У Чернівцях – восьмий тур чемпіонату області з міні-футболу (+ ФОТО, ТАБЛИЦІ)

Субота, 05 січня 2019 11:25

5 січня на штучному майданчику стадіону «Буковина» та СК «Локомотив» відбулися матчі восьмого туру чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу. 

У групі «А» першої поразки команді УСК «Довбуш» завдав лідер – колектив «Урожай». Команда, яка виступає без втрат, здобула перемогу з рахунком 3:0. Голи на рахунку Віталія Ткачука, Сергія Янчика та Вадима Українця. Перемоги також святкували команди «RA-DENT» та «Весільний світ», які також перебувають серед лідерів групи «А».

Міні-футбол: Чемпіонат області 2018-2019. 8-й тур. «RA-DENT» — «Моцарелла-ЧНУ» 4:2 (Фоторепортаж)

Міні-футбол: Чемпіонат області 2018-2019. 8-й тур. «Спарта-U17» — «Весільний світ» 1:4 (Фоторепортаж)

У групі «В» перші очки втратила команда «T.O/M/studio». Лідер групи «В» зіграв унічию (2:2) з колективом «Інстал ПРО». А ось «Волока-2» з рахунком 1:0 (переможний гол на рахунку Руслана Івашка) перемогла «RA-DENT-2» та скоротила відставання від «T.O/M/studio» до одного очка. До четвірки кращих також входять «Інстал ПРО» та «Чудей».

Стадіон «Буковина» 

Група «A»

«Урожай» – УСК «Довбуш» - 3:0 (1:0)

Арбітри – Денис Круглецький, Ігор Гітельман. 

«Урожай»: Василь Біблюк, Андрій Онуфрієв, Сергій Янчик, Юрій Головачук, Михайло Рябий, Олег Керчу, Вадим Українець, Віталій Ткачук, Дмитро Давидний, Олександр Дележа. 

«Довбуш»: Вадим Добрянський, Юрій Букатар, Юрій Негрич, Євген Рошко, Антон Батрак, Ладік Мєлконян, Валентин Рудич, Дмитро Лях, Андрій Шишигін, Богдан Унгурян.

Голи: Віталій Ткачук (15), Сергій Янчик (23), Вадим Українець (29).

«Патрульна поліція» – ФК «Веренчанка» - 1:4 (1:2)

Арбітри – Ігор Гітельман, Денис Круглецький. 

«Патрульна поліція»: Олег Кіцен, Юрій Данелюк, Павло Семенюк, Степан Тісногуз, Андрій Паламар, Андрій Тісногуз. 

«Веренчанка»: Володимир Цісовський, Юрій Федорюк, Юрій Шевченко, Андрій Чикановський, Ю. Фісюк, С. Труфен. 

Голи: Юрій Данелюк (8) – Володимир Цісовський (11,18,36), Ю. Фісюк (17). 

«RA-DENT» – «Моцарелла-ЧНУ» - 4:2 (2:1)

Арбітри - Денис Круглецький, Ігор Гітельман.

«RA-DENT»: Володимир Кифяк, Михайло Герцун, Ярослав Ілащук, Андрій Лукащук, Михайло Лазоряк, Дмитро Бараняк, Дмитро Мельничук, Олександр Чумак.

«Моцарелла – ЧНУ»: Андрій Танасійчук, Богдан Соломян, Станіслав Одайний, Юрій Остафійчук, Андрій Петрусяк, Андрій Архілюк, Григорій Романюк, Руслан Крецький, Георгій Нікифоряк.

Голи: Андрій Лукащук (6), Володимир Кифяк (19,35), Михайло Герцун (24) - Георгій Нікифоряк (17,31).

«Спарта-U-17» – «Весільний світ» - 1:4 (0:3)

Арбітри - Ігор Гітельман, Денис Круглецький

«Спарта-U-17»: Микита Чоботар, Віталій Урсуляк, Владислав Андрієць, Максим Канта, Михайло Боднар, Антон Горкун, Максим Гараміта, Роман Федірчик, Іон Скутарь, Юрій Попюк. 

«Весільний світ»: Станіслав Іоніцой, Сергій Бурлака, Михайло Скорейко, Ян Валаш, Денис Алекса, Сергій Богачук, Вадим Боднарашик, Тарас Новаковський, Сергій Чорний, Ігор Гончар, Андрій Лесік. 

Голи: Роман Федірчик (39) – Сергій Богачук (11), Вадим Боднарашик (16,18), Тарас Новаковський (28).

 

м

Назва команди

і

в

н

п

Р.м.

