Благодійна акція «Sadgora Cup»: перемоги «Фазенди» та «Брусниці» (РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА)

Monday, 14 August 2023 02:32
Благодійна акція «Sadgora Cup»: перемоги «Фазенди» та «Брусниці». Благодійна акція «Sadgora Cup»: перемоги «Фазенди» та «Брусниці».

На стадіоні «Садгора» зіграно матчі другого туру Благодійної акції «Sadgora Cup» – «Слава ЗСУ».

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

 

У заході беруть участь 4 команди – «Фазенда», «Брусниця», «Садгора» та «Берегомет».

За Регламентом команда, яка виграє в основний час здобуває 3 очка, у серії пенальті – 2. Команда, яка стає кращою у серії пенальті набирає 1 очко, колектив, який програє в основний час, очок не здобуває.

«Фазенда» переконливо переграла «Берегомет» - 7:0. Чотири голи на рахунку Сергія Максимчука. Відзначилися також Володимир Бербека, Дмитро Лахман і Віктор Масікевич.

«Фазенда» – «Берегомет» – 7:0

«Фазенда»: Василь Мурга, Владислав Мельников, Володимир Бербека, Денис Петрусяк, Олександр Озарчук, Святослав Кермач, Микита Янков, Олександр Таневський, Віктор Масікевич, Дмитро Лахман, Микола Павлюк, Микола Рябий, Віталій Фетісов, Микола Цепа.

«Берегомет»: Олександр Мурзакой, Володимир Бевцик, Тарас Баран, Віталій Перепелиця, Олександр Калинич, Михайло Марчук, Степан Марчук, Степан Дутка, Тарас Новаковський, Дмитро Перепелиця, Олександр Кігніцький, Влад Іванюк, Ілля Перепелиця, Сергій Мендришора, Петро Кейван, Микола Граб, Михайло Кігніцький, Олег Янковський, Олександр Равлюк.

Голи: Сергій Максимчук (28,30,42, 64), Володимир Бербека (34), Дмитро Лахман (43), Віктор Масікевич (89).

Немає опису.

У іншому матчі другого туру «Брусниця» перемогла «Садгору» - 2:1.

Турнірне становище:

  1. «Фазенда» - 6, 12:0
  2. «Брусниця» - 5, 2:1
  3. «Берегомет» - 1, 0:7
  4. «Садгора» - 0, 1:7

3 тур

20 серпня

  • 16:00. Садгора. «Садгора» - «Берегомет»
  • 18:00. Садгора. «Брусниця» - «Фазенда»

Підписуйся на головний спортивний канал Буковини!

 

Read 455 times

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини

Футзал 2024.
Після 7-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Radent 6 26-13 16
2 ТomStudio 6 33-17 15
3 Урожай 5 19-10 12
4 Аматор 5 14-12 9
5 DV-Trans 5 12-7 8
6 З-й тайм 6 23-24 7
7 Bado 5 10-12 6
8 Друзі 5 12-16 5
9 Чернівецький рятувальник 6 7-16 5
10 Рокитне 6 13-22 3
11 Січ 5 7-27 0

Детальніше...

Група А 2023/24

М Команда М РГ О
         
1 Іванківці 11 54-14 31
2 TOM.studio 11 47-14 27
3 Урожай 11 45-16 25
4 Вікторія-Буковина 11 38-28 23
5 Брусниця 11 45-11 23
6 Поліція Буковини 11 36-37 18
7 НДЕКЦ МВС 11 25-28 11
8 ДімТек 11 20-41 10
9 Патрульна Поліція 11 22-34 10
10 Фазенда 11 30-30 9
11 CupChernivtsi 11 30-53 6
12 Арсенал 11 20-106 0

Детальніше...

Група В 2023/24.
Після 16-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Магала 16 62-18 43
2 Драниця 16 71-24 39
3 DV TRANS 16 64-28 39
4 Садгора 16 61-26 38
5 Берегомет 16 76-39 32
6 Бояни 16 66-38 29
7 Рідківці 16 65-34 28
8 Green Garden Chernivtsi 16 43-44 28
9 Рокитне 16 55-36 27
10 Хімік 16 51-37 21
11 Новоселиця-2017 16 43-48 19
12 Топорівці 16 35-56 18
13 Прайм-Тек-Буковина 16 32-46 16
14 Горбова 16 48-76 13
15 Грозинці 16 25-53 13
16 Лавандова мрія 16 30-68 10
17 Колінківці 16 19-56 7
18 Козаки 16 20-139 0

Детальніше...

Група С 2023/24.
Після 9-го туру

М Команда М РГ О
         
1 М-Тревел 8 65-0 24
2 Дорошівці 8 35-14 21
3 Славець 9 32-14 21
4 Борівці-Киселів 9 38-18 18
5 Лужани 8 33-18 18
6 Дорогою життя 9 19-18 13
7 Лашківка 8 14-34 12
8 Неполоківці 8 37-23 9
9 Дубівці А 8 20-32 9
10 Заставна 8 14-33 5
11 Клокучка-Біла 9 19-40 5
12 Валява 8 17-51 4
13 Дубівці Б 8 10-59 0

Детальніше...

Група D 2023/24.
Після 6-го туру

М Команда М РГ О
         
1 Купка-Сучевени 5 29-12 15
2 Молодія 5 30-16 13
3 Митник 6 36-20 12
4 Горби 5 23-22 9
5 Чагор 5 28-15 7
6 Тереблече 6 26-41 7
7 Ардан  5 23-20 6
8 ДЮСШ Глибока 6 26-33 6
9 Черепківка 5 13-32 4
10 Волока 5 19-30 3
11 Луковиця 5 16-28 3

Детальніше...

Супер-ліга 2023/24.
Після 10-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Фазенда 8 32-5 24
2 Брусниця 9 30-11 22
3 Луко 8 12-14 13
4 Магала 9 17-18 10
5 Кам'янка 9 14-25 10
6 Садгора 9 9-27 5
7 Берегомет 8 9-23 2

Детальніше...

Перша ліга 2023/24.
Після 11-го туру

М Команда М РГ О
      
1 Динівці 10 28-9 23
2 Рідківці 10 24-22 22
3 Бояни 10 27-8 21
4 Станівці 10 29-16 20
5 Топорівці 10 13-16 15
6 Дорогою життя 10 19-20 14
7 Глибоцька ДЮСШ 10 13-20 10
8 Горбова 10 13-19 8
9 Новоселиця-2017 10 11-20 7
10 Чорнівка 10 8-20 6
11 Клішківці 10 5-20 6

Детальніше...

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Буковинський футбол. Партнер рубрики — KOSTUMCHEK

Афіша Чернівців

СДЮШОР «Буковина» м. Чернівці

Новини ФСК «Буковина». Партнер рубрики — піцерія-ресторан італійскої кухні Al Vesuvio

Майже усі Чернівці: події, афіша, спорт, культура, влада

Стеж за новинами
ЧернівціСпорт у соцмережах!

ЧернівціСпорт у Instagram ЧернівціСпорт у Facebook ЧернівціСпорт у YouTube

Нас 1901!

Нас 6277!

Нас 760!

Новини Буковини: усі райони Чернівецької області

Реклама