Обласна футбольна Суперліга: друге коло розпочали «Довбуш» та «Фазенда», переконливі перемоги «Брусниці» та «Волоки» (ФОТО, СТАТИСТИКА, ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ)

Неділя, 15 серпня 2021 10:10
Обласна футбольна Суперліга: друге коло розпочали  «Довбуш» та «Фазенда». Обласна футбольна Суперліга: друге коло розпочали «Довбуш» та «Фазенда».

Зіграно матчі десятого туру обласної Суперліги.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Друге коло обласної Суперліги - 2021 розпочиналося матчем «Довбуш» - «Фазенда».

У стартовому складі команд на поле вийшли дебютанти. У лавах господарів дебютував кращий бомбардир минулорічного чемпіонату Леонід Львов («Чагор»), а за «Фазенду» грав досвідчений Олександр Руснак, який у першому колі виступав за «Магістраль».

Немає опису.

Команди тривалий час не могли забити перший гол у зустрічі. Хоча небезпечні моменти виникали як у воріт гостей, так і лідера чемпіонату. На 21 хвилині гри, на жаль, довелося залишити поле гравцеві «Фазенди» Максимові Гринькові. Згодом господарі поля провели дві результативні атаки. Відзначився дебютант «Довбуша» Леонід Львов (37 хвилина) та Віктор Масікевич (42).

У другому таймі за «Фазенду» дебютував бронзовий призер вищолігового чемпіонату України - 2020/21 у складі «Буковини» U17 Максим Василишин.

На 84 хвилині гри «Фазенда» залишилася у меншості. Через друге попередження поле достроково залишив Станіслав Вішніцький. А через хвилину Олександр Жумига забив третій гол у ворота гостей. Підсумковий рахунок - 3:0 на користь лідера обласної Суперліги.

«Довбуш» - «Фазенда» - 3:0 (2:0)

ФУТБОЛ: ЧЕМПІОНАТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ-2021. СУПЕРЛІГА. «ДОВБУШ» — «ФАЗЕНДА» 3:0 (171 ФОТО)

11 серпня 2021 р. Чернівці. ФОК «Олімпія». 200 глядачів.

Арбітр - Олександр Плахов (Чернівці), асистенти арбітра - Володимир Безборотько (Чернівецький район), Іван Ткач (Чернівецький район). спостерігач арбітражу - Ігор Каліта (Чернівці).

«Довбуш»: Богдан Степаненко, Ілля Стрільчук (Володимир Найко, 59), Микола Геник, Юрій Шевчук, Валентин Рудич (Юрій Василик, 89), Дмитро Бобик, Олександр Тодорович (Віталій Давидюк, 65), Віктор Масікевич (Роман Мельник, 87), Андрій Шишигін (Павло Малик, 88), Олександр Жумига, Леонід Львов (Владислав Андрієць, 65). Запасний: Юрій Генцар. Тренер - Віталій Куниця.

«Фазенда»: Олег Цуркан, Сергій Янчик, Станіслав Вішніцький, Олександр Руснак, Микола Кавуля (Андрій Фурега, 76), Дмитро Бараняк, Павло Бабій, Юрій Головачук, Максим Гринько (Микола Коваль, 21 ;Максим Василишин, 65), Сергій Ільїн, Сергій Максимчук. Запасний: Сергій Сороцький. Тренер - Олександр Степанов.

Голи: Леонід Львов (37), Віктор Масікевич (42), Олександр Жумига (85).

Попередження: Віталій Куниця (61), Юрій Шевчук (90) - Станіслав Вішніцький (72).

Вилучення: Станіслав Вішніцький (84).

Колектив «Брусниця» переконливо перемогла у Сторожинці «Магістраль» - 4:0.

Усі чотири гості забили ще до перерви.

Результативні удари на свій рахунок записали Андрій Баланецький, Вадим Попович, Руслан Філіпчук та Василь Варварюк. Цікаво, що Вадим Попович у першому колі виступав за ...«Магістраль», яку залишили декілька гравців основного складу.

«Магістраль» - «Брусниця» - 0:4 (0:4)

14 серпня 2021 р. Сторожинець. 100 глядачів.

Арбітр - Віталій Мельник (Чернівецький район), асистенти арбітра - Мілош Петріч (Чернівці), Марія Сас-Батрак (Чернівці), спостерігач арбітражу - Микола Солоненко (Чернівецький район).

«Магістраль»: Дмитро Барановський, Максим Куляк, Олександр Таневський, Юрій Масікевич, Сергій Рибак, Павло Гончар, Ігор Гаврилиця (Віталій Гончар, 83), Андрій Шинкар (Дмитро Макаренко, 66), Олександр Дележа (Ігор Дончак, 59), Віктор Ващук, Олег Кіцен. Запасний: Максим Зубаль.

