ДЮФЛУ: «Буковина» двічі переграла представників ФА «Прикарпаття» (ВІДЕО)

Неділя, 04 квітня 2021 22:05
ДЮФЛУ: «Буковина» двічі переграла представників ФА «Прикарпаття». ДЮФЛУ: «Буковина» двічі переграла представників ФА «Прикарпаття».

Футболісти «Буковини» у двох вікових групах зіграли матчі дванадцятого туру чемпіонату України (ДЮФЛУ, вища ліга) з командою ФА «Прикарпаття» (Івано-Франківськ).

Stadium Sports Bar — це місце, де панує американська атмосфера, де можна вдало посидіти з друзями, переглядаючи спортивні трансляції

Матчі відбулися на штучному полі ФОК «Олімпія».

Команда «Буковина» U17, яку тренує Юрій Шелепницький, здобула важку перемогу - 3:2.

Вже на першій хвилині шкіряну кулю у ворота буковинської команди відправив Володимир Когутяк. Через сім хвилин рахунок зрівняв Максим Куляк. А на 31 хвилині зустрічі буковинський колектив вивів уперед його капітан Павло Гончар. На жаль, наші земляки отримали гол у роздягальню. На 44 хвилині гри Давид Олива знову зробив рахунок нічийним - 2:2.

У другому таймі третій гол у ворота ФА «Прикарпаття» забив Микола Лаба. Після цього підопічні Юрія Шелепницького мали шанси збільшити свою перевагу у рахункові. Зокрема, свій момент не використав Іван Жуміга.

«Буковина» U17 - ФА «Прикарпаття» U17 - 3:2 (2:2)

4 квітня. ФОК «Олімпія».

Арбітр - Василь Чубарик (Тернопіль), асистенти арбітра - Дмитро Злий (Чернівці), Володимир Безборотько (Чернівці), спостерігач арбітражу - Віктор Кошура (Чернівці).

«Буковина» U17: Анатолій Волощук, Микола Лаба, Павло Гончар, Іван Жуміга, Олег Криницький (Олександр Олійник, 86), Євген Маркін, Артем Барчук (Олександр Озарчук, 74), Максим Куляк (Микола Черкез, 88), Максим Майданюк (Максим Василишин, 67), Олександр Божескул, Андрій Фучинський. Запасні: Олег Скакун, Олександр Івасюк, Ілля Приказка. Тренер - Юрій Шелепницький, представник - Микола Гафійчук.

ФА «Прикарпаття» U17: Михайло Жерноклеєв, Максим Андрусяк, Максим Мудрий (Олександр Пелехович, 24), Назарій Громадюк, Віктор Назарук (Даніїл Матвійчук, 74), Юрій Семенчук, Давид Олива, Олександр Кавінський, Олександр Дідух, Володимир Когутяк, Олександр Шидовер (Марян Ярицький, 78). Запасні: Роман Янцюк, Олександр Балагура, Олександр Пашкевич. Тренер - Богдан Шпирка.

Голи: Максим Куляк (8), Павло Гончар (31), Микола Лаба (51) - Володимир Когутяк (1), Давид Олива (44).

Попередження: Павло Гончар (34) - Олександр Дідух (2).

Group of people playing mini football Группа людей играющих в мини-футбол

Чернівецький колектив U15 (тренери - Андрій Телегей, Олександр Бужак) також обіграв суперника - 2:0.

На 30 хвилині зустрічі вдало виконав штрафний Святослав Кермач. А у другому таймі перевагу господарів у рахункові закріпив Владислав Скіцко (61).

«Буковина» U15 - ФА «Прикарпаття» U15 - 2:0 (1:0)

«Буковина» U15: Павло Поштарь, Святослав Кермач, Кирил Лелюх, Іван Бигар, Денис Мельник (Дмитро Мунтян, 44), Богдан Олейник, Андрій Олійник (Олександр Таріца, 67), Дмитро Прокопець (Дмитро Мудрей, 61), Іван Якимович (Тимофій Сімков, 44), Андрій Полішевський (Едуард Іліка, 70), Владислав Скіцко (Євген Гузман, 70). Запасний: Максим Гузак. Тренери - Андрій Телегей, Олександр Бужак.

ФА «Прикарпаття» U15: Роман Андрійчук, Віталій Гордіца (Олександр Персань, 36), Станіслав Лакуста, Олександр Соловій, Владислав Штиглян, Богдан Ониськів, Владислав Костишин, Захар Шкварилюк, Владислав Кріцак (Данило Сороколіта, 50), Роман Івасів (Андрій Гандера, 36), Олег Микитишин. Запасні: Денис Яворський, Юрій Черкас, Роман Недільський. Старший тренер - Сергій Чебан, тренери - Роман Бочкур, Богдан Шпирка.

Голи: Святослав Кермач (30), Владислав Скіцко (61).

Попередження: Святослав Кермач (33).