ДЮФЛУ: «Буковина» розділила перемоги з «Покровою» (ФОТО, ВІДЕО)

Неділя, 25 квітня 2021 19:07
ДЮФЛУ: «Буковина» розділила перемоги з «Покровою». ДЮФЛУ: «Буковина» розділила перемоги з «Покровою». Фото - Саша Фролов.

На штучному полі ФОК «Олімпія» чернівецька «Буковина» у двох вікових групах зіграла матчі 15-го туру вищолігового чемпіонату України з командою «Покрова» (Львів).

Команда «Буковина» U17 (тренер - Юрій Шелепницький) у двох виїзних матчах поспіль втратила очки. Тож у матчі з львівським колективом наші земляки прагнули перервати свою безвиграшну серію.

До 19 хвилини зустрічі буковинській команді вразити ворота суперника не вдавалося. Щобільше, на початку матчу небезпечні моменти створювали як господарі поля, так і гості.

Зрештою, підопічні Юрія Шелепницького ще у першому таймі забили чотири голи. Дубль оформив Олег Криницький, а по одному голку забили Євген Маркін та Іван Жуміга.

У другій половині зустрічі той же Іван Жуміга став автором дублю. Два голи також забив Олег Скакун. Не залишили поле без результативного удару Максим Василишин та Олександр Олійник.

Буковинська команда перемогла з рахунком 9:0. Якщо би господарі поля використовували свою моменти, то рахунк міг би стати двозначним ще у першому таймі.

Футбол: ДЮФЛУ-2020/21. Вища ліга U17. «Буковина» — «Покрова» 9:0 (118 фото)

«Буковина» U17: Анатолій Волощук, Павло Гончар, Іван Жуміга (Олександр Олійник, 73), Олег Криницький (Олег Скакун, 59), Максим Микитюк (Максим Майданюк, 68), Євген Маркін (Ілля Приказка, 80), Максим Куляк (Максим Василишин, 53), Олександр Таневський (Олександр Озарчук, 68), Олександр Божескул, Андрій Фучинський, Микола Черкез (Артем Барчук, 46).

Голи: Олег Криницький (19,38), Євген Маркін (31), Іван Жуміга (45,66), Олег Скакун (63,83), Максим Василишин (81), Олександр Олійник (90).

Чернівецька команда U15 (тренери - Андрій Телегей, Олександр Бужак), на жаль, набрати очки не змогла. Господарі поля поступилися з рахунком 0:1. У першому таймі команди голів не забили.

А на 30 секунді другої половини зустрічі ворота «Буковини» вразив Павло Дуля. Відзначимо також вдалу гру голкіпера суперника Юрія Чайковського, який часто ліквідував небезпеку поблизу воріт своєї команди.

Футбол: ДЮФЛУ-2020/21. Вища ліга U15. «Буковина» — «Покрова» 0:1. Фото Саша Фролов (72 фото)

«Буковина» U15: Павло Поштарь, Святослав Кермач, Кирил Лелюх, Іван Бигар, Денис Мельник (Іван Якимович, 26), Богдан Олейник (Іван Філіпчук, 39), Андрій Олійник, Тимофій Сімков (Дмитро Прокопець, 39), Віталій Морар, Андрій Полішевський (Максим Гузак, 64), Владислав Скіцко. Запасні: Іван Мельник, Дмитро Мудрей, Олександр Попович, Олександр Юрбаш, Едуард Іліка.

Гол: Павло Дуля (36).

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!