«Буковина» поступилася на виїзді команді «Діназ» (ВІДЕО)

П'ятниця, 16 серпня 2019 21:16
«Буковина» поступилася на виїзді команді «Діназ» «Буковина» поступилася на виїзді команді «Діназ» Фото facebook.com/FC-Dinaz

У четвертому турі чемпіонату України (друга ліга, група «А») чернівецька «Буковина» грала на виїзді з дебютантом змагань – колективом «Діназ» (Вишгород).

Піцерія-ресторан італійскої кухні «Al Vesuvio» (Чернівці)

Вже на 9 хвилині зустрічі м’яч опинився у воротах «Буковини». Штрафний заробив Олексій Бриженко, а досвідчений Вадим Бовтрук вразив ворота Романа Чопка. Щобільше, з 9 хвилини зустрічі наші земляки грали у меншості - вилучили з поля Ігоря Крашневського.

Через чотири хвилини підопічним Андрія Мельничука встановили рівновагу. Гравець господарів порушив правила проти Василя Палагнюка – арбітр гри вказав на одинадцятиметрову позначку. Одинадцятиметровий вдало виконав той же Василь Палагнюк.

На жаль, рівний рахунок зберігався недовго. Олексій Бриженко увійшов у штрафний майданчик «Буковини» та у боротьбі з Іваном Азаренком опинився на газоні. І знову пенальті… «Постріл» Олексія Бриженка був влучним.

На 39 хвилині зустрічі гравці «Буковини» вдруге зрівняли результат. Після виконання штрафного на лівому фланзі, влучного удару головою завдав захисник Віталій Полянський.

У другому таймі гостріше діяли гравці «Буковини», однак м’яч опинився у воротах…гостей. Ярослав Ізотов навісив з правого флангу, а ось Артем Марченко, який перебував на лінії воротарської, відправив м’яча у «рамку» чернівецької команди.

«Буковина» поступилася з рахунком 2:3 та залишається єдиною командою другої ліги (група «А»), яка не набрала жодного очка.

«Діназ» (Вишгород) – «Буковина» (Чернівці) – 3:2 (2:2)

16 серпня 2019 р. с. Демидів. Стадіон «Діназ»

Арбітр – Павло Децюк (Чернігів), асистенти арбітра – Максим Катющев (Одеса), Дмитро Потькало (Полтава), четвертий арбітр – Роман Галіцин (Київ), спостерігач арбітражу – Олександр Циганков (Тернопіль).

«Діназ»: 1. Іван Крикнін, 8. Володимир Крохмаль (10. Артем Марченко, 60), 9. Валентин Корешков, 24. Андрій Волошин, 2. Олександр Гарбар (97. Ярослав Ізотов, 46), 14. Денис Петренко, 70. Сергій Ічанський, 15. Вадим Бовтрук, 21. Андрій Липовий (17. Роман Капаністий, 90), 81. Олексій Бриженко, 5. Олексій Чернишов (7. Сергій Каркошкін, 56).

Запасні: 30. Олексій Крупниченко, 20. Руслан Зубленко, 22. Дмитро Прима, 19. Тамаз Авдалян.

Головний тренер - Володимир Бондаренко.

«Буковина»: 1. Роман Чопко, 19. Віталій Полянський, 3. Іван Азаренко, 8. Ігор Крашневський, 5. Даніел Раулюк, 21. Тарас Сивка (6. Олександр Жумига, 88), 10. Ладік Мєлконян, 9. Євген Сантрапинських (13. Андрій Шишигін, 81), 77. Василь Палагнюк, 20. Александру-Васілє Мунтян (11. Василь Гакман, 10), 7. Андрій Понєдєльнік.

Запасні: 74. Марк Медведєв, 35. Ілля Томнюк.

Головний тренер - Андрій Мельничук.

Голи: Вадим Бовтрук (9), Олексій Бриженко (18, з пенальті), Артем Марченко (85) – Василь Палагнюк (13, з пенальті), Віталій Полянський (39).

Попередження: Олександр Гарбар (12), Вадим Бовтрук (48), Валентин Корешков (48), Сергій Каркошкін (90+2) – Іван Азаренко (27), Андрій Шишигін (90+4).

Вилучення: Ігор Крашневський (9).