о

1

«Урожай»

7

7

0

0

42-2

21

2

«Весільний світ»

8

5

2

1

26-18

17

3

«RA-DENT»

7

5

1

1

29-9

16

4

УСК «Довбуш»

7

4

2

1

17-10

14

5

«Дрім-Тім»

7

2

1

4

14-17

7

6

«Моцарелла-ЧНУ»

7

2

1

4

18-22

7

7

«Патрульна поліція»

7

2

1

4

16-24

7

8

ФК «Веренчанка»

7

1

0

6

13-39

3

9

«Спарта-U-17»

7

0

0

7

9-46

0

 

Група «B»

ФК «Мамаївці» – «Буко 93» - 5:4 (2:2)

Арбітри – Микола Столярчук, Валерій Шпирко.  

ФК «Мамаївці»: Юрій Лікар, Ігор Таневський, Олександр Клевчук, Олександр Митринюк, Андрій Панчук, Богдан Гайдук, Іван Гайдук, Валентин Салига, Олександр Філіпчук, Василь Кабюк. 

«Буко-93»: Вадим Яшан, Дмитро Савчук, Євген Пантелюк, Юрій Слободян, Максим Гуцуляк, Михайло Постолакій, Віталій Кердей. 

Голи: Ігор Таневський (14), Андрій Панчук (9,22,23), Богдан Гайдук (40) – Вадим Яшан (6), Євген Пантелюк (10,23), Максим Гуцуляк (39). 

«Інстал ПРО» – «T.O/M/studio» - 2:2 (1:1)

Арбітри – Валерій Шпирко, Микола Столярчук. 

«Інстал ПРО»: Костянтин Гуцул, Павло Мотуз, Валерій Кривинчук, Микола Цепа, Андрій Савчук, Іван Малофій, Денис Ткач, Олександр Зварич, Вадим Бута, Микола Таріца.

«T.O/M/studio»: Степан Кушнір, Віктор Молдован, Олексій Бакалярик, Геннадій Куляк, Сергій Рибак, Олег Молдован, Денис Бульба, Василь Луцик, Сергій Павлович, Сергій Максимчук, Олександр Степанов. 

Голи: Микола Цепа (13), Іван Малофій (32) – Олександр Степанов (4), Василь Луцик (29). 

«BRUNO» – «Чудей» - 0:4 (0:2)

Арбітр - Микола Столярчук, Валерій Шпирко.

«BRUNO»: Олександр Антоняк, Віталій Мельничук, Богдан Тодоріко, Ігор Ткачук, Ігор Григорєв, Михайло Манжосов, Дмитро Скутар, Юрій Мельник, Юрій Паламарчук, Олег Поліщук, Ігор Малишевський.  

«Чудей»: Марян Косован, Микола Демянов, Дмитро Дучак, Ілля Стрільчук, Максим Ілюк, Микола Коваленко, Ілля Гуцуляк, Юрій Косован, Станіслав Вишніцький. 

Голи: Максим Ілюк (9,19), Юрій Косован (30), Дмитро Дучак (35).

 «Волока-2» – «RA-DENT-2» - 1:0 (1:0)

Арбітри – Валерій Шпирко, Микола Столярчук. 

«Волока - 2»: Валентин Подольський, Віталій Мотреску, Володимир Найко, Вадим Пислар, Олександр Тодорович, Руслан Івашко, Сергій Ільїн, Андрій Гордей, Олександр Темерівський, Степан Маковійчук, Олександр Руснак, Руслан Гунчак, Тарас Сивка. 

«RA-DENT-2»: Олександр Попов, Вадим Мельничук, Юрій Турлай, Ігор Руснак, Іван Гнат, Роман Гнат, Володимир Николайчук, Степан Федоров, Сергій Ковтун, Ігор Стефанишин.

Гол: Руслан Івашко (12).

 

м

Назва команди

і

в

н

п

Р.м.

о

1

«T.O.M.studio»

7

6

1

0

36-11

19

2

«Волока-2»

7

6

0

1

45-8

18

3

«Інстал ПРО»

7

4

2

1

25-13

14

4

«Чудей»

7

4

1

2

31-22

13

5

«RA-DENT-2»

7

3

1

3

12-12

10

6

«Грозинці»

7

2

0

5

20-29

6

7

ФК «Мамаївці»

7

1

2

4

12-29

5

8

«BRUNO»

7

1

2

4

11-35

5

9

«Буко 93»

8

0

1

7

16-49

1

 

СК «Локомотив»

Група «С»

«Університет» – «SEZON» - 2:2 (1:1) 

Арбітри - Денис Гуменюк, Іван Фурман.

«Університет»: Микола Тупкало, Андрій Лалак, Олег Добровольський, Олександр Жумига, Микола Геник, Юрій Масікевич, Микола Сочован, Максим Продан, Андрій Королянчук, Василь Нікифоряк. 

«SEZON»: Юрій Влох, Валентин Пантя, Олексій Сема, Сергій Пантєєв, Юрій Пантя, Назарій Цінько, Василь Дарій, Андрій Безбородько, Дмитро Гаврилюк, Ілля Сорока. 

Голи: Олег Добровольський (7,22) – Олексій Сема (8), Юрій Пантя (25).