«Брусниця»: Василь Біблюк (Юрій Ковальчук, 69), Володимир Бербека, Вячеслав Пилишатий, Андрій Фучинський, Вадим Попович, Олександр Баланецький, Валерій Блажко, Руслан Філіпчук (Вадим Симака, 51), Василь Варварюк, С. Пилишатий. Запасні: Ярослав Гаталяк, Василь Савчук, Сергій Жижиян, Андрій Шимчук, Микола Рябий.

Голи: Андрій Баланецький (15), Вадим Попович (27), Руслан Филипчук (32), Василь Варварюк (40).

Попередження: Олександр Дележа (44).

Гравці «Волоки» розгромили аутсайдера змагань - «RADENT» (11:2). Вже після першого тайму підопічні Андрія Лахнюка та Олега Керчу вигравали з рахунком 7:1.

Автором хет-трику став лідер серед бомбардирів обласної Суперліги Артем Почтар. Ще у першому таймі дубль оформив новачок господарів Богдан Столощук.

У другій половині зустрічі також автором дублю став ще один новачок «Волоки» Євген Маркін.

У господарів також відзначилися Сергій Жижиян, Дмитро Лахман, Іван Оробець та Андрій Філіпчук.

У ворота «Волоки» двічі призначали пенальті. Одинадцятиметровий реалізували Євген Єрмілов та Андрій Руснак.

ФК «Волока» – ФК «RADENT» - 11:2 (7:1)

14 серпня 2021 р. Волока. 100 глядачів.

Арбітр - Олександр Семенніков (Дністровський район), асистенти арбітра - Сергій Дарійчук (Чернівці), Георгій Нікифоряк (Чернівецький район), спостерігач арбітражу - Микола Осадець (Чернівці).

«Волока»: Анатолій Волощук, Олександр Скутельник (Віталій Урсуляк, 46), Сергій Жижиян, Олег Штефуник, Іван Макотяк (Євген Маркін, 57), Андрій Савчук (Вадим Гура, 57), Віктор Ягнич (Андрій Філіпчук, 46), Іван Оробець, Дмитро Лахман (Олександр Божескул, 46), Артем Почтар, Богдан Столощук (Володимир Шородок, 46).

«RADENT»: Олексій Штефанчук, Станіслав Продан, Денис Головко, Максим Коломієць (Василь Кочет, 46), Микола Сочован, Андрій Руснак, Юрій Зазубик, Євген Єрмілов (Вячеслав Гончерюк, 46), Іван Горащук, Владислав Мироник (Олександр Олійник, 74), Анатолій Євдощек. Запасний: Степан Федоров.

Голи: Артем Почтар (7,41,82), Богдан Столощук (21,22), Сергій Жижиян (30), Дмитро Лахман (37), Іван Оробець (44), Андрій Філіпчук (61), Євген Маркін (64,70) - Євген Єрмілов (36, з пенальті), Андрій Руснак (66, з пенальті).

Попередження: Володимир Шородок (51), Вадим Гура (66).

У десятому турі зіграли між собою претенденти на призові місця «Глибока» та «Чагор». Гра завершилася нульовою нічиєю.

Щодо новачків команд, то за господарів поля зіграв Євген Квасниця, який раніше грав за «Буковину» U19 та «Буковину».

«Глибока» - «Чагор» - 0:0

14 серпня 2021 р. Глибока. 300 глядачів.

Арбітр - Михайло Вітюк (Чернівці), асистенти арбітра - Володимир Безборотько (Чернівецький район), Вадим Бажурян (Чернівецький район), спостерігач арбітражу - Віктор Кошура (Чернівці).

«Глибока»: Степан Кушнір, Богдан Соломян, Денис Петрусяк, Іван Молофій, Василь Нікифоряк, Микола Фрунчак, Олексій Бакалярик, Андрій Мотовилець (Євген Квасниця, 64), Владислав Ватаманюк, Тарас Анжієвський, Максим Соломян (Геннадій Куляк, 60). Запасні: Андрій Букатар, Володимир Николайчук, Михайло Телегуз.

«Чагор»: Юрій Сопонару, Андрій Гульчак (Тарас Огірок, 76), Олександр Булезюк, Олександр Чорней, Богдан Рачинський, Роман Блажко (Віталій Стратейчук, 34), Дмитро Попович (Артем Єлов, 74), Олександр Дейнеко (Артем Рябко, 46), Денис Вашній (Анатолій Сопонару, 74), Микола Цепа, Микола Палагнюк.

Попередження: Євген Квасниця (76), Геннадій Куляк (90) - Олександр Булезюк (9), Микола Цепа (90+2).