«Буковинська Надія» зіграла з титулованим «Житлобудом - 2» (ФОТО, ВІДЕО)

Неділя, 27 вересня 2020 06:33
«Буковинська Надія» зіграла з титулованим «Житлобудом - 2». «Буковинська Надія» зіграла з титулованим «Житлобудом - 2».

У четвертому турі вищолігового чемпіонату України серед жіночих команд «Буковинська Надія» приймала титулований колектив «Житлобуд - 2» (Харків).

Харківська команда тричі вигравала чемпіонат України, а багато її гравців мають досвід виступів за національну збірну нашої держави (Дарина Бондарчук, Ірина Подольська, Катерина Корсун, Натія Панцулая, Вероніка Андрухів, Яна Малахова, Роксолана Кравчук, Яна Калініна).

Матч розпочався вдало для футболісток буковинської команди. Вже на 1 хвилині зустрічі Надія Вегерич вразила ворота гостей. Дебютантка «Буковинської Надії» забиває другий матч поспіль.

Згодом гравці харківської команди показали свій клас. На 4 хвилині гри рахунок зрівняла Вероніка Андрухів, а капітан колективу «Житлобуд - 2» Яна Калініна реалізувала пенальті. Ще до перерви відзначилися Катерина Корсун, Роксолана Кравчук та Яна Калініна. Тож після першого тайму «Буковинська Надія» поступалася з рахунком 1:5.

У другій половині гри хет-трик оформила досвідчена Яна Калініна, яка встановила остаточний рахунок гри - 6:1 на користь харківської команди. Зазначимо, що неодноразово буковинську команду від голу виручала воротар Яна Глух.

Наступний матч підопічні Валерія Сарафінчана зіграють 4 жовтня на виїзді. Суперник - команда «Восход» (Стара Маячка).

«Буковинська Надія» (Великий Кучурів) - «Житлобуд - 2» (Харків) - 1:6 (1:5)

Футбол: Чемпіонат України серед жінок. Вища ліга. «Буковинська надія» — «Житлобуд-2» 1:6 (164 фото)

26 вересня 2020 р. Чернівці. Стадіон «Мальва»

Арбітр - Софія Причина (Львівська область), асистенти арбітра - Ірина Чайка (Львів), Марта Звержинська (Чернівці), спостерігач арбітражу - Віктор Антимійчук (Чернівці).

«Буковинська Надія»: Яна Глух, Оксана Гриценок, Софія Баліна, Валерія Ольховська, Євгенія Салай (Каріна Войт, 46), Діана Мущенська, Надія Вегерич, Поліна Мухлиніна (Світлана Когут, 63), Анастасія Петрушко (Діана Кавацюк, 63), Наталія Корнацька, Надія Бойчук. Запасні: Вікторія Петровець, Олександра Сакаль, Кароліна Нагорняк, Валентина Петіхачна. Головний тренер - Валерій Сарафінчан, тренер - Тарас Когут.

«Житлобуд - 2»: Дарина Бондарчук, Анастасія Сірмай, Ірина Подольська (Марія Колещук, 65), Катерина Корсун, Натія Панцулая (Тетяна Рижова, 46), Юлія Титова, Тетяна Полюхович (Яна Котик, 46), Яна Малахова (Ірина Котяш, 46), Яна Калініна, Вероніка Андрухів (Любов Мохнач, 65), Роксолана Кравчук. Запасні: Ксенія Хайруліна, Ірина Джуренко. Тренери - Юлія Мотько, Олександр Митько.

Голи: Надія Вегерич (1) - Вероніка Андрухів (4), Яна Калініна (7 - з пенальті, 40,60), Катерина Корсун (27), Роксолана Кравчук (37).

Попередження: Оксана Гриценок (48).