Футбольний чемпіонат області серед аматорів-2019 розпочнеться 13 квітня (КАЛЕНДАР МАТЧІВ 3-х ЛІГ + 2-х КУБКІВ)

Неділя, 07 квітня 2019 17:03
Старт чемпіонату області серед аматорів - 13 квітня Старт чемпіонату області серед аматорів - 13 квітня

Незабаром стартує футбольний чемпіонат Чернівецької області серед аматорів.

Цьогоріч колективи змагатимуться у Суперлізі (10 колективів), першій (10 колективів) та  другій (8 команд) лігах.

Склад учасників: 

Суперліга: ФК «Неполоківці», ФК «Волока», «RA-DENT» (Чернівці), ФК «Шквал», ФК «Магала», ФК «Золотий колос» (Строїнці), ФК «Нижні Станівці», ФК «Новоселиця – 2017», ФК «Університет» (Чернівці), ФК «Дністер» (Новодністровськ). 

Перша ліга: ФК «Старий Вовчинець», ФК «Чагор», ФК «Фазенда», «TOM.studio», ФК «Молодія», УСК «Довбуш», ФК «Топорівці», ФК «Станівці», ФК «Тереблече», ФК «Глибока».

Друга ліга: ФК «Порубне», СК «Глибока-2», ФК «Магістраль», ФК «Луківці», ФК «Кам’янка», ФК «Коровія», ФК «Черепківка», ФК «Енергія».

13-14 квітня відбудуться матчі першого туру у Суперлізі та першій лізі. Команди другої лігі розпочнуть змагання 5 травня. 

30 квітня буде зіграно матчі 1/16 фіналу Кубку Чернівецької області. А 30 червня стартує «Кубок ліги» - цього дня відбудуться перші матчі 1/4 фіналу (зустрічі-відповіді – 7 липня).

Суперліга

Дата

Час

Стадіон

Гра

Рахунок

I тур

1

13.04

15.00

«Садгора»

«RA-DENT» - ФК «ШКВАЛ»

 

2

14.04

15.00

с.Волока

ФК «Волока» - ФК «Магала»

 

3

13.04

15.00

с.Строїнці

ФК «Золотий колос» - «Нижні Станівці»

 

4

13.04

15.00

м.Новоселиця

ФК «Новоселиця-2017» - ФК «Університет»

 

5

14.04

14.00

м.Новодністровськ

ФК «Дністер» - ФК «Неполоківці»

 

II тур

6

21.04

15.00

с.Чорнівка

ФК «ШКВАЛ» - ФК «Неполоківці»

 

7

19.04

15.00

«Мальва»

ФК «Університет» - ФК «Дністер»

 

8

21.04

15.00

с.Нижні Станівці

«Нижні Станівці» - ФК «Новоселиця-2017»

 

9

20.04

15.00

с.Магала

ФК «Магала» - ФК «Золотий колос»

 

10

20.04

15.00

«Садгора»

«RA-DENT» - ФК «Волока»

 

30 квітня - 1 травня — Кубок області 1/16

III тур

11

05.05

15.00

с.Волока

ФК «Волока» - ФК «ШКВАЛ»

 

12

04.05

15.00

с.Строїнці

ФК «Золотий колос» - «RA-DENT»

 

13

05.05

15.00

м.Новоселиця

ФК «Новоселиця-2017» - ФК «Магала»

 

14

05.05

14.00

м.Новодністровськ

ФК «Дністер» - «Нижні Станівці»

 

15

03.05

16.00

c.Неполоківці

ФК «Неполоківці» - ФК «Університет»

 

IV тур

16

12.05

15.00

с.Чорнівка

ФК «ШКВАЛ» - ФК «Університет»

 

17

12.05

15.00

с.Нижні Станівці

«Нижні Станівці» - ФК «Неполоківці»

 

18

12.05

14.00

с.Магала

ФК «Магала» - ФК «Дністер»

 

19

11.05

15.00

«Садгора»

«RA-DENT» - ФК «Новоселиця-2017»

 

20

12.05

15.00

с.Волока

ФК «Волока» - ФК «Золотий колос»

 

18-19 травня — Кубок області 1/8

V тур

21

25.05

16.00

с.Строїнці

ФК «Золотий колос» - ФК «ШКВАЛ»

 

22

26.05

16.00

м.Новоселиця

ФК «Новоселиця-2017» - ФК «Волока»

 

23

26.05

16.00

м.Новодністровськ

ФК «Дністер» - «RA-DENT»

 

24

26.05

16.00

c.Неполоківці

ФК «Неполоківці» - ФК «Магала»

 

25

24.05

16.00

«Мальва»

ФК «Університет» - «Нижні Станівці»

 

28 травня — резервний день

VI тур

26

02.06

 

