ДЮФЛУ: «Буковина» U17 обіграла на виїзді вихованців СДЮСШОР «Прикарпаття» (ВІДЕО)

П'ятниця, 30 квітня 2021 23:45
ДЮФЛУ: «Буковина» U17 обіграла на виїзді вихованців СДЮСШОР «Прикарпаття». ДЮФЛУ: «Буковина» U17 обіграла на виїзді вихованців СДЮСШОР «Прикарпаття».

Футболісти «Буковини» у двох вікових групах зіграли на виїзді матчі 16-го туру  чемпіонату України (ДЮФЛУ, вища ліга) з командою СДЮСШОР «Прикарпаття» (Івано-Франківськ).

Команда U17 (тренер - Юрій Шелепницький) повела у рахункові на 13 хвилині матчу. Відзначився Олег Криницький. А на початку другої половини зустрічі (49 хвилина) Олег оформив дубль. Господарі поля зуміли зрівняти рахунок. На 50 хвилині гри після стандарту гол забив Ростислав Допко, який після перерви вийшов на заміну. Через 5 хвилин у ворота буковинської команди призначили пенальті. Шкіряна куля влучила у руку Павла Гончара - арбітр вирішив вказати на одинадцятиметрову позначку. Пенальті реалізував Сергій Шиптур.

У другому таймі господарі поля залишилися у меншості - за другу жовту картку зелений газон залишив один із гравців суперника. На другій доданій хвилині перемогу підопічним Юрія Шелепницького приніс Олег Скакун, який вийшов на заміну. Чернівецька команда перемогла підопічних Анатолія Редушка з рахунком 3:2.

За словами Юрія Шелепницького, його підопічні мали ще кілька шансів вразити ворота суперника. Зокрема, свої моменти не використали той же Олег Криницький та Євген Маркін.

Підопічні Юрія Шелепницького посідають у групі 4 перше місце - 38 очок у 16 матчах. На другій сходинці колектив ДЮСШ ФА Тернопіль - 35 очок після 15 матчів.

«Буковина» U17: Анатолій Волощук, Микола Лаба, Павло Гончар, Іван Жуміга , Олег Криницький (Олег Скакун, 78), Євген Маркін (Максим Василишин, 89), Артем Барчук (Микола Черкез, 85), Максим Куляк (Олександр Івасюк, 68), Олександр Таневський Олександр Божескул (Максим Майданюк, 90+2), Андрій Фучинський. Запасні: Олександр Озарчук, Олександр Олійник.

Голи: Ростислав Допко (50), Сергій Шиптур (55, з пенальті) - Олег Криницький (13,49), Олег Скакун (90+2)

Чернівецька команда U15 (тренери - Андрій Телегей, Олександр Бужак) зіграла унічию 1:1. У першому таймі командам відзначитися не вдалося. А на 62 хвилині гри у ворота господарів призначили пенальті, яке реалізував Тимофій Сімков. Через три хвилини шкіряну кулю у власні ворота відправив Кирил Лелюх.

Буковинський колектив посідає другу сходинку - 35 очок у 16 матчах. Лідирує команда ДЮСШ ФА Тернопіль - 38 очок (15 матчів).

«Буковина» U15: Павло Поштарь, Святослав Кермач, Кирил Лелюх, Іван Бигар, Віталій Морар, Іван Філіпчук, Андрій Олійник, Дмитро Прокопець (Денис Мельник, 51), Тимофій Сімков, Андрій Полішевський, Іван Якимович (Богдан Олейник, 50). Запасні: Іван Мельник, Дмитро Мудрей, Олександр Попович, Едуард Іліка, Олександр Юрбаш

Голи: Кирило Лелюх (65, автогол) - Тимофій Сімков (62, з пенальті).

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!