Обласна футбольна Суперліга – 2023/24: чергова переконлива перемога «Фазенди», «Кам’янка» входить у трійку кращих (РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ)

Понеділок, 02 жовтня 2023 14:08
Обласна футбольна Суперліга – 2023/24: чергова переконлива перемога «Фазенди», «Кам’янка» входить у трійку кращих Обласна футбольна Суперліга – 2023/24: чергова переконлива перемога «Фазенди», «Кам’янка» входить у трійку кращих

Зіграно матчі 5 туру чемпіонату Чернівецької області серед команд Суперліги.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

У 5 турі чемпіонату Чернівецької області «Фазенда» грала на виїзді із командою «Садгора».

Вже на 3 хвилині гри гості повели у рахункові. Відзначився кращий бомбардир «Фазенди» Віктор Масікевич.

А на 25 хвилині гри перевагу «Фазенди» у рахункові збільшив досвідчений нападник Дмитро Дучак. Той же Дмитро Дучак незадовго до перерви оформив дубль.

У другій половині зустрічі гравці «Фазенди» забили четвертий гол у ворота «Садгори». Цього разу відзначився Сергій Максимчук, який у другому таймі вийшов на заміну.

«Фазенда» перемогла з рахунком 4:0 та очолює турнірну таблицю обласної Суперліги.

«Садгора» - «Фазенда» - 0:4 (0:3)

«Фазенда»: Владислав Мельников, Олександр Озарчук (Віталій Рябий, 77), Валентин Рудич (Віталій Фетісов, 46), Володимир Бербека, Денис Петрусяк ( Максим Соломян, 69), Дмитро Дучак (Сергій Максимчук, 53), Микола Павлюк, Микита Янков ( Олександр Тодорович, 53), Віктор Масікевич (Микола Цепа 69), Олександр Таневський, Дмитро Лахман (Святослав Кермач, 77).

«Садгора»: Григорій Іванчук, Віктор Руляк (Ярослав Верстяк, 46), Олександр Мельничук, Микола Кавуля (Володимир Смола, 66), Юрій Негрич, Олександр Попович, Андрій Шимчук, Денис Головко, Микола Маслей, Валентин Верстяк ( Іван Петреняк, 73), Максим Бурденюк (Дмитро Балацький, 66).

Голи: Віктор Масікевич (3), Дмитро Дучак (25,42), Сергій Максимчук (80).

Попередження: Андрій Шимчук (34), Микола Кавуля (55).

«Кам’янка» перемогла на виїзді «Магалу» - 2:0. Дубль у другому таймі оформив Вадим Шостак.

«Магала» – «Кам’янка» – 0:2 (0:0)

«Магала»: Тупкало Микола, Лукащук Андрій (Кисліцен Максим, 58), Жижиян Сергій, Гостюк Анатолій (Токар Ігор, 77), Буцура Іонел, Ілащук Ярослав, Бабій Павло (Гугуман Ілля, 77), Маковійчук Степан, Пержун Іван (Буженица Андрій, 83), Маковійчук Олександр, Старчук Михайло (Катаранчук Дмитро, 58).

«Кам’янка»: Лазурко Микола, Воробець Володимир, Бождуга Олександр (Герасимюк Юрій, 88), Шостак Вадим, Мігай Олександр, Чапля Василь, Панцир Анатолій, Микитюк Богдан (Христинченко Євгеній, 63), Карлійчук Юрій, Попович Дмитро, Мельничук Віктор.

Голи: Шостак Вадим (67, 79 – з пенальті).

Попередження: Гостюк Анатолій (61).

Другий матч поспіль виграла команда «Луко». Два голи у ворота команди «Берегомет» забили Вадим Мельничук і Володимир Шородок. А на 75 хвилині гри Олег Добровольський не забив пенальті.

Під завісу гри гол престижу забив Петро Кейван.

«Берегомет» – «Луко» - 1:2 (0:1)

«Берегомет»: Мурзакой Олександр, Бевцик Володимир (Новаковський Тарас, 56), Баран Тарас (Мендришора Сергій, 56), Марчук Михайло (Марчук Степан, 56), Калинич Олександр, Перепелиця Віталій, Андрійчук Юрій (Равлюк Олександр, 73), Дутка Степан (Кейван Петро, 83), Перепелиця Дмитро, Граб Микола, Іванюк Владислав.

«Луко»: Баланюк Назар, Масікевич Юрій, Чорней Олександр, Рачинський Богдан, Кердей Василь, Добровольський Олег, Мельничук Вадим, Чехов Віталій (Клічук Ігор, 68), Чорней Едоардо (Грицку Дан, 80), Шородок Володимир (Романюк Іван, 89), Скіцко Владислав (Мага Вадим, 77).

Голи: Кейван Петро (88) – Мельничук Вадим (33), Шородок Володимир (58).

На 75 хвилині Добровольський Олег (ФК “Луко”) не реалізував пенальті.

Попередження: Добровольський Олег (90).