Обласна футбольна Суперліга – 2023/24: чергова переконливі перемоги «Фазенди» та «Брусниці» (РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ)

Неділя, 08 жовтня 2023 16:33
Обласна футбольна Суперліга – 2023/24: чергова переконливі перемоги «Фазенди» та «Брусниці». Обласна футбольна Суперліга – 2023/24: чергова переконливі перемоги «Фазенди» та «Брусниці».

Зіграно матчі 6 туру чемпіонату Чернівецької області серед команд Суперліги.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

У шостому турі чемпіонату Чернівецької області «Фазенда» приймала «Берегомет». Господарі поля здобули чергову переконливу перемогу. Щоправда, до 25 хвилини гри ворота гостей залишалися «сухими». А впродовж 25-26 хвилинах зустрічі гравці «Фазенди» двічі вразили ворота суперника. Голи на рахунку Микити Янкова та Максима Соломяна.

На початку другого тайму дубль оформив Микита Янков, а Дмитро Дучак забив свій 5 гол у сезоні. А згодом Святослав Кермач і Віктор Масікевич (6 гол у сезоні) встановили остаточний рахунок матчу - 6:0 на користь «Фазенди».

«Фазенда» - «Берегомет» - 6:0 (2:0)

Арбітр - Іван Марчук (Чернівці), асистенти арбітра - Ірина Рачинська, Марта Писарюк (Чернівці), спостерігач арбітражу - Ігор Каліта (Чернівці).

«Фазенда»: Владислав Мельников, Володимир Бербека (Святослав Кермач, 62), Валентин Рудич (Денис Петрусяк, 57), Микола Павлюк, Андрій Фучинський (Дмитро Дучак, 46), Олександр Тодорович (Олександр Таневський, 46), Дмитро Лахман (Сергій Максимчук, 46), Віталій Фетісов (Олександр Озарчук, 57), Микита Янков (Микола Цепа, 62), Віктор Масікевич, Максим Соломян.

«Берегомет»: Олександр Мурзакой, Володимир Бевцик, Тарас Баран (Ілля Куржос, 75), Тарас Новаковський, Михайло Марчук (Олександр Равлюк, 75), Сергій Мендришора, Олександр Калинич, Віталій Перепелиця (Богдан Герасимович, 84), Степан Марчук, Степан Дутка, Владислав Іванюк (Петро Кейван, 84).

Голи: Микита Янков (25,53), Максим Соломян (26), Дмитро Дучак (55), Святослав Кермач (83), Віктор Масікевич (89).

Попередження: Максим Соломян (79).

Переконливу перемогу над «Садгорою» здобула «Брусниця». У першому таймі відзначився кращий бомбардир господарів Василь Варварюк. А у другій половині зустрічі пенальті реалізував Михайло Прокопець. Остаточний рахунок у матчі встановив Михайло Берсан.

«Брусниця» – «Садгора» – 3:0 (1:0)

Арбітр - Вітюк Михайло (Чернівці), асистенти арбітра- Ткач Іван (Чернівецькій район), Круглецький Денис (Чернівці), спостерігач арбітражу: Томашевський Аркадій (Чернівецький район).

«Брусниця»: Біблюк Василь (Грекул Василь, 85), Зінов’єв Ілля, Геник Микола, Молофій Іван, Савчук Василь (Філіпчук Іван, 71), Коваленко Микола (Шевчук Олександр, 66), Купіна Василь (Жумига Андрій, 85), Берсан Михайло, Прокопець Михайло (Костенюк Василь, 79), Андрієць Владислав (Борисенко Даніїл, 60), Варварюк Василь (Базелюк Владислав, 78).

«Садгора»: Іванчук Григорій, Кавуля Микола (Верстяк Ярослав, 73), Смола Володимир, Мельничук Олександр, Негрич Юрій (Баюра Андрій, 85), Скорейко Михайло (Томюк Василь, 71), Попович Олександр, Верстяк Валентин (Королик Микола, 71), Головко Денис (Петриняк Іван, 58), Балацький Дмитро (Петруник Олександр, 46), Бурденюк Максим (Шимчук Андрій, 46).

Голи: Варварюк Василь (41), Прокопець Михайло (65 – з пенальті), Берсан Михайло (78).

Попередження: Молофій Іван (38) – Попович Олександр (38), Мельничук Олександр (64).

«Луко» – «Магала» - 3:2