«Волока» стала одноосібним лідером обласної Суперліги (ФОТО, РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА)

«Волока» стала одноосібним лідером обласної Суперліги. «Волока» стала одноосібним лідером обласної Суперліги.

У четвертому турі обласної футбольної Суперліги відбувся матч лідерів.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

«Фазенда» приймала «Волоку». До очної зустрічі команди не втратила жодного очка.

Гра розпочалася вдало для господарів поля. Вже на 5 хвилині гри ворота Миколи Гоменюка вразив Віктор Масікевич. Згодом шанс зрівняти рахунок мав Денис Хандій, однак шкіряна куля влучила у поперечину. А на 17 хвилині матчу гол у відповідь забив кращий бомбардир «Волоки», досвідчений Максим Ілюк. «Фазенда» мала шанс знову вперед, однак удари Сергія Пантєєва і Валентина Рудича заблокували гравці гостей.

У другому таймі гості забили другий гол. Після порушення правил гравцями «Фазенди» у власному штрафному майданчику, пенальті реалізував Михайло Прокопець. Після цього «Фазенда» могла як зрівняти рахунок, так і пропустити втретє.

У підсумку «Волока» перемогла з рахунком 2:1 та одноосібно очолила турнірну таблицю обласної Суперліги. «Фазенда» - друга.

«Фазенда» - «Волока» - 1:2 (1:1)

ФУТБОЛ: ЧЕМПІОНАТ ЧО-2022. СУПЕРЛІГА. 4-Й ТУР. ФК «ФАЗЕНДА» — ФК «ВОЛОКА» 1:2 (140 ФОТО)

Арбітр - Микола Байдюк (Чернівці), асистенти арбітра - Євген Гашков, Марія Сас-Батрак (Чернівці), спостерігач арбітражу - Віктор Антимійчук (Чернівці).

«Фазенда»: Олег Цуркан, Микола Гречко, Олександр Темерівський, Валентин Рудич (Дмитро Дучак, 65), Андрій Фучинський (Юрій Головачук, 80), Дмитро Бобик (Вадим Пислар, 85), Микита Янков, Віктор Масікевич, Сергій Пантєєв (Олександр Тодорович, 77), Василь Луцик, Максим Соломян (Богдан Соломян, 46). Запасні: Олександр Чорней, Сергій Янчик.

«Волока»: Микола Гоменюк, Олег Штефуник, Василь Томащук, Емре Мануіла, Денис Хандій, Михайло Прокопець (Максим Беслюбняк, 83), Артем Меркушов (Олександр Таневський, 56), Андрій Савчук (Дмитро Лахман, 71), Іван Макотяк (Вадим Гура, 90+2), Максим Ілюк (Богдан Столощук, 90), Артем Почтар. Запасні: Максим Нагірний, Сергій Жижиян.

Голи: Віктор Масікевич (5) - Максим Ілюк (17), Михайло Прокопець (81, з пенальті).

Попередження: Микита Янков (61), Олег Цуркан (80), Андрій Фучинський (80) - Денис Хандій (16), Микола Гоменюк (22), Василь Томащук (51), Андрій Лахнюк (51, тренер), Олег Штефуник (62).

Виїзну перемогу з рахунком 1:0 над ФК «Камянка» здобув ФК «Луковиця». Переможний гол у другому таймі забив Вадим Мельничук, який вийшов на заміну.

ФК «Камянка» - ФК «Луковиця» - 0:1 (0:0)

Склад ФК «Луковиця»: Мельников, Булезюк, Боднар (Горда, 71), Чибуряк, Рачинський, Добровольський, Шородок (Мага, 74), Ю. Масікевич (Грицку, 76), Лукащук (Вишняк, 67), Кердей (Давід, 78), Корсей (В. Мельничук, 53).

ФК «Магала» - ФК «Садгора-Чорнівка» - 5:1

«Глибоцька ДЮСШ» - ФК «Брусниця» - 0:6

ФК «Бояни» - ФК «Воля» - 5:1

1. ФК «Волока» - 12 (4), 21:4

2. ФК «Фазенда» - 9 (4), 19:4

3. ФК «Бояни» - 9 (4), 16:4