), Євген Романов (4), Данило Тарасюк (3), Денис Яцик (4), Микола Здирка, Олексій Немикін (14+23 підбирання), Сергій Слободянюк (22), Андрій Гуцалюк (6), Ярослав Бондар (13), Олександр Главатчук (5).

«CHEBASKET-ЧОДЮСШ»: Олександр Шашков (23), Микита Цуркан, Олег Овсієнко, Олексій Мальгінов, Василь Федоряк (19), Валерій Чермак, Олександр Радомський (3), Микита Найко (27+11 підбирань), Валентин Співак (13+11 підбирань), Валентин Гома, Ілля Камбур (2), Максим Воробйов (18+11 підбирань). 

Результати інших матчів (підгрупа Поділля):

КФВ-Говерла - 2 (Івано - Франківськ) - Калуш-ПНУ - 73:65

Ужгород-УЖНУ-ЗОДЮСШ (Ужгород) - Тернопіль-2 ЗУНУ (Тернопіль) - 80:59 

Турнірне становище (група Поділля):

1. CHEBASKET-ЧОДЮСШ (Чернівці) - 37 (19)

2. Калуш - ПНУ (Калуш) - 36 (21)

3. Вінницькі Зубри (Вінниця) - 30 (19)

4. КФВ-Говерла-2 (Івано-Франківськ) - 28 (19)

5. Хмельницька Політехніка - ДіДіБао (Хмельницький) - 27 (20)

6. Тернопіль-2 - ЗУНУ (Тернопіль) - 26 (21)

7. Ужгород - УЖНУ - ЗОДЮСШ (Ужгород) - 23 (19)

 

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

Read 754 times

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Футзал 2024.
Після 7-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Radent 6 26-13 16
2 ТomStudio 6 33-17 15
3 Урожай 5 19-10 12
4 Аматор 5 14-12 9
5 DV-Trans 5 12-7 8
6 З-й тайм 6 23-24 7
7 Bado 5 10-12 6
8 Друзі 5 12-16 5
9 Чернівецький рятувальник 6 7-16 5
10 Рокитне 6 13-22 3
11 Січ 5 7-27 0

Детальніше...

Група А 2023/24

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 16-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Магала 16 62-18 43
2 Драниця 16 71-24 39
3 DV TRANS 16 64-28 39
4 Садгора 16 61-26 38
5 Берегомет 16 76-39 32
6 Бояни 16 66-38 29
7 Рідківці 16 65-34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 43-44 28
9 Рокитне 16 55-36 27
10 Хімік 16 51-37 21
11 Новоселиця-2017 16 43-48 19
12 Топорівці 16 35-56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 32-46 16
14 Горбова 16 48-76 13
15 Грозинці 16 25-53 13
16 Лавандова мрія 16 30-68 10
17 Колінківці 16 19-56 7
18 Козаки 16 20-139 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 9-го туру

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 8 65-0 24
2 Дорошівці 8 35-14 21
3 Славець 9 32-14 21
4 Борівці-Киселів 9 38-18 18
5 Лужани 8 33-18 18
6 Дорогою життя 9 19-18 13
7 Лашківка 8 14-34 12
8 Неполоківці 8 37-23 9
9 Дубівці А 8 20-32 9
10 Заставна 8 14-33 5
11 Клокучка-Біла 9 19-40 5
12 Валява 8 17-51 4
13 Дубівці Б 8 10-59 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 5 29-12 15
2 Молодія 5 30-16 13
3 Митник 6 36-20 12
4 Горби 5 23-22 9
5 Чагор 5 28-15 7
6 Тереблече 6 26-41 7
7 Ардан  5 23-20 6
8 ДЮСШ Глибока 6 26-33 6
9 Черепківка 5 13-32 4
10 Волока 5 19-30 3
11 Луковиця 5 16-28 3

Детальніше...

Супер-ліга 2023/24.
Після 10-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 8 32-5 24
2 Брусниця 9 30-11 22
3 Луко 8 12-14 13
4 Магала 9 17-18 10
5 Кам'янка 9 14-25 10
6 Садгора 9 9-27 5
7 Берегомет 8 9-23 2

Детальніше...

Перша ліга 2023/24.
Після 11-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Динівці 10 28-9 23
2 Рідківці 10 24-22 22
3 Бояни 10 27-8 21
4 Станівці 10 29-16 20
5 Топорівці 10 13-16 15
6 Дорогою життя 10 19-20 14
7 Глибоцька ДЮСШ 10 13-20 10
8 Горбова 10 13-19 8
9 Новоселиця-2017 10 11-20 7
10 Чорнівка 10 8-20 6
11 Клішківці 10 5-20 6

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Афіша Чернівців

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Реклама