«СЗОШ №22 – StarLife»: три перемоги у домашньому турі (ФОТО)

Субота, 17 листопада 2018 08:17
«СЗОШ №22 – StarLife»: три перемоги у домашньому турі «СЗОШ №22 – StarLife»: три перемоги у домашньому турі

У Чернівцях завершився перший тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (дивізіон «Б») серед команд дівчат 2007 року народження.

Матчі відбувалися у ФОК «Олімпія» та СЗОШ №22.

Чернівецька команда «СЗОШ №22 – StarLife» святкувала успіх в усіх трьох матчах. Спочатку підопічні Руслана Чехімського перемогли команду «Рівненщина – 08» (Рівне) – 39:6, а 16 листопада здобула ще дві перемоги. Буковинський колектив переграв ще один рівненський колектив «Рівненщина – 07» - 45:32. Після першої чверті буковинки мали перевагу сім очок. Друга чверть була за баскетболістками Рівного. У третій і четвертій чвертях підопічні господарі майданчику зуміли довести матч до перемоги.

Тур завершувався матчем «СЗОШ №22 – StarLife» (Чернівці) - ДЮСШ (Нововолинськ). Спочатку гра відбувалася під диктовку буковинок. Після двох чвертей «СЗОШ №22 – StarLife» вигравав з результатом 23:9. На жаль, у третій чверті баскетболістки «СЗОШ №22 – StarLife» набрали лише два очка. Щоправда, наставник чернівецької команди Руслан Чехімський надав шанс проявити себе усім баскетболісткам. У четвертій чверті знову домінував буковинський колектив, який у підсумку святкував перемогу – 37:25.

У першому турі команда Руслана Чехімського досягла максимального результату – три перемоги у трьох матчах. Це, звісно, дає нам надію на подальший вдалий виступ наших землячок.

Результати матчів:

15 листопада (четвер)

СЗОШ №22 (вул. Південно-Кільцева, 17)

• «Рівненщина-07» (Рівне) – ДЮСШ (Нововолинськ) – 31:25 (8:5,6:4,6:5,11:11)
  • «СЗОШ №22 – StarLife» (Чернівці) – «Рівненщина – 08» (Рівне) - 39:6 (16:1,8:0, 8:4, 7:1)

«СЗОШ №22 – StarLife»: Софія Кіріца (4), Юлія Тимчишин  (8), Юлія Горбишена (4), Маргарита Пилипяк, Аріна Мостіпака (2), Аліса Чухненко (2), Олена Зуб (1), Єлизавета Успенська (10), Інна Юрценюк, Анастасія Ніколайчук (8), Ангеліна Гуменюк, Олександра Артем.

16 листопада (п’ятниця)

ФОК «Олімпія» (вул. Воробкевича, 6)

• «Рівненщина – 08» (Рівне) - ДЮСШ (Нововолинськ) – 13:34
  • «Рівненщина – 07» (Рівне) - «СЗОШ №22 – StarLife» (Чернівці) – 32:45 (5:12, 12:9, 7:14, 8:10)

«СЗОШ №22 – StarLife»: Інна Юрценюк (4), Аліса Чухненко, Софія Кіріца (18), Юлія Тимчишин (4), Маргарита Пилипяк (15), Єлизавета Успенська, Олена Зуб, Анастасія Ніколайчук (4), Юлія Горбишена, Аріна Мостіпака.

Баскетбол: ВЮБЛ 2007 р.н. (дівчата). «Рівненщина-07» (Рівне) — «СЗОШ № 22-StarLife» (Чернівці) 32:45 (Фоторепортаж)

• «СЗОШ №22 – StarLife» (Чернівці) – ДЮСШ (Нововолинськ) – 37: 25 (11:6, 12:3, 2:14, 12:2)

«СЗОШ №22 – StarLife»: Інна Юрценюк (3), Аліса Чухненко (1), Софія Кіріца (13), Юлія Тимчишин, Маргарита Пилипяк (12), Єлизавета Успенська (4), Олена Зуб (2), Анастасія Ніколайчук, Юлія Горбишена (2), Аріна Мостіпака, Ангеліна Гуменюк, Олександра Артем.

Баскетбол: ВЮБЛ 2007 р.н. (дівчата). «СЗОШ № 22-StarLife» (Чернівці) — ДЮСШ (Нововолинськ) 37:25 (Фоторепортаж)

Матчі обслуговували: старший суддя Олександр Тюрін, судді Микита Цуркан і Ростислав Писанчин.