Обласна футбольна Суперліга: «Довбуш» втрачає перші очки, перемоги «Брусниці», «Глибокої» та «Волоки» (ФОТО, ТАБЛИЦЯ, СТАТИСТИКА, БОМБАРДИРИ)

Неділя, 20 червня 2021 07:32
Матч «Глибока» - «Фазенда». Матч «Глибока» - «Фазенда».

Відбулися матчі сьомого туру обласної футбольної Суперліги.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Перші очки у чемпіонаті втратив лідер - УСК «Довбуш». Підопічні Віталія Куниці не змогли перемогти у Ленківцях колектив «Магістраль». Матч завершився нульовою нічиєю.

«Магістраль» - «Довбуш» - 0:0

19 червня 2021 р. Ленківці.

Арбітр - Микола Байдюк (Чернівці), асистенти арбітра - Ірина Рачинська (Чернівці), Марта Звержинська (Чернівці), спостерігач арбітражу - Юрій Мосейчук (Чернівці).

«Магістраль»: Денис Купчанко, Олександр Руснак, Олег Добровольський, Тарас Таріца, Володимир Чобан, Сергій Рибак, Олександр Дележа (Валентин Пантя, 55), Віктор Ващук (Олег Кіцен, 65), Денис Зачиковський, Юрій Масікевич, Михайло Старчук. Запасні: Дмитро Барановський, Андрій Шинкар. Представник - Віталій Гончар.

«Довбуш»: Богдан Степаненко, Валентин Рудич, Микола Геник, Юрій Шевчук, Віталій Давидюк, Андрій Шишигін, Віктор Масікевич, Олександр Жумига, Дмитро Бобик, Артем Меркушов (Роман Мельник, 87), Дмитро Дучак. Запасні: Юрій Генцар, Андрій Мельничук, Вадим Бута, Юрій Василик, Роман Придрик. Тренер - Віталій Куниця.

Попередження: Олександр Дележа (52), Олег Добровольський (69), Михайло Старчук (79), Володимир Чобан (86), Олег Кіцен (89).

«Фазенда» грала на виїзді з ФК «Глибока». У першому таймі гравці «Фазенди» мали непогані шанси вразити ворота господарів. На 34 хвилині гри свій шанс не використав Юрій Антонюк. А через 5 хвилин не зміг переграти голкіпера ФК «Глибока» Павло Бабій. Не вистачило також влучності ударам Сергія Ільїна та Вадима Пислара.

«Фазенда» отримала гол у роздягальню. Після виконання штрафного, шкіряна куля опинилася у воротах Олега Цуркана. Автором голу став Геннадій Куляк.

На 71 хвилині гри рахунок зрівняв Вадим Пислар, однак згодом Владислав Ватаманюк знову вивів господарів поля вперед. Футболісти «Фазенди» мали шанси зрівняти рахунок. Зокрема, на 75 хвилині гри небезпечно пробивав головою один із кращих гравців у складі «Фазенди» - досвідчений Сергій Янчик, а згодом Павло Бабій знову програв дуель голкіперові ФК «Глибока» Степанові Кушніру.

«Фазенда», яка у цьому матчі мала шанси здобути другу перемогу у сезоні, поступилася з рахунком 1:2.

«Глибока» - «Фазенда» - 2:1 (1:0)

ФУТБОЛ: ЧЕМПІОНАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ-2021. СУПЕРЛІГА. «ГЛИБОКА» — «ФАЗЕНДА» 2:1 (268 ФОТО)

19 червня 2021 р. смт. Глибока. 110 глядачів.

Арбітр - Віталій Мельник (Чернівецький район), асистенти арбітра - Сергій Буковей (Чернівецький район), Іван Ткач (Чернівецький район), спостерігач арбітражу - Юрій Скорейко (Чернівці).

«Глибока»: Степан Кушнір, Денис Петрусяк, Іван Молофій, Василь Нікифоряк, Богдан Соломян, Олексій Бакалярик, Микола Фрунчак, Андрій Мотовилець, Геннадій Куляк, Владислав Ватаманюк, Тарас Анжієвський. Запасні: Андрій Букатар, Олександр Букатар, Михайло Телегуз, Іван Жук, Роман Майщук, Богдан Микитюк, Валентин Костюк. Тренер - Григорій Токар.