с.Чорнівка

ФК «ШКВАЛ» - «Нижні Станівці»

 

27

02.06

 

с.Магала

ФК «Магала» - ФК «Університет»

 

28

01.06

 

«Садгора»

«RA-DENT» - ФК «Неполоківці»

 

29

02.06

 

с.Волока

ФК «Волока» - ФК «Дністер»

 

30

01.06

 

с.Строїнці

ФК «Золотий колос» - ФК «Новоселиця-2017»

 

4-5 червня — Кубок області 1/4 (перші матчі)

VII тур

31

09.06

 

м.Новоселиця

ФК «Новоселиця-2017» - ФК «ШКВАЛ»

 

32

09.06

 

м.Новодністровськ

ФК «Дністер» - ФК «Золотий колос»

 

33

09.06

 

c.Неполоківці

ФК «Неполоківці» - ФК «Волока»

 

34

07.06

 

«Мальва»

ФК «Університет» - «RA-DENT»

 

35

09.06

 

с.Нижні Станівці

«Нижні Станівці» - ФК «Магала»

 

VIII тур

36

16.06

 

с.Чорнівка

ФК «ШКВАЛ» - ФК «Магала»

 

37

15.06

 

«Садгора»

«RA-DENT» - «Нижні Станівці»

 

38

16.06

 

с.Волока

ФК «Волока» - ФК «Університет»

 

39

15.06

 

с.Строїнці

ФК «Золотий колос» - ФК «Неполоківці»

 

40

15.06

 

м.Новоселиця

ФК «Новоселиця-2017» - ФК «Дністер»

 

18-19 червня — Кубок області 1/4 (матчі-відповіді)

IX тур

41

23.06

 

м.Новодністровськ

ФК «Дністер» - ФК «ШКВАЛ»

 

42

23.06

 

c.Неполоківці

ФК «Неполоківці» - ФК «Новоселиця-2017»

 

43

21.06

 

«Мальва»

ФК «Університет» - ФК «Золотий колос»

 

44

23.06

 

с.Нижні Станівці

«Нижні Станівці» - ФК «Волока»

 

45

23.06

 

с.Магала

ФК «Магала» - «RA-DENT»

 

25 червня — резервний день

 

Перша ліга

Дата

Час

Стадіон

Гра

Рахунок

I тур

1

13.04

16.00

Ст.Вовчинець

«Ст.Вовчинець» - ФК «Чагор»

 

2

13.04

16.00

«Жучка»

ФК «Фазенда» - «TOM.studio»

 

3

13.04

16.00

с.Молодія

«Молодія» - УСК «Довбуш»

 

4

13.04

16.00

с.Топорівці

«Топоровці» - «Станівці»

 

5

13.04

16.00

с.Тереблече

«Тереблече» - ФК «Глибока»

 

II тур

6

20.04

16.00

с.Молодія

ФК «Чагор» - ФК «Глибока»

 

7

21.04

16.00

с.Станівці

«Станівці» - «Тереблече»

 

8

20.04

16.00

с.Топорівці

«Топоровці» - «Молодія»

 

9

20.04

16.00

с.Біла

«TOM.studio» - УСК «Довбуш»

 

10

20.04

16.00

Ст..Вовчинець

«Ст.Вовчинець» - ФК «Фазенда»

 

30 квітня - 1 травня — Кубок області 1/16

III тур

11

04.05

16.00

«Жучка»

ФК «Фазенда» - ФК «Чагор»

 

12

04.05

16.00

 

УСК «Довбуш» - «Ст.Вовчинець»

 

13

04.05

16.00

с.Топорівці

«Топоровці» - «TOM.studio»

 

14

04.05

16.00

с.Тереблече

«Тереблече» - «Молодія»

 

15

04.05

16.00

смт.Глибока

ФК «Глибока» - «Станівці»

 

IV тур

16

11.05

16.00

с.Станівці

«Станівці» - ФК «Чагор»

 

17

11.05

16.00

с.Молодія

«Молодія» - ФК «Глибока»

 

18

11.05

16.00

с.Біла

«TOM.studio» - «Тереблече»

 

19

11.05

16.00

Ст..Вовчинець

«Ст.Вовчинець» - «Топоровці»

 

20

11.05

16.00

«Жучка»

ФК «Фазенда» - УСК «Довбуш»

 

18-19 травня — Кубок області 1/8

V тур

21

25.05

16.00

 

УСК «Довбуш» - ФК «Чагор»

 

22

25.05

16.00

с.Топорівці

«Топоровці» - ФК «Фазенда»

 

23

26.05

16.00

с.Тереблече

«Тереблече» - «Ст.Вовчинець»

 

24

25.05

16.00

смт.Глибока

ФК «Глибока» - «TOM.studio»

