ДЮФЛУ: «Буковина» здобула дві виїзні перемоги у матчах із «КОЛІФКС» (ВІДЕО)

Понеділок, 05 квітня 2021 10:46
ДЮФЛУ: «Буковина» здобула дві виїзні перемоги у матчах із  «КОЛІФКС». ДЮФЛУ: «Буковина» здобула дві виїзні перемоги у матчах із «КОЛІФКС». Фото - Олег Гарабажій.

Футболісти «Буковини» у двох вікових групах зіграли на виїзді матчі дванадцятого туру чемпіонату України (ДЮФЛУ, вища ліга) з командою «КОЛІФКС» (Костопіль).

Stadium Sports Bar — це місце, де панує американська атмосфера, де можна вдало посидіти з друзями, переглядаючи спортивні трансляції

Команда «Буковина» U16, яку тренує Микола Головачук, святкувала перемогу з рахунком 3:0.

У першому таймі наші земляки відзначилися двічі. На 13 хвилині зустрічі гол забив Богдан Ісар. А через 16 хвилин результативний удар на свій рахунок записав Іван Гавчук. У другій половині зустрічі перевагу буковинської команди у рахункові закріпив Ілля Москалюк, який вийшов на заміну.

За словами Миколи Головачука, його вихованці володіли перевагою та скористалися своїми моментами.

«КОЛІФКС» U16 - «Буковина» U16 - 0:3 (0:2)

4 квітня. Костопіль.

«КОЛІФКС» U16: Владислав Тивонюк, Максим Лукяновець (Роман Дубнік, 74), Артур Фурманець, Дмитро Піясюк, Олександр Левицький, Максим Чаплюк (Анатолій Годунко, 35), Денис Маркевич (Владислав Васильчук, 78), Євстафій Гнатюк, Данило Левков, Артем Павлік (Віталій Янкевич, 51), Даніїл Максимчук (Дмитро Мазаний, 41). Запасні: Олександр Проценко, Ілля Снітко, Антон Каптюг. Тренер - Микола Філін.

«Буковина» U16: Максим Нагірний (Ярослав Берник, 78), Марко Бойчук (Олександр Гаврилюк, 78), Андрій Борденюк, Остап Нісевич, Іван Гавчук (Марян Николайчук, 75), Андрій Добровольський, Павло Ободяк (Максим Самошкин, 74), Богдан Ісар, Андрій Жумига (Данило Гакман, 78), Дмитро Дущак (Ілля Москалюк, 71), Данило Чепишко. Запасні: Олександр Гаврилюк, Іван Клівіцький, Ростислав Морар, Арсеній Руснак. Тренери - Микола Головачук, Сергій Головачук.

Голи: Богдан Ісар (13), Іван Гавчук (29), Ілля Москалюк (72).

Чернівецький колектив U14 також здобув перемогу з рахунком 3:0. Щоправда, гра розпочалася не на користь гостей. Вже на 4 хвилині гри у ворота «Буковини» призначили пенальті. Воротар буковинської команди Максим Дутчак зумів зреагувати на удар Владислава Ярмолюка. А через 7 хвилин ворота господарів вразив Кіріл Мороз. А у другому таймі дубль оформив Антон Гарабажій, який зараз грає у нападі. Цікаво, що Кіріл Мороз та Антон Гарабажій забили у чемпіонаті України вже по 7 голів.

3 квітня виповнилося 14 років капітанові буковинської команди Максимові Кирияку. Тож ця виїзна перемога стала для нього чудовим подарунком.

«КОЛІФКС» U14 - «Буковина» U14 - 0:3 (0:1)

«КОЛІФКС» U14: Роман Стельмащук, Іван Чушак, Олександр Хомишак, Олександр Кулай, Назар Козачук (Микита Снітчук, 46), Іван Волинець (Іван Побурчак, 36), Максим Українець (Ростислав Бучко, 36), Юрій Іванів, Назар Мулько (Олексій Бабич, 60), Владислав Даниляк (Іван Маковійчук, 51), Владислав Ярмолюк. Запасні: Владислав Зелінський, Денис Сідорчук. Тренери - В. Степанчук, Д. Улянчук.

«Буковина» U14: Максим Дутчак (Павло - Олександр Ропчан, 67), Максим Кирияк, Андрій Красноштан, Іван Немец, Максим Зінчук (Богдан Ганзіль, 66), Владислав Возняк (Володимир Джус, 46), Олександр Болгар (Денис Ратинський, 67), Назарій Фесюк (Степан Шудровський, 43), Микола Маляр (Богдан Бурлака, 43), Антон Гарабажій, Кіріл Мороз (Олександр Ревуцький, 51). Запасний: Олександр Стрільчук. Тренер - Юрій Крафт.

Голи: Кіріл Мороз (11), Антон Гарабажій (40,42).

На 4 хвилині пенальті не забив Владислав Ярмолюк («КОЛІФКС») - воротар.