«Бук-Фам» – ФК «Волока» - -:+

ФК «Васловівці» – «Еко плюс» - 9:2

«Old school» – ФК «Бояни» - 2:5

 

м

Назва команди

і

в

н

п

Р.м.

о

1

«Прутська корона»

7

6

1

0

27-5

19

2

«SEZON»

8

5

1

2

35-19

16

3

ФК «Волока»

7

5

1

1

19-9

16

4

ФК «Бояни»

7

4

2

1

21-14

14

5

«Університет»

7

4

1

2

17-12

13

6

«Old school»

7

2

1

4

19-25

7

7

«Бук-Фам»

7

1

1

5

8-17

4

8

ФК «Васловівці»

7

1

0

6

14-26

3

9

«Еко плюс»

7

0

0

7

9-42

0

 

Група «D»

ФК «Мамаївці плюс» – «Вікторія-Везувій-Моцарелла» - 2:14 (0:6)

Арбітри - Василь Фурман, Іван Фурман.

«Мамаївці плюс»: Павло Молотков, Родіон Ончуленко, Іван Морару, Степан Шинкарук, Данило Чепіль, Дмитро Прокопчук, Іван Бабюк, Юрій Житарь.

«Вікторія-Везувій-Моцарелла»: Микола Дрожжа, Владислав Мельников, Євген Веретенко, Олександр Діденко, Андрій Беженар, Денис Хандій, Денис Зачиковський, Олександр Мікулеску, Микола Гречко, Віталій Савчук. 

Голи: Дмитро Проданчук (23), Степан Шинкарук (30) – Віталій Савчук (4,12,18,25,33), Олександр Діденко (8), Денис Зачиковський (10), Андрій Беженар (19,25,28), Олександр Мікулеску (23,40), Євген Веретенко (29,38).

«Золотий колос-М’ясо Буковини» – «Мрія-Заставна» - 0:1 (0:1)

Арбітри - Денис Гуменюк, Василь Фурман. 

«Золотий колос-М’ясо Буковини»: Олександр Кіфуляк, Вадим Куті, Артем Єлов, Степан Городецький, Роман Дорош, Олександр Мельничук.

«Мрія-Заставна»: Артур Гущин, Віталій Слободян, Володимир Футрик, Кирило Янчик, Микола Фрунчак, Юрій Калинюк, Віталій Давидюк, Едуард Дідух.

Гол: Микола Фрунчак (9).

«Берегомет-Підкрай» – ФК «Фазенда» - 2:2 (2:0)

Арбітри – Денис Гуменюк, Іван Фурман. 

«Берегомет – Підкрай»: Богдан Саїн, Степан Марчук, Давид Шутак, Олександр Мельничук, Михайло Максимюк, Богдан Рибюк, Володимир Бевцик. 

«Фазенда»: Микола Гоменюк, Іван Паньків, Микола Кавуля, Павло Дудлей, Андрій Фурега, Денис Петрусяк, Тарас Анжієвський, Іван Бузек, Дмитро Перчула, Микола Коваль, Віталій Клим, Віталій Єлінчук. 

Голи: Давид Шутак (8), Олександр Мельничук (15) – Іван Бузек (25,35).

«Топорівці» – «Leader team» - 3:6 (1:2)

Арбітри – Іван Фурман, Василь Фурман. 

«Топорівці»: Юрій Гончарюк, Василь Ілащук, Назар Гливка, Микола Гураль, Микола Пухальський, Іван Миколайчук, Микола Мельничук, Павло Олійник, Дмитро Салогуб. 

«Leader team»: Антон Червоний, Андрій Корчак, Віталій Чехов, Олег Херняк, Олександр Пікулін, Єгор Спірідонов, Сергій Курик, Олег Клевчук, Павло Хмара, Володимир Жуківський. 

Голи: Микола Гураль (1,21,24) – Віталій Чехов (11,19), Андрій Корчак (25), Володимир Жуківський (32), Олег Херняк (37,40).

 

м

Назва команди

і

в

н

п

Р.м.

о

1

«Вікторія-Везувій-Моцарелла»

7

6

1

0

39-12

19

2

ФК «Фазенда»

7

5

2

0

27-12

17

3

«Ваш майстер»

7

4

0

3

23-18

12

4

«Leader team»

8

4

0

4

21-20

12

5

«Берегомет-Підкрай»

7

3

1

3

16-19

10

6

«Мрія-Заставна»

7

3

0

4

20-18

9

7

«Золотий колос-М'ясо Буковини»

7

3

0

4

18-19

9

8

«Топорівці»

7

2

0

5

22-34

6

9

ФК «Мамаївці плюс»

7

0

0

7

14-49

0

Прочитано 845 раз

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Кращий гравець Буковини у футзальному сезоні 2018/19

Новини

Соцмережі

Кращий гравець Буковини у міні-футбольному сезоні 2018/19