Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=203' (OS errno 28 - No space left on device)

Денис Олійник знову забиває у чемпіонаті Фінляндії (ФОТО, ВІДЕО)

Неділя, 26 травня 2019 09:21
Денис Олійник знову забиває у чемпіонаті Фінляндії Денис Олійник знову забиває у чемпіонаті Фінляндії

Буковинець Денис Олійник знову відзначився результативним ударом за колектив «СІК» (Сейняйокі) у матчі чемпіонату Фінляндії (Вейккаусліга).

Команда нашого земляка грала на виїзді з колективом РоПС. На 45+1 хвилині Денис Олійник вдало виконав штрафний удар. А вже у другому таймі (63 хвилина) господарі поля зрівняли результат. Підсумок матчу – нічия 1:1.

Цього сезону Денис Олійник зіграв за «СІК» 10 матчів, у яких забив 4 голи та отримав 3 жовті картки.

У чемпіонаті Фінляндії команда буковинця посідає п’яте місце серед 12 колективів – 14 очок у 10 матчах.