«Фазенда»: Олег Цуркан, Юрій Антонюк, Максим Гринько, Павло Бабій, Сергій Янчик, Вадим Пислар, Сергій Ільїн, Дмитро Бараняк, Максим Тринта, Микола Кавуля, Павло Мотуз. Запасні: Сергій Сороцький, Микола Коваль, Іван Паньків, Максим Лукащук, Віталій Ткачук. Тренер - Олександр Степанов.

Голи: Геннадій Куляк (45+1), Владислав Ватаманюк (73) - Вадим Пислар (71).

Попередження: Максим Гринько (45), Павло Мотуз (88) - Андрій Мотовилець (89).

Чергову перемогу у чемпіонаті області здобула команда «Брусниця». Цього разу «Брусниця» перемогла на виїзді «Чагор» - 2:0. Вже на 6 хвилині матчу відзначився Василь Варварюк, який забив 4 гол у чемпіонаті. А вже у другій половині зустрічі перевагу гостей у рахункові закріпив Олександр Шевчук.

На 70 хвилині гри «Брусниця» залишилася у меншості. Через друге попередження поле достроково залишив Ярослав Гаталяк.

«Чагор» - «Брусниця» - 0:2 (0:1)

19 червня. Чернівці. «Хет-трик Арена». 200 глядачів.

Арбітр - Юрій Никифорець (Чернівці), асистенти арбітра - Сергій Дарійчук, Євген Гашков (Чернівці), спостерігач арбітражу - Микола Левко (Чернівці).

«Чагор»: Владислав Мельников, Богдан Рачинський (Дмитро Попович, 74), Олександр Чорней, Олександр Булезюк, Олег Циганчук (Олександр Боднарчук, 74), Анатолій Сопонару (Віталій Стратейчук, 61), Роман Блажко (Сергій Купріч, 42), Микола Цепа, Андрій Гульчак (Богдан Столощук, 46), Сергій Пантєєв (Олександр Дейнеко, 61), Леонід Львов. Запасний: Юрій Сопонару.

«Брусниця»: Василь Біблюк, Ярослав Гаталяк, Вячеслав Пилишатий, Сергій Жижиян, Володимир Бербека, Дмитро Давидний, Микола Коваленко (Микола Рябий, 83), Олександр Шевчук (Василь Савчук, 88), Руслан Філіпчук (Валерій Блажко, 66), Василь Варварюк (Андрій Фурега, 81), Андрій Лалак. Запасні: Юрій Ковальчук, Олександр Баланецький.

Голи: Василь Варварюк (6), Олександр Шевчук (79).

Попередження: Анатолій Сопонару (14), Олександр Боднарчук (58), Сергій Пантєєв (58) - Ярослав Гаталяк (18).

Вилучення: Ярослав Гаталяк (70, друге попередження).

У домашньому матчі «Волока» розгромила «Кам’янку» - 6:1.

Героєм матчу став Артем Почтар, який забив 5 голів. Артем очолив бомбардирські перегони. Тепер на рахунку перспективного гравця 9 результативних ударів. Ще один гол у переможців забив Іван Оробець. Єдиний результативний удар у гостей на рахунку Руслана Онофрійчука.

«Волока» - «Кам’янка» - 6:1 (2:0)

20 червня 2021 р. Волока. 250 глядачів.

Арбітр - Андрій Кошура (Чернівці), асистенти арбітра - Володимир Безборотько (Чернівецький район), Марія Сас-Батрак (Чернівці), спостерігач арбітражу - Віктор Антимійчук (Чернівці).

«Волока»: Максим Бойко, Вячеслав Шевчук, Сергій Жижиян, Олег Штефуник, Іван Макотяк, Андрій Савчук (Віталій Урсуляк, 68), Віктор Ягнич (Владислав Андрієць, 46), Андрій Філіпчук (Дмитро Лахман, 63), Іван Оробець, Володимир Шородок, Артем Почтар. Запасний: Вадим Гура. Тренери - Андрій Лахнюк, Олег Керчу.

«Кам’янка»: Мансур Хачаруєв, Юрій Карлійчук, Максим Бош, Максим Долинюк, Ілля Русу (Максим Загарюк, 46), Руслан Онофрійчук, Вячеслав Воробець, Максим Долинюк (?), Юрій Герасимюк, Анатолій Панцир, Сергій Козачук. Запасний: Василь Кузик. Представник команди - І. Лазурко.

Голи: Артем Почтар (5,37,59,65,66), Іван Оробець (56) - Руслан Онофрійчук (51).

Попередження: Іван Макотяк (38), Сергій Жижиян (47) - Максим Долинюк (70).