 

25

25.05

16.00

с.Станівці

«Станівці» - «Молодія»

 

28 травня — резервний день

VI тур

26

01.06

 

с.Молодія

ФК «Чагор» - «Молодія»

 

27

01.06

 

с.Біла

«TOM.studio» - «Станівці»

 

28

01.06

 

Ст..Вовчинець

«Ст.Вовчинець» - ФК «Глибока»

 

29

01.06

 

«Жучка»

ФК «Фазенда» - «Тереблече»

 

30

01.06

 

 

УСК «Довбуш» - «Топоровці»

 

4-5 червня — Кубок області 1/4 (перші матчі)

VII тур

31

08.06

 

с.Топорівці

«Топоровці» - ФК «Чагор»

 

32

09.06

 

с.Тереблече

«Тереблече» - УСК «Довбуш»

 

33

08.06

 

смт.Глибока

ФК «Глибока» - ФК «Фазенда»

 

34

08.06

 

с.Станівці

«Станівці» - «Ст.Вовчинець»

 

35

08.06

 

с.Молодія

«Молодія» - «TOM.studio»

 

VIII тур

36

15.06

 

с.Молодія

ФК «Чагор» - «TOM.studio»

 

37

15.06

 

Ст..Вовчинець

«Ст.Вовчинець» - «Молодія»

 

38

15.06

 

«Жучка»

ФК «Фазенда» - «Станівці»

 

39

15.06

 

 

УСК «Довбуш» - ФК «Глибока»

 

40

15.06

 

с.Топорівці

«Топоровці» - «Тереблече»

 

18-19 червня — Кубок області 1/4 (матчі-відповіді)

IX тур

41

23.06

 

с.Тереблече

«Тереблече» - ФК «Чагор»

 

42

22.06

 

смт.Глибока

ФК «Глибока» - «Топоровці»

 

43

22.06

 

с.Станівці

«Станівці» - УСК «Довбуш»

 

44

22.06

 

с.Молодія

«Молодія» - ФК «Фазенда»

 

45

22.06

 

с.Біла

«TOM.studio» - «Ст.Вовчинець»

 

25 червня — резервний день

 

Друга ліга

30 квітня - 1 травня — Кубок області 1/16

Дата

Час

Стадіон

Гра

Рахунок

I тур

1

05.05

11.00

Тереблече

ФК «Порубне» - СК «Глибока-2»

 

2

05.05

11.00

Глибока

ФК «Магістраль»-ФК «Луківці»

 

3

05.05

11.00

Кам’янка

ФК «Кам’янка»-ФК «Коровія»

 

4

05.05

11.00

Черепківка

ФК «Черепківка» - ФК «Енергія»

 

II тур

5

12.05

11.00

Глибока

СК «Глибока-2» - ФК «Енергія»

 

6

12.05

12.00

Кам’янка

ФК «Кам’янка» - ФК «Черепківка»

 

7

12.05

11.00

Коровія

ФК «Коровія»-ФК «Магістраль»

 

8

12.05

11.00

Тереблече

ФК «Порубне» - ФК «Луківці»

 

18-19 травня — Кубок області 1/8

III тур

9

26.05

11.00

Луківці

ФК «Луківці» - СК «Глибока-2»

 

10

26.05

11.00

Коровія

ФК «Коровія» - ФК «Порубне»

 

11

26.05

11.00

Глибока

ФК «Магістраль» - ФК «Черепківка»

 

12

26.05

11.00

Тарашани

ФК «Енергія» - ФК «Кам’янка»

 

IV тур

13

02.06

11.00

Тарашани

ФК «Енергія» - ФК «Магістраль»

 

14

02.06

11.00

Тереблече

ФК «Порубне» - ФК «Черепківка»

 

15

02.06

11.00

Луківці

ФК «Луківці» - ФК «Коровія»

 

16

02.06

11.00

Глибока

СК «Глибока-2» - ФК «Кам’янка»

 

4-5 червня — Кубок області 1/4 (перші матчі)

V тур

17

09.06

11.00

Коровія

ФК «Коровія» - СК «Глибока-2»

 

18

09.06

11.00

Черепківка

ФК «Черепківка» - ФК «Луківці»

 

19

09.06

11.00

Тарашани

ФК «Енергія» - ФК «Порубне»

 

20

09.06

12.00

Кам’янка

ФК «Кам’янка»-ФК «Магістраль»

 

28 травня — резервний день

VI тур

21

16.06

11.00

Глибока

СК «Глибока-2» - ФК «Магістраль»

 

22

16.06

11.00

Коровія

ФК «Коровія» - ФК «Черепківка»

 

23

16.06

11.00

Луківці

ФК «Луківці» - ФК «Енергія»

 

