«CHE-BASKET» зіграв із лідером у Хмельницькому

Понеділок, 16 грудня 2019 10:18
«CHE-BASKET» зіграв із лідером у Хмельницькому «CHE-BASKET» зіграв із лідером у Хмельницькому Фото Федерації баскетболу Хмельницької області

Команда «CHE-BASKET» завершувала цьогорічні виступи у першоліговому чемпіонаті України матчами із лідером змагань – «Хмельницькою Політехнікою».

У першому матчі наші земляки поступилися з рахунком 80:109. Після першої чверті буковинці поступалися – 16:31. А ось у другій та третій чвертях підопічні Геннадія Водовоза не поступалися суперникові. У четвертій чверті господарі майданчику спромоглися схилити шальки терезів на свій бік. Найрезультативнішими у складі «CHE-BASKET» стали Нікіта Когут (27+13 підбирань) та Ігор Федчук (23).

У другому матчі буковинські баскетболісти мали чудовий шанс перемогти лідера. Після першої чверті гості мали перевагу у чотири очка – 29:25. А на велику перерву команди пішли вже з перевагою «Хмельницької Політехніки» - 61:51.

У третій чверті домінували гравці «CHE-BASKET». Після її завершення перевага підопічних Геннадія Водовоза сягала п’ять очок – 82:77. За майже чотири хвилини до завершення четвертої чверті рахунок був нічийним – 100:100. У підсумку представники сусідньої області таки зуміли вирвати перемогу – 111:105. Найбільше очок «CHE-BASKET» принесли Ілля Камбур (28+22 підбирання), Ігор Федчук (27) та Нікіта Когут (24).

«Хмельницька Політехніка» - «CHE-BASKET» – 109:80 (31:16, 26:25, 21:22, 31:17)

«Хмельницька Політехніка»: Роман Савіч (9), Вадим Палюх (23), Михайло Стоноженко (6), Сергій Заєць (15), Олександр Долобанько (2), Олександр Бужанський (8), Андрій Свірщ (2), Сергій Цмикал (8), Олег Сивулицький (6), Андрій Аніськов (2), Максим Воробйов (19), Захар Фесік (9).

«CHE-BASKET»: Андрій Іліка (4), Микита Цуркан (1), Максим Нестеренко, Ростислав Писанчин (7), Вадим Івонуц (11 підбирань), Валентин Ковтун, Нікіта Когут (27+13 підбирань), Ігор Федчук (23), Ілля Камбур (8), Олександр Столярчук, Іван Ігнатюк (5), Олександр Радомський (5).

«Хмельницька Політехніка» - «CHE-BASKET» - 111:105 (25:29, 36:22, 16:31, 34:23)

«Хмельницька Політехніка»: Роман Савіч (9), Вадим Палюх (32), Михайло Стоноженко (8), Сергій Заєць (18+11 підбирань), Олександр Долобанько (7), Олександр Бужанський (1), Андрій Свірщ (3), Сергій Цмикал (8), Сергій Ярошевич, Андрій Аніськов, Максим Воробйов (23+14 підбирань), Захар Фесік (2).

«CHE-BASKET»: Андрій Іліка (4), Микита Цуркан (8), Максим Нестеренко, Ростислав Писанчин, Вадим Івонуц (12+11 результативних передач), Валентин Ковтун, Нікіта Когут (24), Ігор Федчук (27), Ілля Камбур (28+22 підбирання), Олександр Столярчук, Іван Ігнатюк, Олександр Радомський.