24

16.06

11.00

Тереблече

ФК «Порубне» - ФК «Кам’янка»

 

18-19 червня — Кубок області 1/4 (матчі-відповіді)

VII тур

25

23.06

11.00

Черепківка

ФК «Черепківка» - СК «Глибока-2»

 

26

23.06

11.00

Глибока

ФК «Магістраль» - ФК «Порубне»

 

27

23.06

12.00

Камянка

ФК «Кам’янка» - ФК «Луківці»

 

28

23.06

11.00

Тарашани

ФК «Енергія» - ФК «Коровія»

 

25 червня — резервний день


«Кубок Ліги»

Дата

Час

Стадіон

Гра

Рахунок

1/4 фіналу (перші матчі)

1

30.06

11.00

Тереблече

ФК «Порубне» - ФК «Луківці»

 

2

30.06

11.00

Коровія

ФК «Коровія» - ФК «Черепківка»

 

3

30.06

11.00

Тарашани

ФК «Енергія» - ФК «Кам’янка»

 

4

30.06

11.00

Михайлівка

ФК «Магістраль» - СК «Глибока-2»

 

1/4 фіналу (матчі-відповіді)

5

07.07

11.00

Луківці

ФК «Луківці»- ФК «Порубне»

 

6

07.07

11.00

Черепківка

ФК «Черепківка»- ФК «Коровія»

 

7

07.07

12.00

Камянка

ФК «Кам’янка»- ФК «Енергія»

 

8

07.07

11.00

Глибока

СК «Глибока-2»- ФК «Магістраль»

 

 

Кубок Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону 2019 року

Дата

Час

Стадіон

Гра

Рахунок

1/16 фіналу

1

30.04

16.00

Новодністровськ

«Дністер» - ФК «Університет»

 

2

30.04

16.00

Молодія

ФК «Чагор» - ФК «Магала»

 

3

30.04

16.00

Черепківка

ФК «Черепківка» - «RA-DENT»

 

4

30.04

16.00

Камянка

ФК «Камянка» - «TOM.studio»

 

5

30.04

16.00

Тереблече

«Тереблече» - «Топоровці»

 

6

30.04

16.00

Глибока

ФК «Магістраль» - ФК «Фазенда»

 

7

01.05

16.00

Коровія

ФК «Коровія» -«Молодія»

 

8

01.05

16.00

Строїнці

ФК «Золотий колос» - «Н.Станівці»

 

9

01.05

16.00

Глибока

СК «Глибока-2» - ФК «Порубне»

 

10

01.05

16.00

Луківці

ФК «Луківці» - ФК «Глибока»

 

11

01.05

16.00

Ст.Вовчинець

«Ст.Вовчинець» - ФК «ШКВАЛ»

 

12

01.05

16.00

Тарашани

ФК «Енергія» - ФК «Неполоківці»

 

1/8 фіналу

13

19.05

16.00

Новоселиця

ФК «Новоселиця-2017» - ФК «Волока»

 

14

19.05

16.00

 

переможець гри №1 – переможець гри №2

 

15

19.05

16.00

 

переможець гри №3 – переможець гри №4

 

16

19.05

16.00

 

переможець гри №5 – переможець гри №6

 

17

18.05

16.00

 

переможець гри №7 – переможець гри №8

 

18

18.05

16.00

 

переможець гри №9 – переможець гри №10

 

19

18.05

16.00

 

переможець гри №11 – переможець гри №12

 

20

18.05

16.00

Чернівці

УСК «Довбуш» - «Станівці»

 

1/4 фіналу – перші матчі

21

05.06

 

 

переможець гри №13 – переможець гри №14

 

22

05.06

 

 

переможець гри №15 – переможець гри №16

 

23

05.06

 

 

переможець гри №17 – переможець гри №18

 

24

05.06

 

 

переможець гри №19 – переможець гри №20

 

1/4 фіналу – матчі-відповіді

25

19.06

 

 

переможець гри №14 - переможець гри №13

 

26

19.06

 

 

переможець гри №16 - переможець гри №15

 

27

19.06

 

 

переможець гри №18 - переможець гри №17

 

28

19.06

 

 

переможець гри №20 - переможець гри №19

 

1/2 фіналу – перші матчі

29

11.08

 

 

переможець ігор №21,25 - переможець ігор №22,26

 

30

11.08

 

 

переможець ігор №23,27 - переможець ігор №24,28

 

1/2 фіналу – матчі-відповіді

31

14.08

 

 

переможець ігор №22,26-переможець ігор №21,25

 

32

14.08

 

 

переможець ігор №24,28 – переможець ігор №23,27

 

Фінал Кубку області

33

24.08

 

 

переможець ігор №29,31 – переможець ігор №30,32

 

Прочитано 3506 раз

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Новини

Соцмережі